MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barcola i Ramos dobrzy piłkarze, ale widać czemu grzeją ławę xd
1
@APTAPT tak to on
0
@takisobiektos ale mbappe to robi więc przez całe spotkanie ma około dwa razy mniej sprintów
0
@Dieselzor I Mendes się nie oszczędza jak jego zespół się broni
1
No to było chwalenie Alonso w materiałach, teraz czas na krytykę Carlo xd
1
@Comentateiro nie u nich amatorskie to są nagrania stosunków z nieletnimi
0
@JordiAlbion z każdym by miało szansę ale i w meczu z Bayernem musiał Dollaruma swoje wybronić bo mogło pójść w drugą stronę
1
Fani realu co śmiali się z Leo już mokro w gaciach
0
Dobry ten real, taki nie za mocny
0
Może real chce Araujo - ich profil obrońcy xd
0
No to w półfinale djokovic kontra lepszy djokovic
0
@Ricardinio14 ulubiony Polski to bambi, mój ulubiony polski to Koza
0
@adamek20151 chyba że brzydka kobieta
0
@PatrykBarca Chcesz powiedzieć że kumple Laporty w katalońskich mediach kłamią na jego korzyść?
I co jeszcze może wymyślają newsy na naszych piłkarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@adamek20151 naszym chłopakom brakuje luzu
1
@Arden był kiedyś news że Lewy nawet konsultuje się ze specjalistami od snu także u niego wszystko jest dokładnie wypracowane
0
@NeroTFP1 "Nie lubię, gdy ktoś umniejsza moim dokonaniom ze względu na płeć" - * zaczyna umniejszać swoim dokonaniom ze względu na płeć xd
3
Kim Pani jest? I co Pani zrobiła z Igą Świątek? xd
0
@Herato może w jakimś u12 ty lubisz takie ciekawostki
0
@Herato Van Persie
0
@Pawlak1992 nie no tak mówi - czy wierzy to on tylko wie
0
@patrix211 świetny piosenkarz, nie wiedziałem że się za trenerkę wziął
2
@Pawlak1992 Vini to w sumie nie wiadomo czy głupi bo przecież do złotej piłki jego płacz i wyskoki przynosiły mu korzyści. Także gortat 200%
1
@Encore armata to może Emma dla niego
0
@Foton jako powódź to raczej POpłynie
0
@July_6_BcN u nas to wiadomo, ale kolega chyba uniwersalną zasadę proponował
4
@PolskiBarcelonista10 już trener to głupota a co dopiero cały sztab
0
@Lucyffffer1922 była intercyza?
0
@marcin62 tak śmieszne że aż prawdziwe
5
Kurde nadal szkoda mi Bułgara z wczoraj