0

@clyde ale jak to cię nie bawi chłop przebrany za babę...

6

@NeroTFP1 Generalnie ludzie śledzący rodzinę królewską są nienormalni, ale faktycznie "eksperci" savoir-vivre i jeszcze ci od mowy ciała są najgorsi moim zdaniem

25

Za Nkunku to mogą co najwyżej Martina dostać

0

hajto na dyrektora kadry? Już widzę te interakcje z Grabarą xd

1

@Bolton DNA Barcelony to akurat po prostu duża doza optymizmu

5

Nowy kontrakt Yamala powinien zobowiązywać go do wykąpania jednego dzieciaka ze szkółki rocznie xd

0

@RosjaninBut dobrze, że w Polsce nie ma takich nastrojów. A nie czekaj...

3

@NeroTFP1 dobrze, że nie Orgazmus

0

@NeroTFP1

0

Tydzień argentyńskich ruchów w Atletico.
Przywiązanie Ambasady do Barcelony zmniejsza się.

4

@Kapitan hawk nie wiem czy w Polsce to faktycznie takie zaskoczenie xd

2

@Roobo dlatego ja tylko jem czysty uran

0

@Criss18Barca ja napiwki daję tylko lokalnym politykom

2

@Kgorecki2500 przynajmniej dobrze zrobione bo widzę niektórzy jakieś ułomne wersje wstawiają

0

@Safrani może wypierd*lać

3

To jest ten jeden z przypadków gdy brakuje na stronie możliwości wyciszania konkretnych słów/fraz xd

1

@Popitek12 Gejowskie małżeństwa mają najniższy odsetek rozwodów, a wśród hetero ci głęboko wierzący. Więc najlepsza para to dwóch prawicowych mężczyzn.

1

@Bulbazaur17 ciężko mi znaleźć osoby z którymi się łatwo rozumiem, także mocno powątpiewam w istnienie takiej osoby, a szczególnie wielu

0

@pt9 a to przepraszam

0

@pt9 to nie ty się sądziłeś z pracownikami?

0

@Kondziubarca oj czuję że będzie kompromitacja, trzeba sprawdzić kursy na Finlandię

0

@Dieselzor to czekamy na @pt9

2

@tomek8756 jak nad wodą wypoczynek to czemu nie, w każdej innej sytuacji to mordęga dla mnie

3

@VegetaPolska jak ty pytasz to akurat mają chłopaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@RoberDzik ale jeszcze @Redakcja trzeba jakoś zaangażować. Np. mi ostatnio cały czas pokazuje że artykuły na głównej AI pisze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@July_6_BcN komuniści to red flagi ~ Mikołaj II

1

@Roobo czyli Polacy którzy walczyli w armiach zaborców nie byli Polakami idąc logiką tego gościa z Twittera? xd

2

@Eklerek Beata Kempa też do nich przychodzi?

5

@MichalZZZ łącznie to za wisior za gruby hajs, opłacanie osób niskorosłych i modelek na urodziny, imprezy z Neymarem, zachowanie starego, a i jeszcze były jakieś fotki z kobietą z of

7

@Encore czyli dlatego Lewy się przefarbował xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?