MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde ale jak to cię nie bawi chłop przebrany za babę...
6
@NeroTFP1 Generalnie ludzie śledzący rodzinę królewską są nienormalni, ale faktycznie "eksperci" savoir-vivre i jeszcze ci od mowy ciała są najgorsi moim zdaniem
25
Za Nkunku to mogą co najwyżej Martina dostać
0
hajto na dyrektora kadry? Już widzę te interakcje z Grabarą xd
1
@Bolton DNA Barcelony to akurat po prostu duża doza optymizmu
5
Nowy kontrakt Yamala powinien zobowiązywać go do wykąpania jednego dzieciaka ze szkółki rocznie xd
0
@RosjaninBut dobrze, że w Polsce nie ma takich nastrojów. A nie czekaj...
3
@NeroTFP1 dobrze, że nie Orgazmus
0
@NeroTFP1
0
Tydzień argentyńskich ruchów w Atletico.
Przywiązanie Ambasady do Barcelony zmniejsza się.
4
@Kapitan hawk nie wiem czy w Polsce to faktycznie takie zaskoczenie xd
2
@Roobo dlatego ja tylko jem czysty uran
0
@Criss18Barca ja napiwki daję tylko lokalnym politykom
2
@Kgorecki2500 przynajmniej dobrze zrobione bo widzę niektórzy jakieś ułomne wersje wstawiają
0
@Safrani może wypierd*lać
3
To jest ten jeden z przypadków gdy brakuje na stronie możliwości wyciszania konkretnych słów/fraz xd
1
@Popitek12 Gejowskie małżeństwa mają najniższy odsetek rozwodów, a wśród hetero ci głęboko wierzący. Więc najlepsza para to dwóch prawicowych mężczyzn.
1
@Bulbazaur17 ciężko mi znaleźć osoby z którymi się łatwo rozumiem, także mocno powątpiewam w istnienie takiej osoby, a szczególnie wielu
0
@pt9 a to przepraszam
0
@pt9 to nie ty się sądziłeś z pracownikami?
0
@Kondziubarca oj czuję że będzie kompromitacja, trzeba sprawdzić kursy na Finlandię
0
@Dieselzor to czekamy na @pt9
2
@tomek8756 jak nad wodą wypoczynek to czemu nie, w każdej innej sytuacji to mordęga dla mnie
3
@VegetaPolska jak ty pytasz to akurat mają chłopaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@RoberDzik ale jeszcze @Redakcja trzeba jakoś zaangażować. Np. mi ostatnio cały czas pokazuje że artykuły na głównej AI pisze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@July_6_BcN komuniści to red flagi ~ Mikołaj II
1
@Roobo czyli Polacy którzy walczyli w armiach zaborców nie byli Polakami idąc logiką tego gościa z Twittera? xd
2
@Eklerek Beata Kempa też do nich przychodzi?
5
@MichalZZZ łącznie to za wisior za gruby hajs, opłacanie osób niskorosłych i modelek na urodziny, imprezy z Neymarem, zachowanie starego, a i jeszcze były jakieś fotki z kobietą z of
7
@Encore czyli dlatego Lewy się przefarbował xd