1

@Zelazny_Mike teraz porównaj ze zbiorami @wpwelement dzisiaj xd

2

Macki Negreiry mają globalny zasięg

3

@gumaz @FcPortoFan1999 na pewno Pogoń

0

"To jest ten sezon"
Fani Wisły oraz Fani Arsenalu

0

@michal26 tanie prawa

0

Może i mamy problemy z rejestracją Garci ale z Nico na pewno by się udało xd

1

@Sulimo od razu napisz, że nie chcesz odpowiedzi po co takie szyfry

5

@escarabajo Mój jest ten kawałek podłogi

0

Ładnie się nasza pozbierała na tej bramce

5

@NeroTFP1 "i przemówił do nich Jezus z Łodzi"

5

@JohnKennedy o tym to go już musk dawno "informował"

0

Mało doliczają na tym euro. Przecież minutę to jedna Niemka leżała

0

@Hshdhrhdh pizza

0

@tomek8756 przecież mentzen mówił, że nie będzie żadnej koalicji
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Ale że Rashford będzie nosił 1419 to się dziwię trochę

0

@Criss18Barca nektarynki
arbuz
jabłko

0

@Kengo makijaż robi się wychodząc do ludzi a gry odwrotnie

2

@clyde Punkt mocny jak Jeremy @Frimpong w obronie albo czaszka @JohnKennedy podczas zamachu

0

@Faro dobrze, że podpierdzieliliśmy tego Inigo

1

Czyżby miała być powtórka finału Hiszpania-Anglia?

3

Piłeczka chodzi prawie jak za Rumaka

3

@Kapitan hawk A ja myślałem, że marciniak ma Szymon na imię

5

@RoberDzik Nie no dwa pierwsze miejsce są już zajęte
2. Messi

1. Auba gdyby został zamiast Lewego

0

@Eklerek co dopiero z Keithtem Richardsem, ten to dopiero jest nieśmiertelny

5

RIP Ozzy, wszystkich nas to czeka ale nie wszyscy zostawiamy po sobie takie dziedzictwo


4

@bolinho89 w*rszawa, nieoczywista bo kto by chciał tam być z własnej woli ;)

0

@Rupert_Haubica Rodri i Haaland to dla mnie wymarzone transfery, których nigdy nie ujrzymy

0

@Eklerek na koksie to każdy mocny

1

@lajcior 24 godziny to jednak trochę mało czasu, także pewnie słuchając ulubionej muzyki nie na trzeźwo po tym jak obdzwoniłem wszystkich bliskich

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?