1

@escarabajo *liczbą Polaków

0

@rodineusz Odpowiedziałem w łatwy sposób czyli humorystycznie. Odpowiedź trudna bo rzeczywista musiałby być, że raczej nie jestem tęczowy i być może jestem miglancem (uwielbiam prokrastynację). Co do racji w twojej odpowiedzi no to widzę tę sytuację zupełnie inaczej, co zapewne wynika z posiadania innych paradygmatów niż twoje. POzdrawiam

0

@siael Wojtka wcześniej nie lubiłem, ale Katar 2022 zbudował go w moich oczach i faktycznie chyba się wpisuje w typ, ale jednak brakuje mu gry nogami w stylu bez układu nerwowego właśnie tak jak robił to Mareczek w formie

7

@michal26 pff on już i 290 skakał

1

Ciekawe czy Lewy do Arabii też odejdzie skoro tych wiekowych nie szkoda xd

4

Ale pamiętajmy, że tylko legia może nas godnie reprezentować w europejskich pucharach...

0

@KacperVEB ci w Warszawie też są spod

2

@macio_944 teraz tylko czekać na info ile dostał za podpis od nas xd

1

Ale trochę wstyd d(L)a Kogutów tak dostać czwórkę

0

Gooo(L) tak to już bywa

0

@JimMorrisonFCB nie wiem czy nie zostanie przy takim rozwoju sytuacji

0

Martin - Araujo - Garcia - Fort

Ale to będzie chodziło

5

Zła wiadomość bo kolejny raz obnaża klubowe "strategie"

0

To niezły ten "ostatni moment żeby zarobić" @PatrykBarca

0

Goooo(L) legia.

0

@kejdzi pytanie co z Zalewskim dalej będzie - bo inni to nie sądzę

1

No to chyba trzeba będzie znowu liczyć, że Hansi coś ugotuje

1

@Faro no to generalnie nie jest dobre źródło xd

0

@marcin62 ale przecież zawodnicy muszą podejmować decyzje zgodnie z interesem klubu inaczej są zdradzieckimi szczurami bez wdzięczności czy coś xd

0

To niezły ten plan Lapcia na rejestrację xd

0

@siael W młodości najwięcej grałem na ataku, ale że grałem w piłkę bardzo dużo to i na bramce miałem relatywnie (w stosunku do rówieśników) sporo spędzonych minut, więc na amatorskim poziomie moja gra na bramce była dość niezła. Stąd gdy graliśmy na zawodach szkolnych albo innych lokalnych rywalizacjach to właśnie występowałem jako bramkarz, dlatego większość emocjonalnych wspomnień mam z tą pozycją i właśnie jej przedstawiciele byli dla mnie w większości przypadków idolami. Dodatkowo mój ulubiony typ piłkarza (w powiązaniu z tym) to taki zimny (bez emocji) goalkeeper w stylu takiego Petra Cecha. Także gdy Marek przechodził do nas to od razu przypadł mi do gustu, a potem tylko utwierdzał w tym przekonaniu dobrymi występami

3

Ja też nigdy nie lubiłem toniego kroosa

0

@Criss18Barca to nie wiedziałeś, że wszyscy pozostali piłkarze (szczególnie ci z Argentyny) są wzorem cnót?

1

@July_6_BcN szkoda, że z Rosją nie można podpisać umowy sprzętowej

0

@CLS63AMG przecież tusk nie jest wysoki

2

@Limaker bo on zaczął mega wcześnie, szczególnie jak na bramkarza

7

@rodineusz to można nie być? Myślałem, że skoro klub ma wpisaną w statut walkę z homofobią to wszyscy są
( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Szkoda patrzeć jak twój ulubiony zawodnik kończy w taki sposób.

0

@Cule1234 no naprawdę mocną drużynę tam mają, jeszcze jakby kogoś do obrony i środka wzięli to chyba najlepsza kadra w Europie

4

Widzę niektórzy już tak potrzebują umniejszać Mareczkowi, że zaraz powiedzą, że to mistrzostwo Xaviego to samo się wygrało xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?