3

@tomek8756 Oczywiście kibicowanie, sernik to tylko z rodzynkami

0

@JohnKennedy to szkoda, że nikt jeszcze sekstetu nie wygrał

1

@Stinger_ w dwóch różnych klubach to naprawdę osiągnięcie

2

@DonCarletto z man utd to jednak wstyd przegrać

2

Jak wiele musiało się zmienić, żeby wszystko zostało po staremu...

0

@mekston ex Badosy byłyby dumny

0

Durny nabieg 0/2 xdd

0

Nadzieja na sekstet dla PSG nadal żywa

2

Żeby się nie okazało, że dzięki pieniądzom Arnaulta PSG nie będzie nawet najlepsze w Paryżu...

0

Fatalna obrona stałego fragmentu, ale Dollaruma to wyjmuje z palcem w wiadomo czym xd

0

I znowu morda tebasa na głównej...

0

@Herato I'm fine

3

@JohnKennedy spokojnie

Będzie tylko gorzej

1

@Jakchcesz też pytanie co to znaczy singiel

0

Też was to irytuje jak komentatorzy mówią "my" o polskich drużynach?

2

@michalgajdek ile banów wyłapie @Kessie

1

@clyde Uwielbiam dzieła niejednoznaczne, skomplikowane czy zmuszające do wielu refleksji. Trzy moje ulubione seriale można tak określić. Natomiast muszę wiedzieć, że za tym całym zagmatwaniem stoi jakaś idea autora, a nie jest to sztuka dla sztuki.

2

@tbas ale jest modne na Zachodzie czy onet mówi, że jest modne?

5

@JohnKennedy szkoda, że podczas szturmu na Kapitol nie był taki zaradny xd

8

@Kessie takich "przyjaciółek" to @VegetaPolska ma więcej niż City zarzutów xd

2

@Lanosss wiadomo ma swoje plusy jak kontrast między czernią a bielą

3

@Herato i ma szczęście że trafił pod skrzydła tak świetnego trenera, jakby Laporta wybrał Motte to nie wiadomo co by było

3

@Lanosss jednak wciąganie z ekranu telefonu jest raczej niezdrowe wiedząc ile na nim zarazków

1

@JohnKennedy A Alvarez jest pchany przez to samo środowisko ramblowskie co pchało Lautaro dopóki nie rozwiał wątpliwości, że jest plackiem gorszym od samego Juliana właśnie, który sam przegrywa z Sorlothem w Atletico xd

0

@JohnKennedy Potężny Wiking z Norwegii Erling Braut Haaland jest poza zasięgiem, więc ludzie szukają jakiś półśrodków

0

@Faro przecież Baena to jest prawie skrzydłowy, gdzie mu profilem do Krossa xd

0

@gumaz w stanie głębokiego snu

12

@Gaucho tak i wybudować drugie Camp Nou

5

Ale jak to przecież katalońskie gazety pisały inaczej...

6

@ViscaelBarca2007 ja naliczyłem jedno złe podanie (w aut) reszta bez zarzutów jeśli chodzi o grę nogami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?