MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@tomek8756 Oczywiście kibicowanie, sernik to tylko z rodzynkami
0
@JohnKennedy to szkoda, że nikt jeszcze sekstetu nie wygrał
1
@Stinger_ w dwóch różnych klubach to naprawdę osiągnięcie
2
@DonCarletto z man utd to jednak wstyd przegrać
2
Jak wiele musiało się zmienić, żeby wszystko zostało po staremu...
0
@mekston ex Badosy byłyby dumny
0
Durny nabieg 0/2 xdd
0
Nadzieja na sekstet dla PSG nadal żywa
2
Żeby się nie okazało, że dzięki pieniądzom Arnaulta PSG nie będzie nawet najlepsze w Paryżu...
0
Fatalna obrona stałego fragmentu, ale Dollaruma to wyjmuje z palcem w wiadomo czym xd
0
I znowu morda tebasa na głównej...
0
@Herato I'm fine
3
@JohnKennedy spokojnie
Będzie tylko gorzej
1
@Jakchcesz też pytanie co to znaczy singiel
0
Też was to irytuje jak komentatorzy mówią "my" o polskich drużynach?
2
@michalgajdek ile banów wyłapie @Kessie
1
@clyde Uwielbiam dzieła niejednoznaczne, skomplikowane czy zmuszające do wielu refleksji. Trzy moje ulubione seriale można tak określić. Natomiast muszę wiedzieć, że za tym całym zagmatwaniem stoi jakaś idea autora, a nie jest to sztuka dla sztuki.
2
@tbas ale jest modne na Zachodzie czy onet mówi, że jest modne?
5
@JohnKennedy szkoda, że podczas szturmu na Kapitol nie był taki zaradny xd
8
@Kessie takich "przyjaciółek" to @VegetaPolska ma więcej niż City zarzutów xd
2
@Lanosss wiadomo ma swoje plusy jak kontrast między czernią a bielą
3
@Herato i ma szczęście że trafił pod skrzydła tak świetnego trenera, jakby Laporta wybrał Motte to nie wiadomo co by było
3
@Lanosss jednak wciąganie z ekranu telefonu jest raczej niezdrowe wiedząc ile na nim zarazków
1
@JohnKennedy A Alvarez jest pchany przez to samo środowisko ramblowskie co pchało Lautaro dopóki nie rozwiał wątpliwości, że jest plackiem gorszym od samego Juliana właśnie, który sam przegrywa z Sorlothem w Atletico xd
0
@JohnKennedy Potężny Wiking z Norwegii Erling Braut Haaland jest poza zasięgiem, więc ludzie szukają jakiś półśrodków
0
@Faro przecież Baena to jest prawie skrzydłowy, gdzie mu profilem do Krossa xd
0
@gumaz w stanie głębokiego snu
12
@Gaucho tak i wybudować drugie Camp Nou
5
Ale jak to przecież katalońskie gazety pisały inaczej...
6
@ViscaelBarca2007 ja naliczyłem jedno złe podanie (w aut) reszta bez zarzutów jeśli chodzi o grę nogami