MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kanver_ chyba w bundeslidze xd
0
@Walpiano na pewno dla tych co wolą Lewego od Suareza
2
@PIWOSZ89 czuameni xd
1
@bohman819 ci co niechcą atakować vs ci co chcą nieatakować xd
0
@BorzyKrzys przecież to było widać wiele razy, ale głównie to przy zwolnieniu kwiatkowskiego jaki cyrk odstawili
5
Simons nie chciał chelsea bo by się w szatni nie zmieścił. Ale jestem mocno ciekawy Totków w tym sezonie
0
@Frimpong pół Ziółkowskiego
1
@michal26 na pewno najładniej gra
0
@directedbyfcb kapustce z jego płaskim dośrodkowaniami to bliżej puchacza niż grosika i tak
1
@Filipem lewy się roześmiał ale na pytanie nie odpowiedział tak dla sprostowania
1
Przed chwilą zobaczyłem powołania. kapustka w kadrze xd chyba do podawania wody
2
@draxidox chcesz powiedzieć, że ktoś kto przegrał z petru jest słaby w debatach? A to zaskoczenie
0
@Objectivo tylko musiałeś podać login i hasło do paypala?
0
@Frimpong ale wiesz, że te mamuśki to nie na serio?
0
@esem91 ziobro zaskoczenia
1
@draxidox ale ważne że Rafał nie wygrał
13
Komentarz usunięty
4
0 € - tyle można najmniej zarobić z LM
0
@supraomnes1 raczej nie i to nie przez uprawiany a zawód, a fakt, że związek musi się opierać na zaufaniu
2
Lubię obu piłkarzy ale beka, że obaj co przyszli nie trafili xd
1
Czyli jednak Onana > De Gea bo tamten nie strzelił
2
Spokojnie united oszczędzają się na ligę mistrzów xd
0
Bilet na najgorszą trybunę milion złotych xd
0
@Gary no to są te z tych oczywistych
0
@Kgorecki2500 kina zabiło wiele rzeczy w tym Tenet
0
@marcin62 bardzo dziwne zachowanie, trochę jakby ktoś chciał odejść z tego świata
0
forehand dobrze chodzi, ale o serwisie tego nie można powiedzieć
0
@Popitek12 ale za dzieciaka wiedziałeś, że Julian Alvarez to świetny piłkarz?
0
@JohnKennedy Dodi to niby ich najlepszy zawodnik? Dodi co on niby wnosi do gry? Dodi widziałeś go w repce? Dodi za 30 baniek to świetny deal.
0
@Cule1234 byle żony nie bił xd