0

myślicie, że o ilu Argentyńczyków jest ambasada od zmiany barw na białe?

0

@BHAFCB zupełnie się nie zgodzę, może jak coś wydadzą z kasy za Bade

0

@BHAFCB cienki skład to ma sevilla

0

@Senstin dokładnie przynajmniej szmat do podłogi nie brakuje

0

@aspr1me generalnie real moim zdaniem ma fatalne stroje, ostatni zestaw jaki mi się podobał to jeszcze jak cr7 grał tam

1

Nie no jak to miejsce z automatu, Marek musi walczyć o skład... a nie czekaj

4

Ale ma pecha Fati, że ci wszyscy trenerzy się na niego uwzięli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

ale pressing chodzi u Cesca

0

@Kgorecki2500 Szachy 2

2

@FcPortoFan1999 czy to ten sezon?

0

@partymaker może, ale nie chce xd

1

@Filipem ona jednak pewnie chociaż mniej wydaje

0

@JohnKennedy nie, nawet jak spałem tak mało, że miałem halucynacje to głowa mnie nie bolała

1

@Laminedependencia adidas i nike, generalnie trochę bardziej Opcja Niemiecka ;)

0

@beter2 ale to info o zapisie klauzuli u Inigo to fejk był, żadne solidne źródło nie podało tej informacji

1

@Kgorecki2500 tylko jak mnie łapie zapał do ćwiczeń żeby śledzić progres, a tak to nie bardzo

20

@NeroTFP1 jednak berkowicz nie jest taki głupi jak ludzie myślą

jest jeszcze głupszy

0

To jesteście gotowi na ogłoszenie manzano na Rayo? xd

0

@JohnKennedy a ja tam w pełni rozumiem, piłka nożna to dla mnie nadsport, więc naprawdę mogę oglądać prawie dowolne spotkania i mieć zabawę, gdzie przy innych lubianych przeze mnie sportach potrzebuje by grał ktoś dobry/znany mi.

1

@SelloutCrowd kościół to szczególnie dziwi. Widząc co "katoliccy celebryci" odwalają w naszym kraju to nawet oni mają gdzieś większość zasad.

0

@AlwaysBlaugrana tylko Ronald też popełnia błędy, a do tego ma dużo gorsze wyprowadzenie piłki od młodego

3

Ale widzę, że niektórzy nadal nie rozumieją. Dla nas zagranie ręką to oczywista próba oszustwa, dla piłkarzy realu to metafizyka

0

Wiadomo, że poza boiskiem u nas nigdy nie ma nudy, więc Hansi dopasował by i na murawie tak było

0

@partymaker si si

2

A pamiętacie słynny tekst, że var będzie interweniował w tym sezonie tylko przy klarownych i poważnych błędach

0

@partymaker rok temu pisał, że Hansi najgorszy, teraz podobny ton

32

Pedri najlepszy, a z innych oczywistości real to najobrzydliwszy klub w historii

0

No nic Fabian, może za rok coś trafisz z symylacjami xd

4

2

Ideologia "lepiej wygrać 5-4 niż 1-0" zawsze na propsie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?