MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eklerek ta piłka w ogóle nie leciała sama do bramki?
1
@Roobo Ten Hag to trochę jak Boniek - ego top. Także może na tym polu doszło do konfliktu
11
Joan García udowadnia, że warto było pójść na ugodę z Ter Stegenem żeby szybciej zwolnić miejsce
2
Siri ukryj wszystkie komentarze zawierające frazę "zimny prysznic"
1
I teraz Urbanówka za parę dni na dokładkę xd
3
Tytuł przegrany przed startem roku szkolnego. Chyba rekord
@VamosRakieta
0
A Garcia nawet bez powołania.
Dla nas dobrze
2
#FlickDoWrześnia
@Comentateiro
2
Fatalny to był mecz, już go zapomniałem
1
Ale se zagrał Lewy. Może dlatego ława
1
Ma taki dzień konia że powinien Joan Garcia wejść na rożnego
2
United w prime xd
1
Kabaret w obronie
0
@Herato do grania na bardziej otwarte ekipy powinien być jak znalazł, o ile będzie w formie
0
@Pablozeusz ale jak to nie bawi cię 1:0 z xg po pół dla każdej?
1
Tibo to Pan Joan pije do śniadania xd
1
Kurczę przecież Polska miała 4 września grać xd
0
Zwijał się i łapał za nogę i 0,5 s później wstaje xd
1
Garcia top. . .
1
@VincentDrogi i dla pierwszej damy @July_6_BcN
4
@Kapitan9 artetę xd
0
Oby tylko bez urazów w drugiej
0
Przydał by się Gavi
0
Ale w przyszłym sezonie to im Arteta pokaże
1
@Kessie chyba jak zrobią minutę ciszy przed meczem
6
Barcelona nie zamierza płacić za Alvareza więcej niż 50 euro
1
@Who_you_mam na coś mocniejszego
5
@draxidox polecieli jak bezdzietny Tusk na autostradzie bez odcinkowego pomiaru prędkości
0
@JohnKennedy ale żeby oceniać bukmacherów to podobno nie trzeba grać xd
25
It's not football, it's la Liga