0

@Eklerek ta piłka w ogóle nie leciała sama do bramki?

1

@Roobo Ten Hag to trochę jak Boniek - ego top. Także może na tym polu doszło do konfliktu

11

Joan García udowadnia, że warto było pójść na ugodę z Ter Stegenem żeby szybciej zwolnić miejsce

2

Siri ukryj wszystkie komentarze zawierające frazę "zimny prysznic"

1

I teraz Urbanówka za parę dni na dokładkę xd

3

Tytuł przegrany przed startem roku szkolnego. Chyba rekord
@VamosRakieta

0

A Garcia nawet bez powołania.

Dla nas dobrze

2

#FlickDoWrześnia
@Comentateiro

2

Fatalny to był mecz, już go zapomniałem

1

Ale se zagrał Lewy. Może dlatego ława

1

Ma taki dzień konia że powinien Joan Garcia wejść na rożnego

2

United w prime xd

1

Kabaret w obronie

0

@Herato do grania na bardziej otwarte ekipy powinien być jak znalazł, o ile będzie w formie

0

@Pablozeusz ale jak to nie bawi cię 1:0 z xg po pół dla każdej?

1

Tibo to Pan Joan pije do śniadania xd

1

Kurczę przecież Polska miała 4 września grać xd

0

Zwijał się i łapał za nogę i 0,5 s później wstaje xd

1

Garcia top. . .

1

@VincentDrogi i dla pierwszej damy @July_6_BcN

4

@Kapitan9 artetę xd

0

Oby tylko bez urazów w drugiej

0

Przydał by się Gavi

0

Ale w przyszłym sezonie to im Arteta pokaże

1

@Kessie chyba jak zrobią minutę ciszy przed meczem

6

Barcelona nie zamierza płacić za Alvareza więcej niż 50 euro

1

@Who_you_mam na coś mocniejszego

5

@draxidox polecieli jak bezdzietny Tusk na autostradzie bez odcinkowego pomiaru prędkości

0

@JohnKennedy ale żeby oceniać bukmacherów to podobno nie trzeba grać xd

25

It's not football, it's la Liga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?