1



Wie ktoś który to Tier? 1️⃣?

2

@Faro twoje posty to może są "o piłce" natomiast ich tematem jest twojego ego co najwyżej xd

0

@BorzyKrzys no niestety tylko dla oczu w mojej opinii

2

@Aragorn33 może stanowski nie zna się na sporcie, ale za to na polityce też nie xd

1

@Czajka90 omlet po londyńsku - nie mój ulubiony ale takie top2 dla mnie

3

@Konradowskyy dobrze, że w Polsce nie mamy takich przypadków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Kgorecki2500 Silksong też miał być martwy, może się uda kiedyś

0

@Destroyer_of_Worlds ale przecież izrael najgłośniej krzyczy jak to jest atakowany ze wszystkich stron, chyba że sugerujesz atak odwetowy na Rosję xdd

1

@Comentateiro Przynajmniej moderacja jest konsekwentna i wszystkim kasuje za te same przewinienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Stinger_ postać znana to nie może się wychylać, za duże ryzyko

16

Komunikaty prezydenta, premiera, informacje z NATO. A co z jakimiś solidnymi źródłami? Czy mamy już opinię Najmana?

33

Atak dronów to tylko temat zastępczy dla braku oddania Camp Nou

2

@Criss18Barca Nowy York 2026 Erling Haaland kontra Przemek Wiśniewski - będziemy tam

26

11-1 z Mołdawią wielkie mi coś. Niech spróbują przegrać z Mołdawią prowadząc 2-0 do przerwy jak tacy dobrzy

2

Potężny Norweg rozjeżdża Mołdawię, ale z nimi to i my byśmy dali radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

16

Pewnie poprze tuska bo wiadomo jak blisko Niemcom do Argentyny

0

@Walker uda się żebyś oznaczył?

0

@July_6_BcN co ja baba jestem żeby do lekarza chodzić? ;)

1

@gumaz ja tam czy śpię 4 czy 14 godzin to się czuję niewyspany

2

@JohnKennedy wygrać z nim jest łatwo akurat - wystarczy w Achillesa celować

1

@Dosq a ambasada jak zwykle uwielbia wrzucać fejkowe cytaty o Leo tak tutaj cisza

1

@buglikos jak chcemy napastnika który czasem jest dobry to już mamy Ferrana po co nam Lautaro do tego xd

1

@Conradxc Donald Tusk - ten widziany oczami republiki

1

@misterio mnie najbardziej bawi jak ludzie piszą, że przez Tebasa nie możemy robić transferów. Tak to może Betis mówić my i w takiej serie a mielibyśmy problemy z FFP xd

0

@misterio Frieren to pewnie oglądałeś bo mocny mainstream, ale jestem ciekaw opinii i czy czekasz na drugi sezon?

4

@JohnKennedy ale podobno to niedobrze jak dwóch dominuje bo ludzie idą padla oglądać xddd

0

@tomek8756 ale czy to tak naprawdę nakłada jakiekolwiek zobowiązania? Przecież jak dobro jest moje to mogę je do jeziora wyrzucić

0

@Faro a tak spokojnie było

0

To tylko moje wrażenie czy wszystkie turnieje siatkarskie obecnie grane są w Azji?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?