0

"Ousmane Dembele is poised to miss the Clasico after being sent off for telling referee Mateu Lahoz he was "very bad"
Z cyklu Cytaty Wielkich Ludzi

0

Czyli Rodri gdyby nie te kilka ważnych goli to pewnie też by nie miał na co liczyć mimo nieprawdopodobnego sezonu xd

1

Ale to trochę dziwny system żeby pierwszemu dawać dwie jedynki

3

To teraz jeszcze poproszę Złotą Piłkę dla Rafy i ogłoszenie zaległej dla Lewego i można zaczynać ramblowe igrzyska

2

Ale Casado to ja bym dał czerwoną
( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Myślicie że taki Fati na ławce pisał do innych złe godziny treningów w zeszłym sezonie na zasadzie "a może się uda" ? xd

5

Wygrana Rafy to byłoby złoto jeśli chodzi o content na la bambie xd

0

@Herato Busquets to najlepszy ŚPD w historii, Rodri ma szansę podjąć rękawice

0

Chelsea robi wszystko by zostawili Amorina xd

2

@fart ja tam w normalnej rozmowie czasem proszę kogoś żeby trzy razy powtórzył więc przy stresie to na pewno można źle usłyszeć

18

@Popitek12 może przestań chodzić nago na siłkę

9

Najlepsze oddanie moich uczuć w ostatnich miesiącach
https://zapodaj.net/plik-05dtvGQNzL

1

@lucas/catalan West Brom z duetem Chadli/Rondon (od 16/17 bodajże)

1

@JanuszKorwinMikke Dokładnie dlatego podczas przemowy kapitana Marek został tak wygwizdany przez fanów... A nie czekaj

0

@Johnnie_Walker Rashford widać, że chciał tę pierwszą bramkę strzelić za wszelką cenę. Oby teraz się odblokował z korzyścią dla drużyny

0

@Aragorn33 ciekawe kiedy będzie pierwsza sprzedaż Joana na la bambie

3

@Azrik casemiro to mógł i nogę komuś urwać i nie dostawał żółtej, tutaj ryzyko kontuzji bliskie zera

0

@Faro ale przecież zdaniem @faro ci co upatrują w Angliku zbawienia są w błędzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Faro ale rywalizacja z kim?

0

Patrząc na wiek składu to na pewno należy docenić dojrzałość w końcówce

33

@Azrik xddddddddfddd

0

Dla mnie brakowało Yamala, Gaviego i Balde
#KapitanOczywistość

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Wyprowadzenie od tyłu nie funkcjonuje jak należy niestety Sroki ładnie wykorzystują to, że Cubarsi jest prawonożny

0

@lucca87 Dla mnie przy kontuzjach w psg i formie chelsea to chyba najbardziej jednak się obawiam Newcastle

2

@nwchades ale jak to przecież musk zalegalizował komedię...

0

Była jakaś zmiana w przepisach? Czemu gość z ajaxu co faulował Thurama nie dostał czerwonej od sędziego (wiem że var potem anulował) ?

1

@Masnymichael Potężnie ominę bayern i odpalę Liverpool

0

@tomek8756 z wszystkich jakie miałem jest najlepsza, ale słaba stabilność skłania mnie trochę do popatrzenia za czymś innym

1

Bach bach Karabach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?