0

@PaprykFCB psg jest z warszawy

0

@krefi10 za to z Chelsea i Totkami wyglądali fatalnie. Spokojnie sezon jest długi

1

Obraz gry obrazem gry, ale to co mnie niepokoi to braki w intensywności względem nawet meczu z Sociedad. A to powinno się w miarę zgadzać nawet przy brakach kadrowych (wiadomo są tacy też co z założenia nie biegają jak Lewy)

0

@karolpiłkarz oliver też pewnie ma podobne pytanie

0

Cały zespół siadł od 45', a niektórzy Bernala obwiniają xddd

1

Ale byłby Marek jechany za dostanie gola w "środek"

0

@kemyt1995 W piłce ważne co w sieci, a nie zasługi. Plus pamiętamy marciniaka

2

Dobrze, że mało kontuzji mamy xdd

3

Taylor, Oliver idealnie by do Hiszpanii pasowali xd

0

@kemyt1995 jak to przecież wywalczył czerwoną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Oj brakuje Rafy w doskoku. Rashford to zupełnie nie to samo, plus nerwowe te jego decyzje

0

1:1 z jakimś tgv dramat. real to by się po nich przejechał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Ale w sumie to ciekawe czemu Cubarsi

0

@beter2 myślisz, że problem Gaviego to za wolne wprowadzenie go do gry przez sztab? xd

1

@Bolton tzw. linearny zdobywca lm używając terminologii bokserskiej

6

Liga wiadomo już przegrana z Rayo, ale jak tutaj wygramy to wpada puchar od razu nie?

1

Tragedia co to ma być za skład. Flicka pomyliło

1

Czuć moc w potężnej wyjściowej "11". Wodzu Hansi prowadź do wygranej

2

@beter2 co najmniej jedna osoba na tamtym świecie ma inne zdanie xd

2

@Pawlak1992 ja po prostu jestem fanem stwierdzania faktów

5

@esem91 ale gdzie ta propaganda?

4

@Encore Zawsze fajnie się patrzy na boom danego sportu w jakimś kraju. Jak Islandia wokół euro 2016 np.

1

@4drian0 karma to jest dla psa

0

@LeoMessiiBarcaPepa możesz rozwinąć? bo nie mam pojęcia o czym piszesz.

2

@4drian0 To dosłownie nie ma na nic wpływu. Pozdrawiam

2

Coś czuję w kościach dzisiaj błąd Szczęsnego przy wyjściu na przedpole. Obym się mylił

1

@blakkudium i to jest data do zapamiętania

0

To niezły ten Mastodont

1

Sport: Erling Haaland wybrańcem @MessiForeverTheBest na przyszłe lato xd

1

Teraz dopiero widziałem akcję z walusiem na legii. A potem się dziwią, że Polaków się oskarża o współpracę z nazistami... Czekam tylko na reakcję prezydenta jak z maccabi xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?