MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PIWOSZ89 Zazwyczaj na krzywy ryj. Muszę mieć za co kupować dragi
1
@Kasy Ja tam piję tylko w dwóch przypadkach. Jak jest okazja i jak nie ma okazji
1
@misterio a wygrana z Hiszpanią
4
@Stinger_ PZPN dzisiaj obali pewnie z 10
1
@FcPortoFan1999 https://www.google.com/amp/s/sport.tvp.pl/38891557/polska-u-21-wyspy-owcze-u-21-11-polska-skompromitowana-przegrana-z-wyspami-owczymi-polska-przegrala-z-wyspami-owczymi-u-siebie-zapasc-polskiej-mlodziezy-przegrana-z-wyspami-owczymi/amp
0
A z 711 się śmiali, że z Owczarzami wtopił
1
@kulek22 Wysyp Owiec? No taka pora, że z hal schodzą
1
@Arkon Wszystko zależy w jakich kategoriach to rozpatrujesz. Np. w sprawczości to jest to najgorsza z tych opcji
1
Owce jednak górą
0
@Gacek5 Szczęsny > Dudek
0
I czeski kopciuszek wyrównuje
2
@Arkon Zupełnie nie. Generalnie jestem osobą mało ekspresyjną jeśli chodzi o emocje. Plus na co dzień zajmuję się polityką więc by mi śliny brakło
1
@Kgorecki2500 nie mają morza to wyspiarze to dla nich trudny rywal
1
@Arkon Raczej nie patrzę w tej kategorii na politykę. To nie są moi znajomi by lubienie odgrywało tutaj jakąś rolę.
2
@fejkenq 1. Real 2011 2. Bilbao 2015 3. Ankara Messi
0
@Kasy Nepal .
0
@svensonFCB będą bronić czystego konta jak niepodległości?
2
Chociaż w tym obszarze klub się trzyma swego
0
@Popitek12 ważne czy drip dobry a nie jakieś obyczajowe rozterki
0
@adamek20151 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16142279#comment-16142286
2
@FcPortoFan1999 gościu w wieku wnuczka @Comentateiro i od razu dziadek
0
@Bogan ty już tego nie polecałeś? Mam wrażenie że już z trzeci raz widzę ten post
0
Kurczę ta Hiszpania wczoraj niezła. To może być czarny koń mś
0
@Kasy Taki enzo fernandez challenge
2
@Pomimo27 ach ta słynna rozgrzewka Maradony
0
@Kasy słowo boże
0
@Lionel_Messi10 czego nie robi się dla kasy
3
Wasilewski-Bednarek ale by to chodziło
3
@tomek8756 panie areczku lipton to jest dla kierownictwa
10
W Al Nassr gra taki jeden lewonożny