2

@PIWOSZ89 Zazwyczaj na krzywy ryj. Muszę mieć za co kupować dragi

1

@Kasy Ja tam piję tylko w dwóch przypadkach. Jak jest okazja i jak nie ma okazji

1

@misterio a wygrana z Hiszpanią

4

@Stinger_ PZPN dzisiaj obali pewnie z 10

0

A z 711 się śmiali, że z Owczarzami wtopił

1

@kulek22 Wysyp Owiec? No taka pora, że z hal schodzą

1

@Arkon Wszystko zależy w jakich kategoriach to rozpatrujesz. Np. w sprawczości to jest to najgorsza z tych opcji

1

Owce jednak górą

0

@Gacek5 Szczęsny > Dudek

0

I czeski kopciuszek wyrównuje

2

@Arkon Zupełnie nie. Generalnie jestem osobą mało ekspresyjną jeśli chodzi o emocje. Plus na co dzień zajmuję się polityką więc by mi śliny brakło

1

@Kgorecki2500 nie mają morza to wyspiarze to dla nich trudny rywal

1

@Arkon Raczej nie patrzę w tej kategorii na politykę. To nie są moi znajomi by lubienie odgrywało tutaj jakąś rolę.

2

@fejkenq 1. Real 2011 2. Bilbao 2015 3. Ankara Messi

0

@Kasy Nepal .

0

@svensonFCB będą bronić czystego konta jak niepodległości?

2

Chociaż w tym obszarze klub się trzyma swego

0

@Popitek12 ważne czy drip dobry a nie jakieś obyczajowe rozterki

2

@FcPortoFan1999 gościu w wieku wnuczka @Comentateiro i od razu dziadek

0

@Bogan ty już tego nie polecałeś? Mam wrażenie że już z trzeci raz widzę ten post

0

Kurczę ta Hiszpania wczoraj niezła. To może być czarny koń mś

0

@Kasy Taki enzo fernandez challenge

2

@Pomimo27 ach ta słynna rozgrzewka Maradony

0

@Kasy słowo boże

0

@Lionel_Messi10 czego nie robi się dla kasy

3

Wasilewski-Bednarek ale by to chodziło

3

@tomek8756 panie areczku lipton to jest dla kierownictwa

10

W Al Nassr gra taki jeden lewonożny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?