3

@Kasy Chciałbym być @Comentateiro . Po co? A nie wiem już zapomniałem

1

@Cyzix postawił na stole żeby samemu skonsumować chyba

1

@Kasy Z @VegetaPolska . Tylko zamiast siebie wysłałbym @Popitek12 obu sugerując, że czeka ich randka z sydney sweeney

3

@Bolton ai nie pozwala nakładać swastyk, że się na taki content przerzuciłeś?

3

@July_6_BcN w sumie tak jest w związku Lewandowskich xd

4

@July_6_BcN real madryt jest twoją lubą?

4

@Kasy pytam co taka smutna siedzi jak przewalą klasyk

1

@Kasy Wolę nie być

1

@gumaz Za brzydki jestem na jazdę bez biletu

8

@dzefrej234 który rok? 2062?

3

@Prorokk To jakbym miał nick FreudForeverTheBest

0

@tomek8756 Tak bo wystarczy podejść

1

@gumaz Wpisać do cv wszystko można, a nie jestem zbytnio fanem mówienia o "marnowaniu" czasu.

1

@Popitek12 Jeśli jesteś Polakiem i chodzisz na siłownię, prawdopodobnie ciągle o tym piszesz w internecie.

0

@Kasy czyli można mieć pretensje bo i tak nic z tym nie zrobią

15

@spiderman1899 od razu powiedz, że ruchasz jej siostrę, a nie się w podchody bawisz

1

@LeszekFCB Jakby istniały buty uniwersalne to dużo więcej, ale jako że jest to niemożliwe no to zazwyczaj 300 albo trochę więcej

2

@Czyhrynski dzień za krótki

0

@BorzyKrzys Tylko młodsi to nawet mogą być 45+, a w usa to jeszcze więcej

1

@BorzyKrzys Ale chleba sobie weź. Bez chleba to się nie najesz

1

@Roobo Jak ktoś napisze, że cofając się w czasie by oddał głos nieważny to chyba zejdę xd

8

@Destroyer_of_Worlds Ja popieram wprowadzenie testu z pytaniem czy jesteś za wprowadzeniem testu i odebranie praw wszystkim co powiedzą "tak"

2

@esem91 tak płacę podatki w Polsce

2

@michal26 Fatalne przedstawienie danych do wyciągania jakikolwiek sensownych wniosków.

1

To oszczędzanie Pedriego jest w ogóle legalne?

8

@Konradowskyy ɐᴉlɐɹʇsn∀

2

@macio_944 plus Haaland jako niewiadoma czy sobie poradzi u nas
Plus wielki Auba lepszy od wszystkich
A finanse to też nas oszukała wtedy ta podróż jego agenta i ojca po Europie w tym Barcelonie

5

2

@July_6_BcN Neverending story z jakimś losowym "siema" czy "hej" co parę miesięcy xd

31

Jeśli myślicie, że fizyka kwantowa jest skomplikowana to nigdy nie widzieliście analizy odpowiedzi "hej" w wykonaniu @VegetaPolska

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?