MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kasy Chciałbym być @Comentateiro . Po co? A nie wiem już zapomniałem
1
@Cyzix postawił na stole żeby samemu skonsumować chyba
1
@Kasy Z @VegetaPolska . Tylko zamiast siebie wysłałbym @Popitek12 obu sugerując, że czeka ich randka z sydney sweeney
3
@Bolton ai nie pozwala nakładać swastyk, że się na taki content przerzuciłeś?
3
@July_6_BcN w sumie tak jest w związku Lewandowskich xd
4
@July_6_BcN real madryt jest twoją lubą?
4
@Kasy pytam co taka smutna siedzi jak przewalą klasyk
1
@Kasy Wolę nie być
1
@gumaz Za brzydki jestem na jazdę bez biletu
8
@dzefrej234 który rok? 2062?
3
@Prorokk To jakbym miał nick FreudForeverTheBest
0
@tomek8756 Tak bo wystarczy podejść
1
@gumaz Wpisać do cv wszystko można, a nie jestem zbytnio fanem mówienia o "marnowaniu" czasu.
1
@Popitek12 Jeśli jesteś Polakiem i chodzisz na siłownię, prawdopodobnie ciągle o tym piszesz w internecie.
0
@Kasy czyli można mieć pretensje bo i tak nic z tym nie zrobią
15
@spiderman1899 od razu powiedz, że ruchasz jej siostrę, a nie się w podchody bawisz
1
@LeszekFCB Jakby istniały buty uniwersalne to dużo więcej, ale jako że jest to niemożliwe no to zazwyczaj 300 albo trochę więcej
2
@Czyhrynski dzień za krótki
0
@BorzyKrzys Tylko młodsi to nawet mogą być 45+, a w usa to jeszcze więcej
1
@BorzyKrzys Ale chleba sobie weź. Bez chleba to się nie najesz
1
@Roobo Jak ktoś napisze, że cofając się w czasie by oddał głos nieważny to chyba zejdę xd
8
@Destroyer_of_Worlds Ja popieram wprowadzenie testu z pytaniem czy jesteś za wprowadzeniem testu i odebranie praw wszystkim co powiedzą "tak"
2
@esem91 tak płacę podatki w Polsce
2
@michal26 Fatalne przedstawienie danych do wyciągania jakikolwiek sensownych wniosków.
1
To oszczędzanie Pedriego jest w ogóle legalne?
8
@Konradowskyy ɐᴉlɐɹʇsn∀
2
@macio_944 plus Haaland jako niewiadoma czy sobie poradzi u nas
Plus wielki Auba lepszy od wszystkich
A finanse to też nas oszukała wtedy ta podróż jego agenta i ojca po Europie w tym Barcelonie
5
Kiedyś to były dyskusje @macio_944
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11527574#comment-11527579
2
@July_6_BcN Neverending story z jakimś losowym "siema" czy "hej" co parę miesięcy xd
31
Jeśli myślicie, że fizyka kwantowa jest skomplikowana to nigdy nie widzieliście analizy odpowiedzi "hej" w wykonaniu @VegetaPolska