MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I znowu ta łysa morda na głównej
3
Dobrze, że ten Pietuszewski nie przyjechał bo by poziom zaniżał xd
2
Ciekawe o co chodzi...
1
@Ku84fcb Araujo byłby liniowym xd
0
@michal26 1500 lat???? Tyle to dzieli upadek Zachodniego Rzymu i rządy Gomułki xx
0
@michal26 stabilność/monarchia francuska - wybierz jedno xd
10
@Kasy @Popitek12 na zawodach w szkole, bo on zawsze strzela do swojej
1
@Kasy polityka, preferencje kulinarne, ewentualnie podoboje miłosne
2
@Luciano99 ty jakbyś mógł wybrać to białego @Kessie czy czarnego @Bocheno1 ?
1
@Mixtape a mówili, że te maile od księcia z Afryki to scam
7
Odechciewa się śledzić profesjonalne rozgrywki przez tę postępującą komercjalizację.
15
@Frimpong Oczywiście że tak. Potem dodał że gra survivalowa Rust oszukała go w lidze typerow
2
@BezglutenowyPedri teraz zagraj z @VegetaPolska w jego grę
1
Szkoda, że tak wyglądają prawa do transmisji
1
7-1 z Bayernem. Wracają wspomnienia
2
@Marusek dla mnie na pewno Chłopaki nie płaczą
6
@Bolton Sprytna próba eliminacji konkurencji
6
Myślicie, że brat Yamala zagra już na nowym Camp Nou?
3
@Czyhrynski Najbardziej bekowa to na pewno Bonucci co przeszedł do Milanu - walnął bramę przeciwko Juve prowokując fanów podczas celebracji, po czym wrócił xd
0
@RinooniR idealnie pasuje do tych co mówią nieważne co robili niektórzy "niezłomni" ważne że byli przeciw komunie
1
@lajcior Sznelacel ;)
5
@Kessie Aż strach pomyśleć jak słaba jest liga angielska
5
A wiedzieliście, że Erling Haaland jest pięciometrowym gigantem, który w takiej hiszpańskiej lidze zostałby zjedzony? Cały czas człowiek czegoś się uczy.
3
@Jakchcesz No ice bucket challenge o którym piszesz to najwięksi zachodni celebryci robili, a nawet nie wiem czy nie Obama
0
@daniel32778 Nawet gdyby przyjąć twoją generalną interpretację, to nie jest "tylko". Słaba gra w obronie ma swój początek w braku pressingu/zmęczeniu innych formacji co tworzy wolne przestrzenie i umożliwia łatwe przechodzenie między liniami.
1
@misterio ale czasem mam jednak mieszane odczucia
https://zapodaj.net/plik-eOsD25jl7i
0
Ja z tego występu Lewego poza spudłowanym karnym zapamiętam jak w pierwszej połowie faulował będąc spóźnionym. Idealne oddanie frustracji względem zapewne i samego siebie jak i drużyny.
1
@Comentateiro Ruszyła maszyna i nawet POTĘŻNY Bayern ich nie zatrzyma
1
@Pomimo27 Powiedział, że trzeba się lepiej urodzić? xd
1
Tak dorzucając swoje trzy grosze w temacie stylu Flicka i tego jak to został on rozpracowany w tym sezonie poprzez zostawianie zawodników na spalonym. Na tym nagraniu widać, że Harry Kane robił już to rok temu.