0

I znowu ta łysa morda na głównej

3

Dobrze, że ten Pietuszewski nie przyjechał bo by poziom zaniżał xd

2

Ciekawe o co chodzi...

1

@Ku84fcb Araujo byłby liniowym xd

0

@michal26 1500 lat???? Tyle to dzieli upadek Zachodniego Rzymu i rządy Gomułki xx

0

@michal26 stabilność/monarchia francuska - wybierz jedno xd

10

@Kasy @Popitek12 na zawodach w szkole, bo on zawsze strzela do swojej

1

@Kasy polityka, preferencje kulinarne, ewentualnie podoboje miłosne

2

@Luciano99 ty jakbyś mógł wybrać to białego @Kessie czy czarnego @Bocheno1 ?

1

@Mixtape a mówili, że te maile od księcia z Afryki to scam

7

Odechciewa się śledzić profesjonalne rozgrywki przez tę postępującą komercjalizację.

15

@Frimpong Oczywiście że tak. Potem dodał że gra survivalowa Rust oszukała go w lidze typerow

2

@BezglutenowyPedri teraz zagraj z @VegetaPolska w jego grę

1

Szkoda, że tak wyglądają prawa do transmisji

1

7-1 z Bayernem. Wracają wspomnienia

2

@Marusek dla mnie na pewno Chłopaki nie płaczą

6

@Bolton Sprytna próba eliminacji konkurencji

6

Myślicie, że brat Yamala zagra już na nowym Camp Nou?

3

@Czyhrynski Najbardziej bekowa to na pewno Bonucci co przeszedł do Milanu - walnął bramę przeciwko Juve prowokując fanów podczas celebracji, po czym wrócił xd

0

@RinooniR idealnie pasuje do tych co mówią nieważne co robili niektórzy "niezłomni" ważne że byli przeciw komunie

1

@lajcior Sznelacel ;)

5

@Kessie Aż strach pomyśleć jak słaba jest liga angielska

5

A wiedzieliście, że Erling Haaland jest pięciometrowym gigantem, który w takiej hiszpańskiej lidze zostałby zjedzony? Cały czas człowiek czegoś się uczy.

3

@Jakchcesz No ice bucket challenge o którym piszesz to najwięksi zachodni celebryci robili, a nawet nie wiem czy nie Obama

0

@daniel32778 Nawet gdyby przyjąć twoją generalną interpretację, to nie jest "tylko". Słaba gra w obronie ma swój początek w braku pressingu/zmęczeniu innych formacji co tworzy wolne przestrzenie i umożliwia łatwe przechodzenie między liniami.

1

@misterio ale czasem mam jednak mieszane odczucia
https://zapodaj.net/plik-eOsD25jl7i

0

Ja z tego występu Lewego poza spudłowanym karnym zapamiętam jak w pierwszej połowie faulował będąc spóźnionym. Idealne oddanie frustracji względem zapewne i samego siebie jak i drużyny.

1

@Comentateiro Ruszyła maszyna i nawet POTĘŻNY Bayern ich nie zatrzyma

1

@Pomimo27 Powiedział, że trzeba się lepiej urodzić? xd

1


Tak dorzucając swoje trzy grosze w temacie stylu Flicka i tego jak to został on rozpracowany w tym sezonie poprzez zostawianie zawodników na spalonym. Na tym nagraniu widać, że Harry Kane robił już to rok temu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?