MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
I prawidłowo. Lewy ewidentnie pasuje bardziej do zamkniętych spotkań, a tu będzie sporo miejsca raczej.
0
Już myślałem, że usunęli ten przepis.
0
Technika użytkowa gorsza chyba tylko od jego gry w odbiorze ;)
6
@Encore Rekin oni na pewno też będą grali wysoko
4
Cieszy też, że po powolnym starcie sezonu teraz intensywność wróciła do dawnego poziomu. Doliczony czas a nasi biegali ile fabryka dała
15
No niestety jesteśmy w kolejnej fazie cyklu
https://zapodaj.net/plik-njDJzn2Dyb
4
Ale marnuje te sytacje Ferran. Widać, że to nie jest dziewiątka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
HH trzyma swój tragiczny poziom. Masa mniejszych i większych decyzji zła dzisiaj. Ale to w końcu nie futbol tylko la liga xd
0
Dobry ten młody rezerwowy. Ja bym mu dawał więcej minut
0
@Roobo przy tym sam na sam to chyba po prostu brakło mu szybkości i już bramkarz był za blisko
5
Lewandowski widać to jest typowy dżoker. Jak tylko gra od początku to się w płotkę zamienia
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Coś tam potrafi ten Dr. Dre
0
No do wbiegania między liniami to jednak Rekin lepszy
4
@Kessie chyba czas z nocnego moderatora zostać dziennym sędzią piłkarskim w Anglii
5
@SeWo77 przy realu to cieszmy się, że karnego gwizdneli xd
0
@Terapuls ale punkty nie spadają z nieba, a są odbiciem formy, która wcale u białych nie jest taka dobra jak niektórzy twierdzili, co można było zobaczyć przy pierwszym meczu z poważnym rywalem
6
"Ten sędzia do zamrażarki" - wyślij
1
@Comentateiro potencjał ma ogromny, ale póki co widać problemy ze wpasowaniem się w ten poziom grania
1
@Gaucho w ostatnim klasyku dali lepszego nura
25
Tak się śmiejecie z tego 2-5, a przecież oni to odrobią w rewanżu. 90 minut na bernabeu to bardzo dużo czasu
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@VegetaPolska przynajmniej masz żonę, żeby się wyżalić
0
Wygrana z Rayo i białymi. Może oni tylko derby powinni grać xd
0
I cyk manitka .
6
Fatalny ten Sorloth. Tylko jeden gol więcej od wartego pół miliarda Alvareza xd
2
Potężne Cremonense nadal bez porażki. A nie jakieś Pazy @Popitek12
0
@RosjaninBut Czas na wyczarowanie Busquetsa 3.0
0
@norbi77 w eleven jest tylko trochę lepiej
0
No przy dobrym starcie beniaminków w tym sezonie kto wie czy nie ma opcji spadku man utd. Pytanie ile Portugalczyka będą trzymać i kto zamiast niego (oby Southgate dla fabuły xd)
0
Ciekawe na ile gotowy jest Baena bo z tym składem to nie wiem jaką taktykę by musiał Simeone ogarnąć by coś z tego było dzisiaj
0
@Dankho94isback środek obrony może jako, że i my i real mamy go trochę w przebudowie