2

I prawidłowo. Lewy ewidentnie pasuje bardziej do zamkniętych spotkań, a tu będzie sporo miejsca raczej.

0

Już myślałem, że usunęli ten przepis.

0

Technika użytkowa gorsza chyba tylko od jego gry w odbiorze ;)

6

@Encore Rekin oni na pewno też będą grali wysoko

4

Cieszy też, że po powolnym starcie sezonu teraz intensywność wróciła do dawnego poziomu. Doliczony czas a nasi biegali ile fabryka dała

15

No niestety jesteśmy w kolejnej fazie cyklu
https://zapodaj.net/plik-njDJzn2Dyb

4

Ale marnuje te sytacje Ferran. Widać, że to nie jest dziewiątka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

HH trzyma swój tragiczny poziom. Masa mniejszych i większych decyzji zła dzisiaj. Ale to w końcu nie futbol tylko la liga xd

0

Dobry ten młody rezerwowy. Ja bym mu dawał więcej minut

0

@Roobo przy tym sam na sam to chyba po prostu brakło mu szybkości i już bramkarz był za blisko

5

Lewandowski widać to jest typowy dżoker. Jak tylko gra od początku to się w płotkę zamienia
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Coś tam potrafi ten Dr. Dre

0

No do wbiegania między liniami to jednak Rekin lepszy

4

@Kessie chyba czas z nocnego moderatora zostać dziennym sędzią piłkarskim w Anglii

5

@SeWo77 przy realu to cieszmy się, że karnego gwizdneli xd

0

@Terapuls ale punkty nie spadają z nieba, a są odbiciem formy, która wcale u białych nie jest taka dobra jak niektórzy twierdzili, co można było zobaczyć przy pierwszym meczu z poważnym rywalem

6



"Ten sędzia do zamrażarki" - wyślij

1

@Comentateiro potencjał ma ogromny, ale póki co widać problemy ze wpasowaniem się w ten poziom grania

1

@Gaucho w ostatnim klasyku dali lepszego nura

25

Tak się śmiejecie z tego 2-5, a przecież oni to odrobią w rewanżu. 90 minut na bernabeu to bardzo dużo czasu
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@VegetaPolska przynajmniej masz żonę, żeby się wyżalić

0

Wygrana z Rayo i białymi. Może oni tylko derby powinni grać xd

0

I cyk manitka .

6

Fatalny ten Sorloth. Tylko jeden gol więcej od wartego pół miliarda Alvareza xd

2

Potężne Cremonense nadal bez porażki. A nie jakieś Pazy @Popitek12

0

@RosjaninBut Czas na wyczarowanie Busquetsa 3.0

0

@norbi77 w eleven jest tylko trochę lepiej

0

No przy dobrym starcie beniaminków w tym sezonie kto wie czy nie ma opcji spadku man utd. Pytanie ile Portugalczyka będą trzymać i kto zamiast niego (oby Southgate dla fabuły xd)

0

Ciekawe na ile gotowy jest Baena bo z tym składem to nie wiem jaką taktykę by musiał Simeone ogarnąć by coś z tego było dzisiaj

0

@Dankho94isback środek obrony może jako, że i my i real mamy go trochę w przebudowie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?