MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@reloaded nie musi, ale może. Plus biorąc pod uwagę że hate watching jest istotnym elementem takich programów to osoby takie jak ty mogą to jeszcze nakręcać xd
0
@JanuszKorwinMikke największy babol to było 120 za Griezmanna tylko po to żeby Materace wkurzyć (i może dla prowizji jeśli skażą bartomeu)
0
Ale pamiętajmy, że tylko legia może nas godnie reprezentować w pucharach
1
To co powrót Feio na ławkę?
1
Widzę, że legia oszczędza się na ligę
1
A tu cyk Pedri i Eric wracają z kontuzją z kadry xd
3
Przecież to nie o siłę chodzi, a o to, że gościu się najpierw położył do interwencji a potem zaatakował Erica dla hecy, dość wysoko dodajmy (nie trafił w żaden wrażliwy punkt, ale żadna w tym jego zasługa). Jeśli w przepisach to nie jest zagranie na czerwoną to powinny być zmieniane, ale raczej jest bo przecież nie raz mieliśmy sytuację gdy np. ktoś zostanie sfaulowany i się odpłaca nie robiąc krzywydy i wylatuje za atak poza grą.
0
Od tej około 60 minuty jakoś to wyglądało (pytanie czy to nie był dołek Sevilli) ale od tego karnego potem znowu patola z naszej strony.
2
Atak na wysokości, jedynym celem rywal .... xd
3
Bramka w stylu tych, za które Pena był krzyżowany
2
Może jednak dobrze, że jest ta przerwa na kadrę xd
2
No 11 naszych piłkarzy jest na boisku, ale żeby ich zespołem nazwać to trochę odważne xd
1
Nie wiedziałem, że w Singapurze tak lubią boże ciało
1
@Aragorn33 Zapomniałeś że zapewne to wyrwany z kontekstu żart
0
Ja nie wiem czemu admini biorą jakieś grosze od jakiegoś betfana. Przecież wiadomo że prawdziwe pieniądze są u krypto buków jak stake.com. A wystarczy f1 oglądać
1
@Lionel_Messi10 oby plotki
3
@takisobiektos gotowi na oglądanie skrzydeł Turas-Kangurek Kao
0
@Gibbon_FCB dla mnie to jednak za duże wahania formy gość ma
0
@4drian0 dokładnie o starych fifach tego na pewno nie można powiedzieć xd
7
@Szymemdymek patrząc na formę Olmo i problemy Fermina to raczej jest jedna pozycja
5
Czyli trochę jak z Nico Williamsem. Wykorzystali przychylne okoliczności i groźbę rewolucji do ugrania tylko trochę więcej tortu.
10
@Rastafarnianin Ja ostatnio zostałem pobity, okradziony i zwyzywany od najgorszych. Na szczęście potem wyszedłem z domu
6
Przede wszystkim to te relacje na linii selekcjoner-Flick powinny być bardziej koncyliacyjne. Powinni się dogadywać bezpośrednio co do planowanych działań, a nie przerzucać oskarżeniami przez media.
0
@insp1re chodzi mi o najtańszą ofertę remontu
1
Teraz tylko czekać ile problemów i wad wyskoczy przez to że poszliśmy po taniości
4
A co jeśli Porto już nigdy nie straci punktów?
0
@Recha_0684 nie oni pierwsi, nie oni ostatni
2
@esem91 mieliśmy już jednego polityka (ten od palenia kota) co w to poszedł i wiemy jak to się skończyło
3
@MYTO to musisz jakiegoś 13-latka spytać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@mrboom tak naprawdę to więcej było takich meczów, nawet z Rayo długimi fragmentami byliśmy gorsi