2

@reloaded nie musi, ale może. Plus biorąc pod uwagę że hate watching jest istotnym elementem takich programów to osoby takie jak ty mogą to jeszcze nakręcać xd

0

@JanuszKorwinMikke największy babol to było 120 za Griezmanna tylko po to żeby Materace wkurzyć (i może dla prowizji jeśli skażą bartomeu)

0

Ale pamiętajmy, że tylko legia może nas godnie reprezentować w pucharach

1

To co powrót Feio na ławkę?

1

Widzę, że legia oszczędza się na ligę

1

A tu cyk Pedri i Eric wracają z kontuzją z kadry xd

3

Przecież to nie o siłę chodzi, a o to, że gościu się najpierw położył do interwencji a potem zaatakował Erica dla hecy, dość wysoko dodajmy (nie trafił w żaden wrażliwy punkt, ale żadna w tym jego zasługa). Jeśli w przepisach to nie jest zagranie na czerwoną to powinny być zmieniane, ale raczej jest bo przecież nie raz mieliśmy sytuację gdy np. ktoś zostanie sfaulowany i się odpłaca nie robiąc krzywydy i wylatuje za atak poza grą.

0

Od tej około 60 minuty jakoś to wyglądało (pytanie czy to nie był dołek Sevilli) ale od tego karnego potem znowu patola z naszej strony.

2

Atak na wysokości, jedynym celem rywal .... xd

3

Bramka w stylu tych, za które Pena był krzyżowany

2

Może jednak dobrze, że jest ta przerwa na kadrę xd

2

No 11 naszych piłkarzy jest na boisku, ale żeby ich zespołem nazwać to trochę odważne xd

1

Nie wiedziałem, że w Singapurze tak lubią boże ciało

1

@Aragorn33 Zapomniałeś że zapewne to wyrwany z kontekstu żart

0

Ja nie wiem czemu admini biorą jakieś grosze od jakiegoś betfana. Przecież wiadomo że prawdziwe pieniądze są u krypto buków jak stake.com. A wystarczy f1 oglądać

1

@Lionel_Messi10 oby plotki

3

@takisobiektos gotowi na oglądanie skrzydeł Turas-Kangurek Kao

0

@Gibbon_FCB dla mnie to jednak za duże wahania formy gość ma

0

@4drian0 dokładnie o starych fifach tego na pewno nie można powiedzieć xd

7

@Szymemdymek patrząc na formę Olmo i problemy Fermina to raczej jest jedna pozycja

5

Czyli trochę jak z Nico Williamsem. Wykorzystali przychylne okoliczności i groźbę rewolucji do ugrania tylko trochę więcej tortu.

10

@Rastafarnianin Ja ostatnio zostałem pobity, okradziony i zwyzywany od najgorszych. Na szczęście potem wyszedłem z domu

6

Przede wszystkim to te relacje na linii selekcjoner-Flick powinny być bardziej koncyliacyjne. Powinni się dogadywać bezpośrednio co do planowanych działań, a nie przerzucać oskarżeniami przez media.

0

@insp1re chodzi mi o najtańszą ofertę remontu

1

Teraz tylko czekać ile problemów i wad wyskoczy przez to że poszliśmy po taniości

4

A co jeśli Porto już nigdy nie straci punktów?

0

@Recha_0684 nie oni pierwsi, nie oni ostatni

2

@esem91 mieliśmy już jednego polityka (ten od palenia kota) co w to poszedł i wiemy jak to się skończyło

3

@MYTO to musisz jakiegoś 13-latka spytać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@mrboom tak naprawdę to więcej było takich meczów, nawet z Rayo długimi fragmentami byliśmy gorsi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?