MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Stinger_ ktoś musi przegrywać finały
0
Kolega od statystyk chyba śpi
Także pomogę
Cristiano Ronaldo vs Węgry
2 gole
1
@fejkenq No u niej też pewnie co najmniej 90 minut z dogrywką
4
@fejkenq Wystarczy 1,74m jak wali 100 kontaktów z piłką na każde spotkanie
3
@Popitek12 8 milionów kalori? Co ty uran jadłeś?
1
@Popitek12 a nie trykot z cr7 na plecach?
1
@mordini123 Teraz niech wezmą Probierza
2
@tbas a Casado?
1
@Popitek12 piwo to moje paliwo
6
@Tarnowitz Dobrze, że kluby szejków słynną z jasności...
9
@Bolton Dyskusje polityczne takie są:
Złamanie 9.3.3
Komentarz usunięty
Złamanie 9.3.4
Komentarz usunięty
...
8
@DonCarletto Malaga, liga mistrzów 2013 to było to
0
@PIWOSZ89 W sumie Lewy chyba w tym sezonie na początku
4
A co jeśli te wszystkie nasze problemy w tym sezonie to te przewidywania modeli symulacyjnych @FabianekMrozek ?
0
@Encore no Francja na razie to nie przekonuje
2
@gumaz niektórzy ze sprzedaży "znalezionych" rowerów
3
@LeszekFCB Główna baza wyborców Republikanów to Ewangelikanie, którzy wierzą że do zbawienia potrzebują ziemi świętej w rękach Żydów. Główna baza amerykańskiego imperializmu na Bliskim Wschodzie to izrael.
1
Jeśli mówimy o transferze napastnika to ja bym brał tego De Jonga z Porto. W Holandii w ostatnich sezonach mocne obajwienie ;)
1
@macio_944 Tak samo było z transferami (np. po transferze Griezmana nadal media grzały temat Neymara) dopóki cyrki z rejestracją nie zabiły tematu. Choć niektórzy nadal próbują jak ten temat alvareza
1
@Stinger_ to tylko piłka reprezentacyjna więc jak złapią momentum w fazie grupowej to kto wie, ale na pewno nie będą głównym faworytem
14
@cules100pro 5-2, gdyby nie czerwona to bylibyśmy świadkami historii moim zdaniem
3
Wychodzi, że na "9" chyba znowu Fabregas
4
@Safrani albo dla chorych dzieci
1
@Kozinho. Inteligencji może nie ma, ale niektórzy mocno boty przypominają. Z @Borneo na czele
3
Ja pozdrawiam ramblowiczów z Alpha Centauri b i Międzynarodowej Stacji Kosmicznej
0
@FcPortoFan1999 i uratować kariery niektórym
0
@tomek8756 już w 2034 pewnie będzie 128 drużyn także kto wie xd
0
A mówiłem, że branie z ligi portugalskiej się często flopami kończy
0
@tomek8756 zależy od pracy
1
@Kgorecki2500 nie jest