MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SelloutCrowd pewnie borek
0
@krzywy Sędzia nawet nie, ale jakby słuchał komentatorów to xd
2
@Ojciec5tkidzieci wystarczy, że wszyscy kochankowie przyjdą i miejsc braknie
4
@Danny Gaucho Gdzieś ci Auba, Suarez i Kane zniknęli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
Ale w przyszłym roku Alvarez xd
2
@Luciano99 ja obstawiam, że prosi o te sto złotych
1
@heniusss Kosmici nas odwiedzają, inaczej nie da się wytłumaczyć niektórych rzeczy.
2
@Stinger_ Wszyscy na budowie i ci co tworzą własny harmonogram mogą sobie pozwolić
3
@misterio co ty piszesz? Przecież jak ja założyłem firmę i odniosłem sukces to wszyscy powinni robić tak samo ;)
1
@Bolton przecież oni pół słowa po hiszpańsku pewnie nie znają xd
0
I po porażce z Brazylią w finale w 83, teraz mieliśmy pierwszą porażkę w finale z Afryką dla argentyny u20
9
Ktoś tu chyba pilnował tej statystyki, ale jakoś zaginął. Więc warto odnotować drugą porażkę argentyny u20 w finale
2
@Kgorecki2500 Też się dziwię ilu młodych ludzi w Polsce nadal z tego syfu korzysta
2
A pisałem, że to co sędziowie nam zabrali oddadzą realowi xd
0
@FcPortoFan1999 na europejskich puch...
1
Ahhh, słuchać pana Leszka to miód na moje oczy.
3
@misterio wiceprezydent uefa w pełnej krasie
4
Ale takie najbardziej w stylu man utd to byłoby teraz takie 0-4 z Brighton xd
0
@4Fabregas4 Kane coś wygrał z kadrą???
1
@BorzyKrzys Ale podziękować trzeba też trenerom. Klasyki ery Pep-Jose to było to
https://zapodaj.net/plik-cnQ9AcCBwj
3
@Kessie Ty też byś się przydał za tydzień
2
Bestia wstała xd
1
@RoberDzik Ewentualnie z espanyolem jeśli tylko ci drudzy mają szansę na spadek
0
@4Fabregas4 Kompilację podnoszonych trofeów?
3
@4Fabregas4 Może w końcu to jak kane jest chwalony sprawi, że i Lewego się doceni
0
@Sysia11 Jak to przecież tak go w niebiosa wynosiliście?
9
Tak się śmiejecie z tego Wirtza, a u nas Mascherano też miał kiedyś takie statystyki.
0
@barteq żadne solidne media nie potwierdziły tej informacji o klauzuli. Inigo odszedł dla zwolnienia FFP i BYĆ MOŻE dlatego że uznał że nie da rady
0
@Herato ja tam jestem fanem "wrzutek" Kerkeza
2
@michaleu Przecież to jest obiektywnie zabawne. To właśnie trzeba być fanem live żeby tego nie docenić