0

@SelloutCrowd pewnie borek

0

@krzywy Sędzia nawet nie, ale jakby słuchał komentatorów to xd

2

@Ojciec5tkidzieci wystarczy, że wszyscy kochankowie przyjdą i miejsc braknie

4

@Danny Gaucho Gdzieś ci Auba, Suarez i Kane zniknęli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7

Ale w przyszłym roku Alvarez xd

2

@Luciano99 ja obstawiam, że prosi o te sto złotych

1

@heniusss Kosmici nas odwiedzają, inaczej nie da się wytłumaczyć niektórych rzeczy.


2

@Stinger_ Wszyscy na budowie i ci co tworzą własny harmonogram mogą sobie pozwolić

3

@misterio co ty piszesz? Przecież jak ja założyłem firmę i odniosłem sukces to wszyscy powinni robić tak samo ;)

1

@Bolton przecież oni pół słowa po hiszpańsku pewnie nie znają xd

0

I po porażce z Brazylią w finale w 83, teraz mieliśmy pierwszą porażkę w finale z Afryką dla argentyny u20

9

Ktoś tu chyba pilnował tej statystyki, ale jakoś zaginął. Więc warto odnotować drugą porażkę argentyny u20 w finale

2

@Kgorecki2500 Też się dziwię ilu młodych ludzi w Polsce nadal z tego syfu korzysta

2

A pisałem, że to co sędziowie nam zabrali oddadzą realowi xd

0

@FcPortoFan1999 na europejskich puch...

1

Ahhh, słuchać pana Leszka to miód na moje oczy.

3

@misterio wiceprezydent uefa w pełnej krasie

4

Ale takie najbardziej w stylu man utd to byłoby teraz takie 0-4 z Brighton xd

0

@4Fabregas4 Kane coś wygrał z kadrą???

1

@BorzyKrzys Ale podziękować trzeba też trenerom. Klasyki ery Pep-Jose to było to
https://zapodaj.net/plik-cnQ9AcCBwj

3

@Kessie Ty też byś się przydał za tydzień

2

Bestia wstała xd

1

@RoberDzik Ewentualnie z espanyolem jeśli tylko ci drudzy mają szansę na spadek

0

@4Fabregas4 Kompilację podnoszonych trofeów?

3

@4Fabregas4 Może w końcu to jak kane jest chwalony sprawi, że i Lewego się doceni

0

@Sysia11 Jak to przecież tak go w niebiosa wynosiliście?

9

Tak się śmiejecie z tego Wirtza, a u nas Mascherano też miał kiedyś takie statystyki.

0

@barteq żadne solidne media nie potwierdziły tej informacji o klauzuli. Inigo odszedł dla zwolnienia FFP i BYĆ MOŻE dlatego że uznał że nie da rady

0

@Herato ja tam jestem fanem "wrzutek" Kerkeza

2

@michaleu Przecież to jest obiektywnie zabawne. To właśnie trzeba być fanem live żeby tego nie docenić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?