MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MessiForeverTheBest choć widzę niektórzy inny mecz oglądają
0
In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti
https://zapodaj.net/plik-2hVWpqNoP2
1
@Roobo Tylko jak napisane jest paczka rodzinna a zjadam ją sam bez problemu
2
@Bolton To że jedzenie rozwozi nie znaczy, że jest Hindusem
2
@July_6_BcN o ty antypolko
3
@mekston pewnie jest też fanem big 2/3 w tenisie xd
7
Mam tylko nadzieję, że @Luciano99 gotowy na robienie screenów xd
5
@Filipem W nienawiści do kataru tak zostałem wychowany
4
@Popitek12 w żołądku i tak ci się wszystko wymiesza
2
@tomek8756 *co za asysta
3
@KaczorDonald - Konto założone wczoraj = opinia odrzucona. POzdrawiam
3
Niejaki krzysiu bosak z koalicji konfederackiej otwiera biuro poselskie 500m od mojego mieszkania.
Obrzucać jajkami na początku czy od razu z grubej rury mołotowem w ten przybytek?
2
@Kessie Dokładnie skupcie się na nim a zostawcie zdolnego Turka
1
@Eklerek Dlatego fajnie jak sobie tam poradziliśmy, szczególnie z kontrolą ostatnich minut
29
Piekło zamarzło. Tebas powiedział coś mądrego xd
1
@APTAPT 1. 5-0 2. 4-0 na bernabeu za MSN 3. 6-2
8
Ale jaka wypowiedź Tibo? O czym wy mówicie? Przecież real madryt nie rozmawia o sędziach
1
@MYTO Tomasz Hajto/Mati Borek
2
@Rhaan cieszę się że przyznajesz że chodzi o układy xd
0
@tbas To stanowisko andrieja dudy to mocno szemrane. A agata trochę bez znaczenia jak i tak się nie odzywa xd
4
@buglikos Pedri tak, Yamal nie
5
Poznaj rywala: imperator 12%
14
Walka ze związkiem piłkarzy, to na pewno wyjdzie im na dobre...
5
Byłem dzisiaj w pracy, ale zapomniałem pracować
0
@Criss18Barca U Arabów też bywają, szczególnie jak ropę mają
1
@Criss18Barca Gra w lidze bez znaczenia więc kogo to obchodzi
( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
Ale jakim cudem ten Chopin organizuje swój konkurs jak od dawna nie żyje
0
@CurryTheGoat30 to ten co ma 20cm ale cienkiego?
7
@Popitek12 na pączek nadziany miłością?
3
@Faro Smutno patrzeć jak chłopak stoczył się gorzej od Neymara.