0

@SeWo77 Z Laportą. Jestem ciekaw "diety" grubego

4

Dzisaj u mnie chyba pierwszy słoneczny dzień tej jesieni xd
Trzeba korzystać z okazji więc trasa rowerowa zaliczona

1

@michal26 Wrażenie efektu Mandeli miałem wiele razy, ale nigdy w jakiś bardzo istotnych rzeczach, więc jak najbardziej przemawia do mnie wytłumaczenie zawodnej pamięci

0

@daniel32778 Jednak nie był taki dobry skoro potem też przepadł, a wielu innych piłkarzy mimo, że poniosło porażkę w danym miejscu to potem odbudowywali swoje kariery.

0

@mordini123 już był taki mecz, w eliminacjach euro ktoś chyba tak miał

0

Oferta dużo tańsza od innych jest szemrana? A to ci zaskoczenie

1

@Eklerek Jestem tego świadom i sam nie mam określonej wizji strategii walki z otyłością. Ja tylko prostowałem słowa, że "wzrost cen nic nie zmieni"

3

@damianex10 Jakie intencje ma rząd to jedno, ale badania dość mocno pokazują że podatek cukrowy obniża konsumpcję

1

@vangoor Pomijając bardzo istotny fakt, że może być jak z blue whale gdzie nikt naprawdę tego prawie nie robił to kto w młodości nie robił głupot.

0

@FcPortoFan1999 zobaczymy jak pierwszy kryzys dostanie i jak wtedy będzie na konferencji

1

@marcin62 ale niewystawienie mające być konsekwencją spóźnienia

0

Ja bym Lapcia zrobił trenerem przecież tak świetny jest w zarządzaniu

1

@insp1re pani w szkole mówiła, że to obowiązek obywatelski to ludzie łażą

2

@Marusek I Yamala. I Erica

0

@MYTO Boniek??????

2

@Popitek12 Papua Nowa Gwinea ma w ogóle jeszcze szansę pojechać?

1

@misterio to trzeba ćwiczyć karne

0

@JordiAlbion chyba trzask dup jak odpadniemy w barażach ;)

2

To już dłużej Trzask był prezydentem niż turbo na boisku xd

2

Na dwa mecze z Litwą to na pewno był ten lepszy

1

@jaras121 Nie rozumiesz oni śledzili stronę od dawna xd

2

@Filipem Pedri, Rodri, Vitinha wyraźne top3, a potem wielu można wymienić Rice, Caicedo, Gravenberg, Reijnders, Tonali itd.

1

@VegetaPolska jak się ogląda mecz to prawie nie słychać, ale niektórzy to ewidentnie bardziej skupieni na części pozaboiskowej

1

@MYTO chyba kibolem

8

Auba strzela to przewrotką, a potem sieka salto.

2

No fajna ta trzecia połowa meczu z Nową Zelandią xd

0

@barcanawieki z tą kawiarnią to w sumie spoko, a of to pewnie faktycznie efekt odwrotny do zamierzonego

3

Kulesza dziś po meczu


2

@RobiS ale ty masz silną psychikę

0

@BulaKG nie wiem czy jako dolnoślązak @Kgorecki2500 0 zalicza się do mniejszości

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?