MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SeWo77 Z Laportą. Jestem ciekaw "diety" grubego
4
Dzisaj u mnie chyba pierwszy słoneczny dzień tej jesieni xd
Trzeba korzystać z okazji więc trasa rowerowa zaliczona
1
@michal26 Wrażenie efektu Mandeli miałem wiele razy, ale nigdy w jakiś bardzo istotnych rzeczach, więc jak najbardziej przemawia do mnie wytłumaczenie zawodnej pamięci
0
@daniel32778 Jednak nie był taki dobry skoro potem też przepadł, a wielu innych piłkarzy mimo, że poniosło porażkę w danym miejscu to potem odbudowywali swoje kariery.
0
@mordini123 już był taki mecz, w eliminacjach euro ktoś chyba tak miał
0
Oferta dużo tańsza od innych jest szemrana? A to ci zaskoczenie
1
@Eklerek Jestem tego świadom i sam nie mam określonej wizji strategii walki z otyłością. Ja tylko prostowałem słowa, że "wzrost cen nic nie zmieni"
3
@damianex10 Jakie intencje ma rząd to jedno, ale badania dość mocno pokazują że podatek cukrowy obniża konsumpcję
1
@vangoor Pomijając bardzo istotny fakt, że może być jak z blue whale gdzie nikt naprawdę tego prawie nie robił to kto w młodości nie robił głupot.
0
@FcPortoFan1999 zobaczymy jak pierwszy kryzys dostanie i jak wtedy będzie na konferencji
1
@marcin62 ale niewystawienie mające być konsekwencją spóźnienia
0
Ja bym Lapcia zrobił trenerem przecież tak świetny jest w zarządzaniu
1
@insp1re pani w szkole mówiła, że to obowiązek obywatelski to ludzie łażą
2
@Marusek I Yamala. I Erica
0
@MYTO Boniek??????
2
@Popitek12 Papua Nowa Gwinea ma w ogóle jeszcze szansę pojechać?
1
@misterio to trzeba ćwiczyć karne
0
@JordiAlbion chyba trzask dup jak odpadniemy w barażach ;)
2
To już dłużej Trzask był prezydentem niż turbo na boisku xd
2
Na dwa mecze z Litwą to na pewno był ten lepszy
1
@jaras121 Nie rozumiesz oni śledzili stronę od dawna xd
2
@Filipem Pedri, Rodri, Vitinha wyraźne top3, a potem wielu można wymienić Rice, Caicedo, Gravenberg, Reijnders, Tonali itd.
1
@VegetaPolska jak się ogląda mecz to prawie nie słychać, ale niektórzy to ewidentnie bardziej skupieni na części pozaboiskowej
1
@MYTO chyba kibolem
8
Auba strzela to przewrotką, a potem sieka salto.
2
No fajna ta trzecia połowa meczu z Nową Zelandią xd
0
@barcanawieki z tą kawiarnią to w sumie spoko, a of to pewnie faktycznie efekt odwrotny do zamierzonego
3
Kulesza dziś po meczu
2
@RobiS ale ty masz silną psychikę
0
@BulaKG nie wiem czy jako dolnoślązak @Kgorecki2500 0 zalicza się do mniejszości