1

Ale tu jest miejsca w tym meczu. Oby wyszło, że Xabi podtrzyma poziom motoryki z czasów Carlo

5

Mbappe upada po raz trzynasty

6

@Damian11 nie, nie myślałem o tym

0

@JohnKennedy Nawet przyjmując, że te dane są ok (a capology często nie są) to Lewy miał rosnący kontrakt dla FFP. Po drugie zawsze dla mnie podejrzane jak się pomija istotne dane a takimi jest na pewno liczba asyst w tej sytuacji

0

@JohnKennedy no mocne przekłamanie z tymi danymi, ale tak poza tym co właściwie udowadniasz?

0

@esem91 ale valencia była fatalna, nawet nie faulowali

0

6:0 z fatalnym rywalem na malutkim stadionie. Fajna ta 1 runda pucharu króla xd

0

Bernal Bernal Bernal (Flick ufam tobie)

0

Wiadomo słaba Valencia, ale świetny start naszych w drugiej połowie. Wszedł Rafa, a reszta wrzuciła wyższy bieg i od razu efekty

3

I jakim cudem Joan się tak nauczył grać nogami w fatalnym espanyolu?

1

@Jakchcesz ale Bayern Flicka wyjaśni w lm

0

Najbardziej mi brakuje pochłaniania pustej przestrzeni przez Balde. Martin miał parę razy dużo wolnego miejsca na skrzydle i nie podciąga.

0

@Herato patrząc na terminarz - nie

3

Czy na la bambie jest choć jeden kto się zna na typowaniu? xd

1

@maatiixx na Facebooku to generalnie dużo różnych odklejencow

0

Przehypowany ten Haaland xd

1

@macio_944 nie no ktoś kto twierdzi inaczej to ma coś nie tak z głową

0

@Herato szczególnie we francuskiej i niemieckiej powinno być więcej

1

@michaleu wiele drużyn, w jeden weekend tak z 4-8

1

@Gibbon_FCB akurat ta rejestracja to był fake, ale inne dane mogą sugerować tę opcję

0

@michal26 niech wygra lepszy, bez przekrętów marciniaka

0

@Kgorecki2500 największa beka jak wyjdzie że faktycznie go zabił prawicowiec

2

@LambiPL komunikacja, bliskość gór, niezniszczona starówka, siła ekonomiczna

1

@MYTO Kraków - dla mnie obok Trójmiasta jedyna opcja dużego miasta jaką biorę pod uwagę

1

jak to jest....pies szczeka przez całą noc, a karawana jedzie dalej

1

@krefi10 też właśnie do dillera dzwoniłem

0

@JohnKennedy pewnie poszedł na baby

0

@JohnKennedy ale mógłby być niedźwiedź albo niedźwiedzio-człowiek

0

@Filipem też myślałem, że to trochę kicz, a wyszło całkiem ok

12

@SelloutCrowd ale pamiętajmy, że dla Polski jest lepszy od kamali xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?