MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Stinger_ postać znana to nie może się wychylać, za duże ryzyko
16
Komunikaty prezydenta, premiera, informacje z NATO. A co z jakimiś solidnymi źródłami? Czy mamy już opinię Najmana?
33
Atak dronów to tylko temat zastępczy dla braku oddania Camp Nou
2
@Criss18Barca Nowy York 2026 Erling Haaland kontra Przemek Wiśniewski - będziemy tam
26
11-1 z Mołdawią wielkie mi coś. Niech spróbują przegrać z Mołdawią prowadząc 2-0 do przerwy jak tacy dobrzy
2
Potężny Norweg rozjeżdża Mołdawię, ale z nimi to i my byśmy dali radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
16
Pewnie poprze tuska bo wiadomo jak blisko Niemcom do Argentyny
0
@Walker uda się żebyś oznaczył?
0
@July_6_BcN co ja baba jestem żeby do lekarza chodzić? ;)
1
@gumaz ja tam czy śpię 4 czy 14 godzin to się czuję niewyspany
2
@JohnKennedy wygrać z nim jest łatwo akurat - wystarczy w Achillesa celować
1
@Dosq a ambasada jak zwykle uwielbia wrzucać fejkowe cytaty o Leo tak tutaj cisza
1
@buglikos jak chcemy napastnika który czasem jest dobry to już mamy Ferrana po co nam Lautaro do tego xd
1
@Conradxc Donald Tusk - ten widziany oczami republiki
1
@misterio mnie najbardziej bawi jak ludzie piszą, że przez Tebasa nie możemy robić transferów. Tak to może Betis mówić my i w takiej serie a mielibyśmy problemy z FFP xd
0
@misterio Frieren to pewnie oglądałeś bo mocny mainstream, ale jestem ciekaw opinii i czy czekasz na drugi sezon?
4
@JohnKennedy ale podobno to niedobrze jak dwóch dominuje bo ludzie idą padla oglądać xddd
0
@tomek8756 ale czy to tak naprawdę nakłada jakiekolwiek zobowiązania? Przecież jak dobro jest moje to mogę je do jeziora wyrzucić
0
@Faro a tak spokojnie było
0
To tylko moje wrażenie czy wszystkie turnieje siatkarskie obecnie grane są w Azji?
1
Dobrze, że ci Finowie najlepszych trzymali na ławce
8
Urban w Barcelonie, ale by to chodziło
1
Przełamania
Długie wymiany
Przecież żeński finał miał być wczoraj
3
@Herato kto nigdy nie przegrał z Finlandią niech pierwszy rzuci kamień
1
@PatrykBarca Piątek dawno nic nie dał tej kadrze, obu pogonić i tyle
1
@VegetaPolska dawaj kuchar tym razem na pewno będzie inaczej
2
@MateS w XXI wieku
4
@JohnKennedy https://m.demotywatory.pl/5205414
2
@JohnKennedy Język polski ogólnie taki sobie, ale wulgaryzmy mamy przepiękne i tak bogate
2
@Esteban_ Trochę za mało danych mamy. Równie dobrze można to interpretować w drugą stronę, że ma niskie ego i nie ma zamiaru czegoś za wszelką cenę udowadniać, a jak się trafi klub z budżetem i stylem to go weźmie