2

@Stinger_ postać znana to nie może się wychylać, za duże ryzyko

16

Komunikaty prezydenta, premiera, informacje z NATO. A co z jakimiś solidnymi źródłami? Czy mamy już opinię Najmana?

33

Atak dronów to tylko temat zastępczy dla braku oddania Camp Nou

2

@Criss18Barca Nowy York 2026 Erling Haaland kontra Przemek Wiśniewski - będziemy tam

26

11-1 z Mołdawią wielkie mi coś. Niech spróbują przegrać z Mołdawią prowadząc 2-0 do przerwy jak tacy dobrzy

2

Potężny Norweg rozjeżdża Mołdawię, ale z nimi to i my byśmy dali radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

16

Pewnie poprze tuska bo wiadomo jak blisko Niemcom do Argentyny

0

@Walker uda się żebyś oznaczył?

0

@July_6_BcN co ja baba jestem żeby do lekarza chodzić? ;)

1

@gumaz ja tam czy śpię 4 czy 14 godzin to się czuję niewyspany

2

@JohnKennedy wygrać z nim jest łatwo akurat - wystarczy w Achillesa celować

1

@Dosq a ambasada jak zwykle uwielbia wrzucać fejkowe cytaty o Leo tak tutaj cisza

1

@buglikos jak chcemy napastnika który czasem jest dobry to już mamy Ferrana po co nam Lautaro do tego xd

1

@Conradxc Donald Tusk - ten widziany oczami republiki

1

@misterio mnie najbardziej bawi jak ludzie piszą, że przez Tebasa nie możemy robić transferów. Tak to może Betis mówić my i w takiej serie a mielibyśmy problemy z FFP xd

0

@misterio Frieren to pewnie oglądałeś bo mocny mainstream, ale jestem ciekaw opinii i czy czekasz na drugi sezon?

4

@JohnKennedy ale podobno to niedobrze jak dwóch dominuje bo ludzie idą padla oglądać xddd

0

@tomek8756 ale czy to tak naprawdę nakłada jakiekolwiek zobowiązania? Przecież jak dobro jest moje to mogę je do jeziora wyrzucić

0

@Faro a tak spokojnie było

0

To tylko moje wrażenie czy wszystkie turnieje siatkarskie obecnie grane są w Azji?

1

Dobrze, że ci Finowie najlepszych trzymali na ławce

8

Urban w Barcelonie, ale by to chodziło

1

Przełamania
Długie wymiany

Przecież żeński finał miał być wczoraj

3

@Herato kto nigdy nie przegrał z Finlandią niech pierwszy rzuci kamień

1

@PatrykBarca Piątek dawno nic nie dał tej kadrze, obu pogonić i tyle

1

@VegetaPolska dawaj kuchar tym razem na pewno będzie inaczej

2

@MateS w XXI wieku

2

@JohnKennedy Język polski ogólnie taki sobie, ale wulgaryzmy mamy przepiękne i tak bogate

2

@Esteban_ Trochę za mało danych mamy. Równie dobrze można to interpretować w drugą stronę, że ma niskie ego i nie ma zamiaru czegoś za wszelką cenę udowadniać, a jak się trafi klub z budżetem i stylem to go weźmie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?