MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 to nie piwo jeśli chodzi o uskzodzenia układu nerwowego (nie ma zdrowej dawki etanolu) ale jeśli chodzi o mechanizm uzależnień to ma podobny wpływ i czyni mózg młodej osoby bardziej podatnym na inne uzależnienia w tym np. od alkoholu
7
@Kgorecki2500 co jest absurdalnego w tym, że kofeina i inne substancje zawarte w energetykach negatywnie wpływają na mózg w fazie rozwoju?
5
@Aragorn33 najgorzej że obawiam się iż wiek odpowiadających nie ma tu większego znaczenia
0
@michal26 Kapustka w obecnej formie w pierwszym składzie to chyba jednak nie taka szeroka ta kadra
4
@Eklerek pewnie ktoś nowy na stażu
10
@paweldunajecfcb tak taka jedna stąd obiecała filmik z tańcem i niektórzy wiedzą jak wyszło
1
@Popitek12 celebracja tego wydarzenia przez niektórych przypomina mi kult monarchii brytyjskiej, także bardzo dziwne dla mnie
0
@Safrani mocne rozbicie w potencjalnym sejmie, byłby duży problem z większością
0
@gumaz cóż niektórzy to nawet słuchają się piechocińskiego także nie ma co się dziwić
1
@Magneta Lisa. .
2
@Eklerek Gra o Tron
0
@Tasde nie no afd na pewno da reparacje xd
3
Wiadomo do Rybakiny daleko, ale nawet niezła ta Świątek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@July_6_BcN w ogóle w Polsce jakoś tak wyszło, że sporo z tych określeń ma negatywne konotacje
1
@July_6_BcN Generalnie nie mam problemu żeby się zwracać do ludzi tak jak sobie życzą, ale raczej na pewno by nie była to moja inicjatywa
0
@barcanawieki nie. Jednak brakuje mu głębi moim zdaniem
1
@Gaucho zawsze to odejście chociaż trochę na swoich zasadach
0
@lithotripter a na pewno nie jest to nawiązanie do jednego użytkownika bo on przecież nie udawał
7
@Starrk ale za to sypiał z Monroe. Nasz @JohnKennedy jedynie sypie się w zeznaniach xd
5
@JohnKennedy ale skąd wiesz może czuje się gejem licealistą co kibicuje bearmanowi w f1?
1
Dużo błędów w tych wpisach. Kolo jest piłkarzem PSG, a Lindeloff był wolny
0
@Ku84fcb różne gorące rzeczy tu postowane
8
Bezwstydny człowiek nigdy nie będzie tak bezwstydny jak bezwstydny madryciok
0
@Ku84fcb gorące
4
No trochę duża różnica które z mediów pisze prawdę xd
2
@July_6_BcN a to mi bardziej przedzkadza aspekt technologii (mieszkam na wsi więc czasem są minimalne problemy z zasięgiem i słyszę co drugie zdanie czy coś) i braku mowy niewerbalnej na której mocno opieram interpretację intencji mojego rozmówcy
4
@July_6_BcN ja to w ogóle nie lubię gadać przez telefon
7
"Negocjacje są zainteresowane."
A kluby nie są? xd
0
@gumaz tak średnio
2
Myślicie, że Newcastle - Liverpool to był ostatni solidny angielski "hit" jaki zobaczymy w tym sezonie?