1

@krefi10 też właśnie do dillera dzwoniłem

0

@JohnKennedy pewnie poszedł na baby

0

@JohnKennedy ale mógłby być niedźwiedź albo niedźwiedzio-człowiek

0

@Filipem też myślałem, że to trochę kicz, a wyszło całkiem ok

12

@SelloutCrowd ale pamiętajmy, że dla Polski jest lepszy od kamali xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@JohnKennedy Ale mecz trwał 120 w tym w ostatniej minucie obie drużyny miały okazje na zamknięcie. "Występ przeceniany" od fana Lewego o gościu co walnął hat tricka w finale mś xd

3

@kosiarz92 w sensie do chlania?

0

rosyjski sławomir zalatuje hypokryzją

4

Masz piłę to nawalasz. I takie granie to rozumiem

1

@Kessie myślisz, że brakuje mu srebrnych medali? xd

3

Kurcze mocni ci Turcy. Może by się spróbowali np. z mistrzami Europy?

0

@FcPortoFan1999 z piastem?

0

@Popitek12 mój stary jak gra kadra, zawsze wie lepiej od głównego

1

A pamiętacie czas zasady, że tylko kapitan może rozmawiać z arbitrem?

0

Przecież te stroje bvb to się na zbrodnię przeciwko ludzkości łapią xd

0

@JanuszKorwinMikke emocje są tym co definiuje człowieka, więc to praktycznie niemożliwe chyba że mają nami rządzić roboty

1

@FcPortoFan1999 a zatem w 90+17'

2

@Eto'o9 R10 jeden mecz gdzie będzie gwizdał przeciwko Realowi xd

0

@Criss18Barca nie no Messi, Cr7, może Lewy dla Polski reszta ma następców

2

@Ku84fcb jak przeżyję @Comentateiro to będę szczęśliwy

3

Burze, napięcia polityczne, upały

Mundial 2026 będzie wyzwaniem

0

@Stinger_ rewanż za 1829

11

@Ku84fcb regularnie bolą mnie plecy

1

@tbas ale zróbmy powszechny dostęp do broni co złego może się stać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Michael24 Pedri Pedri Pedri

0

@Mns21 jaka wojna, nie ma żadnej wojny, wyłącz tv włącz myślenie

3

@Eklerek ciekawe jak w lidze czeskiej by sobie poradził

0

@TR3YWAY tak z 6k netto

3

Najgłupsza dyskusja to ta czy Ronaldo jest lepszy od Messiego.
@Popitek12 opinia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?