MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@krefi10 też właśnie do dillera dzwoniłem
0
@JohnKennedy pewnie poszedł na baby
0
@JohnKennedy ale mógłby być niedźwiedź albo niedźwiedzio-człowiek
0
@Filipem też myślałem, że to trochę kicz, a wyszło całkiem ok
12
@SelloutCrowd ale pamiętajmy, że dla Polski jest lepszy od kamali xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@JohnKennedy Ale mecz trwał 120 w tym w ostatniej minucie obie drużyny miały okazje na zamknięcie. "Występ przeceniany" od fana Lewego o gościu co walnął hat tricka w finale mś xd
3
@kosiarz92 w sensie do chlania?
0
rosyjski sławomir zalatuje hypokryzją
4
Masz piłę to nawalasz. I takie granie to rozumiem
1
@Kessie myślisz, że brakuje mu srebrnych medali? xd
3
Kurcze mocni ci Turcy. Może by się spróbowali np. z mistrzami Europy?
0
@FcPortoFan1999 z piastem?
0
@Popitek12 mój stary jak gra kadra, zawsze wie lepiej od głównego
1
A pamiętacie czas zasady, że tylko kapitan może rozmawiać z arbitrem?
0
Przecież te stroje bvb to się na zbrodnię przeciwko ludzkości łapią xd
0
@JanuszKorwinMikke emocje są tym co definiuje człowieka, więc to praktycznie niemożliwe chyba że mają nami rządzić roboty
1
@FcPortoFan1999 a zatem w 90+17'
2
@Eto'o9 R10 jeden mecz gdzie będzie gwizdał przeciwko Realowi xd
0
@Criss18Barca nie no Messi, Cr7, może Lewy dla Polski reszta ma następców
2
@Ku84fcb jak przeżyję @Comentateiro to będę szczęśliwy
3
Burze, napięcia polityczne, upały
Mundial 2026 będzie wyzwaniem
0
@Stinger_ rewanż za 1829
11
@Ku84fcb regularnie bolą mnie plecy
1
@tbas ale zróbmy powszechny dostęp do broni co złego może się stać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Michael24 Pedri Pedri Pedri
0
@Mns21 jaka wojna, nie ma żadnej wojny, wyłącz tv włącz myślenie
3
@Eklerek ciekawe jak w lidze czeskiej by sobie poradził
0
@TR3YWAY tak z 6k netto
3
Najgłupsza dyskusja to ta czy Ronaldo jest lepszy od Messiego.
@Popitek12 opinia?