8

@Kessie takich "przyjaciółek" to @VegetaPolska ma więcej niż City zarzutów xd

2

@Lanosss wiadomo ma swoje plusy jak kontrast między czernią a bielą

3

@Herato i ma szczęście że trafił pod skrzydła tak świetnego trenera, jakby Laporta wybrał Motte to nie wiadomo co by było

3

@Lanosss jednak wciąganie z ekranu telefonu jest raczej niezdrowe wiedząc ile na nim zarazków

1

@JohnKennedy A Alvarez jest pchany przez to samo środowisko ramblowskie co pchało Lautaro dopóki nie rozwiał wątpliwości, że jest plackiem gorszym od samego Juliana właśnie, który sam przegrywa z Sorlothem w Atletico xd

0

@JohnKennedy Potężny Wiking z Norwegii Erling Braut Haaland jest poza zasięgiem, więc ludzie szukają jakiś półśrodków

0

@Faro przecież Baena to jest prawie skrzydłowy, gdzie mu profilem do Krossa xd

0

@gumaz w stanie głębokiego snu

12

@Gaucho tak i wybudować drugie Camp Nou

5

Ale jak to przecież katalońskie gazety pisały inaczej...

6

@ViscaelBarca2007 ja naliczyłem jedno złe podanie (w aut) reszta bez zarzutów jeśli chodzi o grę nogami

1

Puchar Gampera > Trust the process @Kessie

4

Ale widać problemy z wyprowadzeniem bez Inigo. Ciekawe jaki Flick ma plan w dłuższym okresie, czy Pedri/De Jong będą jeszcze częściej schodzić niżej czy będzie więcej grane bokami itp.

0

Czyli na Cyprze to nie był wypadek

1

@Sulimo przecież nie przegrali

6

4:0? Co my z realem gramy xd

1

Przynajmniej widać, że pressing działa

0

United z człowieka jednak nie wyjmiesz xd

13

Ja tam nic do niego nie mam
nawet szacunku...

0

@Hshdhrhdh ja jestem ekstrawertykiem nie lubiącym ludzi

1

Ale to patrząc na naszą formację obronną to chyba trzeba lecieć z overami w tym sezonie na naszych meczach

0

@JanZagloba a medal dostał

1

Widzę legia już wyprzedaje. Jeszcze jak LKE by nie było to w ogóle będą ciężary

0

@adamek20151 o pogodę, w politycznych to chociaż bany niektórzy dostają

0

@marcin62 dla mnie wygląda, że Lapcio chciał gościa z przeszłością u nas i trochę zagrać na nosie Tebasowi

1

@esem91 Nie będzie


2

Ferran, Lewy, Kounde to były udane ruchy. Ale Olmo póki co jednak nietrafiony, szczególnie że nawet rejestracja się nie udała

10

Przy okazji spytał się czy go przenocuje bo na hotelach oszczędza

0

To chyba najwyższy czas żeby Lewy wrócił na ostatnie zgrupowanie do kadry i dostał pożegnanie. Wieku się wiecznie nie da oszukać

0

@NeroTFP1 szkoda że w PZPR miał siły szaleć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?