0

No ale przecież miejsca VIP mają wejść z otwarciem stadionu, a to nie wiadomo kiedy będzie. Czy jednak jest jeszcze inaczej?

0

@Pomimo27 Nie no f1 tutaj jest bardzo potrzebna.

Z kogo będziemy się śmiać jak zabraknie oponiarzy...

2

@Kgorecki2500 a afd mówi o jakiejś denazyfikacji po wojnie xd

4

Świetny news, a raczej materiał propagandowy piesków prezydenta xd

37

Luuk, Kessie czy Paulinho - mój szacunek dla nich jest odwrotnie proporcjonalny do czasu jaki u nas spędzili

2

@Faro ban minął a fati dalej bez minut

1

@messi564 kierunek MLS

0

@TR3YWAY widzę większość raczej w to poszła xd

0

@TR3YWAY ale opcja realna czy sfera marzeń? W marzeniach to oczywiście bycie piłkarzem ewentualnie gwiazdą muzyki, a z realnych pewnie radca prawny

3

#nocnyzerobanów

3

Komentarz usunięty

4

@July_6_BcN przynajmniej nie ma wymagań wywalonych w kosmos. Wystarczy być najlepszym pomocnikiem świata co pochodzi z Wysp Kanaryjskich

0

@Hadziuk no to dobrze trafiłeś, nie wiem czy gdziekolwiek indziej masz takie szanse na znalezienie takiej

0

@jakub1906 Gdyby tylko lapcio mógł nie ściągać piłkarza (do formacji w której teraz mówi się o nadmiarze) za grube miliony w zeszłym roku, którego udało się zarejestrować tylko dzięki błędom proceduralnym.

0

@Aragorn33 polsat to w ogóle ma mocną ekipę, wiadomo kogo xd

1

@Arkon To samo co o Polakach w Polsce

2

Widzę, że typerzy rambli nadal nie nauczeni najlepszej metody - wystarczy spytać @FcPortoFan1999 i zrobić odwrotnie

0

@zTx z definicji dominacja dwóch jest ciekawsza od dominacji jednego

5

@Ramos9248 ja tam trenuję wszczynając bójki w barach - więcej zabawy i brak argumentów dla uzasadnienia przekroczenia granic obrony koniecznej
( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@Jakchcesz Pamiętaj żeby przestrzegać regulaminu. Oczywiście poza punktem o mulciakach to bardziej taka sugestia xd

0

To zrozumiałe, że piłkarze rozumieją bardziej perspektywę Mareczka niż klubu. Natomiast zadaje to kłam części newsów (a raczej fejków patrząc właśnie po tych wypowiedziach) o rzekomej reakcji szatni na zachowanie naszego kapitana.

5

@JohnKennedy ale spotify? Jakie niebezpieczne treści tam są?

0

@Ziemny znalezienie partnera życiowego to nie jest main quest?

0

@tomek8756 najbardziej nie lubię takiego stylu sędziowania, plus wiadomo jak przekręcał rywali legii

5

@Cule1234 to mocne zaskoczenie, przecież jego kompilacje żółtych kartek to jest mocny monty python xd

1

@blakkudium najemnik prawie jak Morata

8

Nie wiem czy dawać MVP za tak krótki czas ale faktycznie Gavi najbardziej mi przypadł do gustu dzisiaj, bo oprócz swojego normalnego wkładu zdobył bramkę i zagrał parę niezłych piłek do przodu jak choćby ładne rorzucenie gry do Torrentsa na lewej flance

0

Czyli Szczęsny też do sprzedania. Czas na próbę dla Penii

1

@Roobo do przodu widać że chłopak potrafi natomiast w pressingu to duża strata względem Rafy (acz pamiętajmy, że jest po kontuzji i to dopiero presezon)

1

Cieszy liczba prób z dystansu, oby tak dalej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?