MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No ale przecież miejsca VIP mają wejść z otwarciem stadionu, a to nie wiadomo kiedy będzie. Czy jednak jest jeszcze inaczej?
0
@Pomimo27 Nie no f1 tutaj jest bardzo potrzebna.
Z kogo będziemy się śmiać jak zabraknie oponiarzy...
2
@Kgorecki2500 a afd mówi o jakiejś denazyfikacji po wojnie xd
4
Świetny news, a raczej materiał propagandowy piesków prezydenta xd
37
Luuk, Kessie czy Paulinho - mój szacunek dla nich jest odwrotnie proporcjonalny do czasu jaki u nas spędzili
2
@Faro ban minął a fati dalej bez minut
1
@messi564 kierunek MLS
0
@TR3YWAY widzę większość raczej w to poszła xd
0
@TR3YWAY ale opcja realna czy sfera marzeń? W marzeniach to oczywiście bycie piłkarzem ewentualnie gwiazdą muzyki, a z realnych pewnie radca prawny
3
#nocnyzerobanów
3
Komentarz usunięty
4
@July_6_BcN przynajmniej nie ma wymagań wywalonych w kosmos. Wystarczy być najlepszym pomocnikiem świata co pochodzi z Wysp Kanaryjskich
0
@Hadziuk no to dobrze trafiłeś, nie wiem czy gdziekolwiek indziej masz takie szanse na znalezienie takiej
0
@jakub1906 Gdyby tylko lapcio mógł nie ściągać piłkarza (do formacji w której teraz mówi się o nadmiarze) za grube miliony w zeszłym roku, którego udało się zarejestrować tylko dzięki błędom proceduralnym.
0
@Aragorn33 polsat to w ogóle ma mocną ekipę, wiadomo kogo xd
1
@Arkon To samo co o Polakach w Polsce
2
Widzę, że typerzy rambli nadal nie nauczeni najlepszej metody - wystarczy spytać @FcPortoFan1999 i zrobić odwrotnie
0
@zTx z definicji dominacja dwóch jest ciekawsza od dominacji jednego
5
@Ramos9248 ja tam trenuję wszczynając bójki w barach - więcej zabawy i brak argumentów dla uzasadnienia przekroczenia granic obrony koniecznej
( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@Jakchcesz Pamiętaj żeby przestrzegać regulaminu. Oczywiście poza punktem o mulciakach to bardziej taka sugestia xd
0
To zrozumiałe, że piłkarze rozumieją bardziej perspektywę Mareczka niż klubu. Natomiast zadaje to kłam części newsów (a raczej fejków patrząc właśnie po tych wypowiedziach) o rzekomej reakcji szatni na zachowanie naszego kapitana.
5
@JohnKennedy ale spotify? Jakie niebezpieczne treści tam są?
0
@Ziemny znalezienie partnera życiowego to nie jest main quest?
0
@tomek8756 najbardziej nie lubię takiego stylu sędziowania, plus wiadomo jak przekręcał rywali legii
5
@Cule1234 to mocne zaskoczenie, przecież jego kompilacje żółtych kartek to jest mocny monty python xd
1
@blakkudium najemnik prawie jak Morata
8
Nie wiem czy dawać MVP za tak krótki czas ale faktycznie Gavi najbardziej mi przypadł do gustu dzisiaj, bo oprócz swojego normalnego wkładu zdobył bramkę i zagrał parę niezłych piłek do przodu jak choćby ładne rorzucenie gry do Torrentsa na lewej flance
0
Czyli Szczęsny też do sprzedania. Czas na próbę dla Penii
1
@Roobo do przodu widać że chłopak potrafi natomiast w pressingu to duża strata względem Rafy (acz pamiętajmy, że jest po kontuzji i to dopiero presezon)
1
Cieszy liczba prób z dystansu, oby tak dalej