0

@19Macio93 chyba w waleniu wódy

1

@Kapitan hawk "Co ma on czego ja nie mam" xd

0

@Faro Gerard Martin. Mniejsza różnica między nim a Rahsfordem niż Anglikiem a Brazylijczykiem xd

0

Jak macie do wyboru sklad i Messi lub Kosecki bez nogi na PS, to kogo bierzecie?

0

@Kengo Poza tym, że nie miała miejsca. Za to w top5 podejrzanych scen jest jak ten wilkołak gapi się na dziecko

0

@FcPortoFan1999 to wam się zbiera ekipa do walki o trzecie miejsce

0

Wyskoczyła mi na yt reklama z Agatą Dudą mówiąca jak zdobyć łatwo pieniądze. Powiedziałbym, że to jakiś AI scam, ale nawet nie wiem jak brzmi jej prawdziwy głos xd

0

@Kengo czyli Sorloth jeszcze lepszy bo miał lepsze statystyki

0

@MadafakinGuy no Krupówki są najgorsze

0

@gumaz Jeśli miałbym brać ślub i jeśli moja partnerka by się zgodziła to



Ewentualnie


0

@Safrani na przykład?

0

@Rastafarnianin matki uczą synów traktować kobietę?

0

No ale przecież miejsca VIP mają wejść z otwarciem stadionu, a to nie wiadomo kiedy będzie. Czy jednak jest jeszcze inaczej?

0

@Pomimo27 Nie no f1 tutaj jest bardzo potrzebna.

Z kogo będziemy się śmiać jak zabraknie oponiarzy...

2

@Kgorecki2500 a afd mówi o jakiejś denazyfikacji po wojnie xd

4

Świetny news, a raczej materiał propagandowy piesków prezydenta xd

37

Luuk, Kessie czy Paulinho - mój szacunek dla nich jest odwrotnie proporcjonalny do czasu jaki u nas spędzili

2

@Faro ban minął a fati dalej bez minut

1

@messi564 kierunek MLS

0

@TR3YWAY widzę większość raczej w to poszła xd

0

@TR3YWAY ale opcja realna czy sfera marzeń? W marzeniach to oczywiście bycie piłkarzem ewentualnie gwiazdą muzyki, a z realnych pewnie radca prawny

3

#nocnyzerobanów

3

Komentarz usunięty

4

@July_6_BcN przynajmniej nie ma wymagań wywalonych w kosmos. Wystarczy być najlepszym pomocnikiem świata co pochodzi z Wysp Kanaryjskich

0

@Hadziuk no to dobrze trafiłeś, nie wiem czy gdziekolwiek indziej masz takie szanse na znalezienie takiej

0

@jakub1906 Gdyby tylko lapcio mógł nie ściągać piłkarza (do formacji w której teraz mówi się o nadmiarze) za grube miliony w zeszłym roku, którego udało się zarejestrować tylko dzięki błędom proceduralnym.

0

@Aragorn33 polsat to w ogóle ma mocną ekipę, wiadomo kogo xd

1

@Arkon To samo co o Polakach w Polsce

2

Widzę, że typerzy rambli nadal nie nauczeni najlepszej metody - wystarczy spytać @FcPortoFan1999 i zrobić odwrotnie

0

@zTx z definicji dominacja dwóch jest ciekawsza od dominacji jednego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?