MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@19Macio93 chyba w waleniu wódy
1
@Kapitan hawk "Co ma on czego ja nie mam" xd
0
@Faro Gerard Martin. Mniejsza różnica między nim a Rahsfordem niż Anglikiem a Brazylijczykiem xd
0
Jak macie do wyboru sklad i Messi lub Kosecki bez nogi na PS, to kogo bierzecie?
0
@Kengo Poza tym, że nie miała miejsca. Za to w top5 podejrzanych scen jest jak ten wilkołak gapi się na dziecko
0
@FcPortoFan1999 to wam się zbiera ekipa do walki o trzecie miejsce
0
Wyskoczyła mi na yt reklama z Agatą Dudą mówiąca jak zdobyć łatwo pieniądze. Powiedziałbym, że to jakiś AI scam, ale nawet nie wiem jak brzmi jej prawdziwy głos xd
0
@Kengo czyli Sorloth jeszcze lepszy bo miał lepsze statystyki
0
@MadafakinGuy no Krupówki są najgorsze
0
@gumaz Jeśli miałbym brać ślub i jeśli moja partnerka by się zgodziła to
Ewentualnie
0
@Safrani na przykład?
0
@Rastafarnianin matki uczą synów traktować kobietę?
0
No ale przecież miejsca VIP mają wejść z otwarciem stadionu, a to nie wiadomo kiedy będzie. Czy jednak jest jeszcze inaczej?
0
@Pomimo27 Nie no f1 tutaj jest bardzo potrzebna.
Z kogo będziemy się śmiać jak zabraknie oponiarzy...
2
@Kgorecki2500 a afd mówi o jakiejś denazyfikacji po wojnie xd
4
Świetny news, a raczej materiał propagandowy piesków prezydenta xd
37
Luuk, Kessie czy Paulinho - mój szacunek dla nich jest odwrotnie proporcjonalny do czasu jaki u nas spędzili
2
@Faro ban minął a fati dalej bez minut
1
@messi564 kierunek MLS
0
@TR3YWAY widzę większość raczej w to poszła xd
0
@TR3YWAY ale opcja realna czy sfera marzeń? W marzeniach to oczywiście bycie piłkarzem ewentualnie gwiazdą muzyki, a z realnych pewnie radca prawny
3
#nocnyzerobanów
3
Komentarz usunięty
4
@July_6_BcN przynajmniej nie ma wymagań wywalonych w kosmos. Wystarczy być najlepszym pomocnikiem świata co pochodzi z Wysp Kanaryjskich
0
@Hadziuk no to dobrze trafiłeś, nie wiem czy gdziekolwiek indziej masz takie szanse na znalezienie takiej
0
@jakub1906 Gdyby tylko lapcio mógł nie ściągać piłkarza (do formacji w której teraz mówi się o nadmiarze) za grube miliony w zeszłym roku, którego udało się zarejestrować tylko dzięki błędom proceduralnym.
0
@Aragorn33 polsat to w ogóle ma mocną ekipę, wiadomo kogo xd
1
@Arkon To samo co o Polakach w Polsce
2
Widzę, że typerzy rambli nadal nie nauczeni najlepszej metody - wystarczy spytać @FcPortoFan1999 i zrobić odwrotnie
0
@zTx z definicji dominacja dwóch jest ciekawsza od dominacji jednego