MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Pawlak1992 real ma więcej
2
@Commando ma pozwać media za pisanie o tym jak latał ze znanym pedofilem swoim dobrym przyjacielem Epsteinem
2
@gumaz nielegalny imigrant wulkanizator sprzedający rowery
0
@Kengo no nie wiem "ucieczka przed erupcją wulkanu" też była mocna w tej serii
10
@Kgorecki2500 a miał być poważny
14
@Criss18Barca Vini Jr. | Film | 2025
5
@JohnKennedy ale ekipę żeście zmontowali xd
2
@Rastafarnianin czas na marsze przeciwko marszom
0
@Rastafarnianin gry to easy, gorzej jak spiracony film się pół dnia pobierał, żeby się okazało, że to nie to
6
@Aragorn33 katolicy uwielbiają mówić, że Europa została zbudowana na moralności, w którą to moralność sami nie wierzą
3
@Goralkov wiadomo kto by napisał, że wykorzystywał w Bayernie maszynę Pepa
6
@TR3YWAY czyli wziąłeś tę osobę na niepoważnie i dlatego napisałeś wpis? xd
0
@TR3YWAY no i to jest większy znak czasów
6
@TR3YWAY faktycznie może to osobliwe, ale ty też piszesz o tym w internecie zamiast np. pokazać znajomym xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
23
@Ku84fcb że istnieje
0
@BorzyKrzys akurat mecze męskie gwiazd też od lat są do niczego
0
@Frimpong
@Kgorecki2500
@michał
1
@draxidox ale czemu? xd nie żebym Bolka lubił...
0
@JohnKennedy dodi lukebakio może tylko zazdrościć
3
@Faro Pomysł idiotyczny tylko pytanie od kogo, jak inicjatywa grupki posłów to w sumie nawet nie ma co się zajmować
0
@Arkon skoro 7 dni jest metaforą to "głodnych nakarmić" czy "miłować nieprzyjaciół" itd. też może być
0
@maatiixx nie nasz profil, widać było w meczu z Bayernem że nie potrafił wykorzystać naszej wysoko ustawionej obrony, a nam potrzeba piłkarza na tej pozycji który właśnie świetnie wbiega w przestrzenie
1
@Popitek12 myślisz, że jak Belgia z Dodim przegra to kennedy powie, że piłka umarła jak tenis?
1
@FcPortoFan1999 ty nie typowałeś Radomiaka do spadku Oskar?
1
@sokot cytując klasyka ze szkoły "zdolny, ale leniwy", więc na dwoje babka wróżyła
3
Komentarz usunięty
1
@Gronek raczej nie, za dużo placków teraz mają w tej kadrze np. pół dobrego obrońcy
6
Polska dla Polaków.
I Turków robiących im kebaba.
18
@Popitek12 i za każdym razem gość od wf-u ci powtarzał, że to wasza bramka