4

Ale jak to stanowski nie wie a się wypowiada

3

I widać ewidentnie, że Lewy blokował nasz potencjał goli z d*py xd

1

@KamQiX ważne są tylko te dni których nie znamy

0

Będzie, będzie zabawa...

0

Myślicie że jak cudem będzie 1:1 to wejdzie Lewy u Finów?

0

A na ratunek wchodzi gościu co się obawia, że będzie myślał o wakacjach xd

0

A najlepsze że u nich to tylko ten Kamara umie normalnie piłkę przyjąć xd

1

@mekston kucharz Janiaka

11

Myślicie że ten jeden głos #teamprobierz w ankiecie to @AlexDark00 czy jeszcze nie wszedł na stronę xd

1

@macio_944 AD1. Premie o które się pokłócili i część ze sobą nie rozmawiała przed meczem 1/8 z Francją warto dodać xd

1

@ViscaelBarca2007 dawać Xaviego

1

@Worny Szczena miał więcej odpałów chociażby Grecja 2012, tak naprawdę tylko Katar był dla niego taką pomnikową imprezą, wcześniej faktycznie Fabian dawał więcej

0

Ale pamiętajmy że w drugiej turze mamy największe szanse na cieszenie się z małych rzeczy dla dobra zespołu

2

Skorupski jak prawdziwy kapitan dla dobra kadry odłożył na bok konflikt z Lewym i załatwia zwolnienie probierza

1

Prezes kulesza nic nie wie, rada zespołu nie rozmawiała. Zaraz probierz wyjdzie i powie, że nie ma żadnej zmiany kapitana, zmianę wymyślili dziennikarze xd

0

@Bogan #teamKochamDramy

11

Finlandia kupiona, idę pograć w siatkonogę. Oby bez kontuzji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

W głowie nie było szans to Zielińskiemu przeskoczyło coś w nodze xd

1

@PatrychoO pod egidą Engela

0

Farmazony i lanie wody jak na polskim w podstawówce

0

@turhiay nie no Sousa uciekł dla kasy i prestiżu i zrobiłby to dla każdej innej okazji. Ale szkoda, że taka jest rzeczywistość

2

@MessiForeverTheBest @Luciano99 zmieniam wulkanizatora na Zielińskiego z naprzeciwka, sorry nie mogę dalej rozmawiać

6

Moje relacje z @Luciano99 są znakomite. Na moje auto w zakładzie poświęcił cenne 4000 minut i jest zrozumiałe, szczególnie przy takich pracownikach, że nie każdy szczegół jest wykończony idealnie.

1

Jak przegramy z Finami to czas na kampanię #Xavi2026?

0

@Stinger_ lepiej ze starożytnej Grecji - losowanko

3

A ktoś wie może czy zostaniemy obdarzeni jak zwykle spokojną i wyważoną opinią Pana Wojciecha Hadaja?

9

Idealnie pasuje do sytuacji w pzpn xd


2

@MesQueUnClub_87 boniek odwalił z tym Brzeczkiem w sumie chyba tylko, no i potem w uefie nic nie robił ale jako prezes to głównie to

0

@Stinger_ wszyscy kibicują kadrze bo to i tak nie pomoże

2

To powinien być nowy kapitan a nie jakiś Zieliński


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?