MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ale jak to stanowski nie wie a się wypowiada
3
I widać ewidentnie, że Lewy blokował nasz potencjał goli z d*py xd
1
@KamQiX ważne są tylko te dni których nie znamy
0
Będzie, będzie zabawa...
0
Myślicie że jak cudem będzie 1:1 to wejdzie Lewy u Finów?
0
A na ratunek wchodzi gościu co się obawia, że będzie myślał o wakacjach xd
0
A najlepsze że u nich to tylko ten Kamara umie normalnie piłkę przyjąć xd
1
@mekston kucharz Janiaka
11
Myślicie że ten jeden głos #teamprobierz w ankiecie to @AlexDark00 czy jeszcze nie wszedł na stronę xd
1
@macio_944 AD1. Premie o które się pokłócili i część ze sobą nie rozmawiała przed meczem 1/8 z Francją warto dodać xd
1
@ViscaelBarca2007 dawać Xaviego
1
@Worny Szczena miał więcej odpałów chociażby Grecja 2012, tak naprawdę tylko Katar był dla niego taką pomnikową imprezą, wcześniej faktycznie Fabian dawał więcej
0
Ale pamiętajmy że w drugiej turze mamy największe szanse na cieszenie się z małych rzeczy dla dobra zespołu
2
Skorupski jak prawdziwy kapitan dla dobra kadry odłożył na bok konflikt z Lewym i załatwia zwolnienie probierza
1
Prezes kulesza nic nie wie, rada zespołu nie rozmawiała. Zaraz probierz wyjdzie i powie, że nie ma żadnej zmiany kapitana, zmianę wymyślili dziennikarze xd
0
@Bogan #teamKochamDramy
11
Finlandia kupiona, idę pograć w siatkonogę. Oby bez kontuzji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
W głowie nie było szans to Zielińskiemu przeskoczyło coś w nodze xd
1
@PatrychoO pod egidą Engela
0
Farmazony i lanie wody jak na polskim w podstawówce
0
@turhiay nie no Sousa uciekł dla kasy i prestiżu i zrobiłby to dla każdej innej okazji. Ale szkoda, że taka jest rzeczywistość
2
@MessiForeverTheBest @Luciano99 zmieniam wulkanizatora na Zielińskiego z naprzeciwka, sorry nie mogę dalej rozmawiać
6
Moje relacje z @Luciano99 są znakomite. Na moje auto w zakładzie poświęcił cenne 4000 minut i jest zrozumiałe, szczególnie przy takich pracownikach, że nie każdy szczegół jest wykończony idealnie.
1
Jak przegramy z Finami to czas na kampanię #Xavi2026?
0
@Stinger_ lepiej ze starożytnej Grecji - losowanko
3
A ktoś wie może czy zostaniemy obdarzeni jak zwykle spokojną i wyważoną opinią Pana Wojciecha Hadaja?
9
Idealnie pasuje do sytuacji w pzpn xd
2
@MesQueUnClub_87 boniek odwalił z tym Brzeczkiem w sumie chyba tylko, no i potem w uefie nic nie robił ale jako prezes to głównie to
0
@Stinger_ wszyscy kibicują kadrze bo to i tak nie pomoże
2
To powinien być nowy kapitan a nie jakiś Zieliński