2

elon napsuł się w administracji i opuścił okręt, więc teraz znów padło na twittera xd

1

@michaleu jedna zaleta częstych pobytów w szpitalu w młodości, że z tym nigdy nie mam problemu

3

No to w niedzielę wygra człowiek bez kręgosłupa, na smyczy zagranicznych wpływów, regularnie zmieniający poglądy, którego partia odpowiada za problemy z migracją.

Albo Pan Prezydent Rafał Trzaskowski

1

Faktycznie z tymi ziemniakami to wstyd, co następne zamiast dać to zabiorą mieszkanie?

0

Widzę, że coś mało tu o polityce, więc pytanie ode mnie - lepszym prezydentem byłby Tede czy Peja?

0

A taki fajny harry królewski był, taki nowoczesny xd

1

arsenal - wisła

0

@erix10 Laporta, też obieca i nie spełni ale gerard romero będzie robił zdjęcia trumpowi z krzaków

3

Fajne te dyskusje w gorących, takie nieistniejące xd

1

@Safrani czyli lubią słuchać "nie poddawaj się" przez 90 minut xd

2

@MesQueUnClub96 generalnie zupełnie nie mój gust ale jednej czy dwóch piosenek słucham

5

Ja na miejscu betisu już składał bym protest. Na pewno któregoś z 50 piłkarzy nie zgłosili xd

2

@BulaKG nie, acz chelsea jak wygra to zagra w lm

1

Okazja świetna na ten klasyk


0

@mekston jako konfiarz?

3

Ale niesamowite jak poziom Rafała i karola przyćmił jak miałki jest duda xd

6

@Eto'o9 R10 akurat newcastle mają grę w lm i pomysł na siebie

1

Ale najważniejsze pytanie dnia - czy kibice chelsea i betisu podpisali umowę sprzętową?

2

Czyli jednak taktyka cóż szkodzi obiecać się Karolowi opłaciła

1

@Jakchcesz zawsze marzyłem żeby urodzić się 17 metrowym dinozaurem

0

@michal26 była mowa o rosnącym 15 mln brutto plus premie

1

@JimMorrisonFCB widocznie takiego Theo jeszcze za słabo uderzał

4

Ten Fonseca niby taki dobry, ale w Milanie nie dał rady

2

@Popitek12 czas się przerzucić na Roland Garros

2

Dobrze że tenis już i tak umarł, więc ta porażka nic nie znaczy ;)

1

@barcelonaLM też acz jako główny powód raczej wskazuje się postęp technologiczny i to że w ogóle możliwy jest taki zasięg docierania z tą polaryzacją

2

Dla tych zmęczonych kampanią mam pocieszenie - będzie tylko gorzej bo obserwacje naukowe wskazują na wydłużanie się realnego czasu kampanii współczesnych wyborów

1

@MadafakinGuy dlatego ja jednka żałuję tego Guiu

2

@mekston oj tak, tajskie curry u mnie chyba w top5 potraw jakie miałem okazję konsumować w życiu

6

#Ciekawostka
Karfentanyl, 4-karbometoksyfentanyl – organiczny związek chemiczny z grupy opioidów, analog fentanylu, od którego różni się obecnością dodatkowej zmetylowanej grupy karboksylowej. Jest około 10 000 razy silniejszym środkiem przeciwbólowym od morfiny oraz 20-30 razy od fentanylu, co czyni go jednym z najsilniejszych analgetyków wśród znanych opioidów i najsilniejszym obecnie używanym opioidem.

Jednak nawet on nie uzależnia tak mocno jak pisanie na forum Barcelony dla niektórych xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?