0

Miał być rozpad rządu, a póki co można zajadać popcorn oglądając walki na prawicy

2

@RoberDzik #ByleNieDiaz

0

@Bilon87 pakt i tak wejdzie, po prostu jakby wygrał skrajny prawicowy to rumunia by odmówiła przyjmowania i płaciła kary

0

@lithotripter oczywiście dlatego Torres wziął króla strzelców bo miał mało minut w nogach

1

@fart u stanowskiego, dodał też że on by nie poszedł na piwo z Rafałem

1

@fart przecież bosak też to skrytykował

0

@LOPEZ16 ja tam nie potrafię nie lubić naszych co zawsze dają z siebie 200%

3

@Majkel34 Byle nie Fabregas na dziewiątce

3

@Faro no my też możemy poczekać do końca kontraktu xd przecież oni go nie sprzedali

2

Ale by sobie człowiek obejrzał taką Barcelonę Pana Trenera Flicka

1

@Vurt a wielkiej obronie interu sześć

8

Tylko trzy trofea.
Tragedia
#Flickdoczerwca
@Comentateiro

0

Gdyby nie ten marciniak

1

@Roobo Liga Narodów
KMŚ
Powrót Neymara nr. 2137

1

@barcanawieki jeszcze w kadrze naszych można obejrzeć

1

To powinna być żółta kartka

0

Stara d**a w lm, wielka szkoda z tą ich grą

2

Ale mbappe jak ruszał z pozycji spalonej do Cubarsiego to offsajdu nie było

3

Lazio jeszcze nie składa broni w walce o frajera roku

3

Dawać Venezia jazda z juve

0

Złe przyjecie poprawione złym podaniem tzw. klasyk robercika

0

Balde, Fermin, Pedri świetni do oglądania w pierwszych 45'

2

Lewy włącza tryb Sorloth

1

Stanowski jest pisowcem?
https://zapodaj.net/plik-JUCAe3efef

0

@tbas zawsze miałem łeb do interesów xd

0

To Löewy dzisiaj 9 goli w 5 minut dla złotego buta

0

@Prorokk sławek nie problemu z alkoholem

Zamawia i jest

0

Za tydzień koniec LM i wybory, czyli sezon ogórkowy na ramblii wejdzie w pełni (może z przerwą na KMŚ)

1

@TR3YWAY Będzie to mocno uzależnione od wyborów prezydenckich ale póki jest lapcio to obstawiam powrót do linii byłych piłkarzy naszych czyli fabregas

2

@Michael24 bywało się już na piwie z bardzo osobliwymi przypadkami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?