MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Trojanek23 a jakieś wady? POzdrawiam
0
Widzę Zheng potrzebowała 7 spotkań na wygranie pierwszy raz z Igą i 7 również na wygranie pierwszy raz z Sabalenką. Oby na drugi tyle nie czekała
1
@FcPortoFan1999 już dwa razy to robiłem, w lidze mistrzów przeciwko tym drugim rządowym
0
@FcPortoFan1999 szkoda marnować karierę czas na dobry klub w końcu
0
@Ojciec5tkidzieci wybierać a uczestniczyć w wyborze to też różnica
3
@Who_you_mam a najlepsze że oni tak mało biegają w meczach xd
0
@Ojciec5tkidzieci Z jednej strony masz trochę racji, ale moim zdaniem jeśli mowa tylko o szkołach średnich to ten pomysł jest do rozważenia. Z moich doświadczeń jednak samorząd w liceum to byli rozsądni ludzie, którzy potrafili różne rzeczy załatwić. A dyrektora mieliśmy akurat tragicznego (z udowodnionym oszustwem i zarzutami o niestosowne zachowanie względem uczennicy) i nie było opcji go ruszyć ze stanowiska
0
@Pawlak1992 Tylko, że nie ma ogólnego programu religii od państwa a zależy on od danego wyznania. A jeśli sami wyznawcy (przynajmniej według deklaracji) nie chcą chodzić, to czemu mamy za to płacić wszyscy?
1
@Nazio_87 jeszcze zbytni świeżak, albo za rzadko wchodzimy w interakcję bo nie mam obrazu twojej osoby wyrobionego
0
@Recha_0684 nie, nie mam już ochoty tłumaczyć ci dlaczego i to nie byłoby nielegalne
0
@Herato numer Leo - numer Ronaldinho
1
@Recha_0684 To są dwa pytania. Drugie z tezą i ewidentnie w złej wierze. Ja natomiast nie myślałem o tym wyborze nawet połowę tego co ty, po prostu estetycznie odpowiada mi ten obrazek, jak znajdę coś lepszego to dojdzie do zmiany. POzdrawiam
0
Atp atp atp atp
HHH gra dalej
1
@Walker pierwsze słyszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@FCB24 dawać go do nas razem z Frankiem De Jongiem
0
@LeoMessiiBarcaPepa a to nie są po prostu przesądy? Wiem przecież że np. trenerzy uwielbiają takie rzeczy (Nawałka chociażby)
4
@Nazio_87 nawet można działy porobić
@draxidox Prawo drogowe
@Comentateiro Prawo rodzinne
@Luciano99 Prawo Pracy
Kolega na urlopie - Prawo Karne
@FcPortoFan1999 Prawa rządzące ekstraklasą
1
@Kgorecki2500 für Denmark
1
@Recha_0684 ach zapomniałem artykuł 2 paragraf 137 Kodeksu Ulicy "Za zranienie uczuć "patriotycznych" dożywotni ban na forum piłkarskim o FC Barcelonie" xd
7
@nowy2016 to tu jest ktoś kto nie zna się na prawie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Faro na Trumpa bo w 24 godziny zakończy wojnę w Ukrainie
0
@Stinger_ ale gdzie pech?
2
Ciekawe jak tam cieszący się z porażki z Leganes Antonio "Miotacz lodu" Rudiger
0
@gumaz nie tyle zawiodło ale zwykle szybko tracę kontakt z ludźmi którzy sami nie starają się go utrzymać i interesują ich tylko powierzchowne relacje, więc moje grono przyjaciół jest bardzo wąskie ale nikt jeszcze z niego nie wypadł
4
@Andi18 przecież nie ma większej szklanki w europejskim futbolu
41
A pamiętacie ten strzał Martina z pierwszej połowy? Co to było xd
0
@szymon6847 Nie no meret to dla mnie przeciwieństwo pewności siebie
1
@arkon____ vini im gorzej gra tym spokojniejszy
3
Dzięki Bogu za Hansiego Flicka
3
@TR3YWAY HH gdy trzeba utrzymać real w meczu