0

@Sysia11 ale potrzebuje więcej sytuacji a skuteczność u nas to właśnie problem także Haaland to na 200 procent byłby lepszy ale wiadomo, że to totalnie nierealna opcja

0

@Szmulek niektórym wystarczy że mają Argentyńczyka w składzie

0

@Sysia11 albo Sorlota bo liczby ma podobne a gra jeszcze mniej

6

@norbi77 podobnie no ale wtedy te gole Chelsea to był szczyt absurdu plus czerwona fana żon swoich kolegów

0

@Zdobywca a już myślałem że graliśmy derby z espanyolem w 24

1

@DeXt3rVeB ale przecież ogląda każdy mecz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@karci0

0

No z tych zbliżeń na sytuację to wygląda na ewidentny faul na Martinie

0

@FCKubanczyk89 przecież jak PSG weźmie LM to na pewno dostanie jako Francuz

0

I autobusiarze dowieźli

0

Dembele złota piłka nadchodzi

0

@Hshdhrhdh jak się kibicuje legii i białym to nic dziwnego że prosty szacunek może być imponujący

0

Awansować do finału z bokami obrony Fort-Martin to już byłoby za dużo xd

1

@esem91 30 udawane na 18

0

A podobno bez Marka miał się skończyć gen frajerstwa

6

Lewy oszczędzany na dogrywkę więc oby coś pokazał

0

Potrzeba Löewego i jego 9 goli w 5 minut

2

Chomiki w gorszej formie niż nasi w pierwszej

0

Lewy za Olmo, Gavi za Kapitana, Araujo za Martina - nie ma co się oszczędzać

3

Parę niedociągnięć jest

1

@blakkudium "San Siro" to czekamy na fanów interu

0

@SelloutCrowd ale drugi gol z różnego był mając 4 ŚO na boisku

0

Ale to mocne wotum nieufności wobec Araujo że Flick woli zachować środek obrony nieruszony i wystawić Martina na boku

0

@MesQueUnClub96 Jeffren, Jeffren

3

Ale zobaczyłbym z chęcią jak autobus interu reaguje gdy to oni muszą odrabiać straty

0

@Faro na szczęście jeszcze lepiej idzie nam strzelanie ich

2

@Volk czyli Hansi musi iść spać

0

Też macie wrażenie, że najwyżej inter to stawia ambasada? Nawet ich fani wydają się bardziej wahać

0

@Pedri16Future dla mnie klasyki to osobna kategoria, a i z bayernem faktycznie przez historię naszą się bardziej przejmowałem ale teraz też już zaczyna mi się powoli stres udzielać

1

@BorzyKrzys "Mała kręcił bym tobą jak Di Marco ostatnio"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?