La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1533 Culés

1

Czy tylko ja nie czuję stresu, ani specjalnej podjarki, tylko idę z założenia, będzie co ma być. Bardziej się na klasyki stresuje? Mecz z Bayernem też bardziej emocjonalnie traktowałem.

0

@Pedri16Future dla mnie klasyki to osobna kategoria, a i z bayernem faktycznie przez historię naszą się bardziej przejmowałem ale teraz też już zaczyna mi się powoli stres udzielać

0

@MessiForeverTheBest przed samym meczem pewnie też tak będę miał, ale niektórzy tutaj to naprawdę hardkorowo przeżywają np. jeden leki bierze na ból głowy z tego stresu. Do takich emocji mi daleko.

konto usunięte

0

@Pedri16Future ja na luzie. Przed startem sezonu chciałem żeby Barca nie grała źle i nie przegrała ligi w kwietniu a tu są dwa puchary, prawdopodobnie będzie trzeci i może czwarty i najważniejsze drużyna gra dobrze, przyciąga do oglądania i ciągle ma potencjał do rozwoju. Już jest dobrze, może być lepiej. A jak lepiej nie będzie to ciągle będzie dobrze :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?