MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Dwie porażki rządowych - tak koniec weekendu to rozumiem
2
@norbi77 najgorszy jego mecz u nas ale cieszy że tak późno w sezonie
0
@Croocers *biegał
0
I klasycznie w tym sezonie brawa dla naszych za aspekty psychiczne i motoryczne bo znów remontada z bieganiem do końca
0
legia dalej swoje
1
@Salchent nie wiedziałem, że Fermin ma konto na rambli
4
Oj tak oglądanie Kanaryjczyka to czysta przyjemność
0
@Batys no właśnie "może" to słowo klucz, jak już to niech zrobią 1+1 na żądanie klubu
2
@sergio5 chyba jednak za długo
0
Przy sytuacji z ręką Czumeniego warto zwrócić uwagę, że sędzia dostał dwie słabe powtórki gdzie my w tv mieliśmy dużo lepszą
1
@ACMaldini3 choć ta jedna strata jak był ostatni zabrała mi coś z życia ;)
0
@El Plutoninho niby tak ale kontuzje na pewno miały znaczenie dzisiaj kończyliśmy z Fortem oraz Balde i Christensenem co są po kontuzji także linia obrony niecodzienna
1
@Andi18 *sędzią
16
Ale z jednym się z wami nie zgadzam - sędzia mylił się w obie strony.
Raz na korzyść realu, raz na naszą niekorzyść
0
@bezalkoholowy tej zewniakiem co poszła nad
0
Ale Yamal co zagrał zawody chłopak. Posyłał piły raz za razem. Tej do Rafy najbardziej szkoda
2
Ale ja myślę że jednak komitet sędziowski wyciągnie wnioski.
Na derby Barcelony wleci Soto grado xd
9
A z Atletico zmiana posiadania oznaczała że var nie może cofnąć gola niesamowite rzeczy w tej lidze
2
Z jednej strony fajnie że wygraliśmy a z drugiej zajebiście
3
Hansi Flick pierwszym trenerem z wygranymi czterema klasykami w jednym sezonie
0
A więc Oficjalnie: wielka nadzieja europejskiej piłki Arda Guler wyłączony kompletnie przez Gerarda Martina co zdaniem większości nie jest na poziomie Barcelony
3
A jak tam panowie od sprzedawania Rafy do Arabii? Żyjecie?
0
Najgorszy piłkarz realu i czemu HH?
1
A gdyby tak wszystkie mecze grać z realem xd
2
Ale to jednak chamsko ze strony Carlo, że nie wystawił tego Gulera xd
1
Jakoś komentatorzy mało jadą po obronie realu w stosunku do naszej nie sądzicie?
1
Obrona?
A komu to potrzebne?
0
Ma ktoś linka na priv żeby działał za granicą?
0
@jacobFCB whiskey neat
6
I "Drewniak" Sorloth ma więcej bramek od supergwiazdy Alvareza wartego 200 milionów xd