6

Dwie porażki rządowych - tak koniec weekendu to rozumiem

2

@norbi77 najgorszy jego mecz u nas ale cieszy że tak późno w sezonie

0

@Croocers *biegał

0

I klasycznie w tym sezonie brawa dla naszych za aspekty psychiczne i motoryczne bo znów remontada z bieganiem do końca

0

legia dalej swoje

1

@Salchent nie wiedziałem, że Fermin ma konto na rambli

4

Oj tak oglądanie Kanaryjczyka to czysta przyjemność

0

@Batys no właśnie "może" to słowo klucz, jak już to niech zrobią 1+1 na żądanie klubu

2

@sergio5 chyba jednak za długo

0

Przy sytuacji z ręką Czumeniego warto zwrócić uwagę, że sędzia dostał dwie słabe powtórki gdzie my w tv mieliśmy dużo lepszą

1

@ACMaldini3 choć ta jedna strata jak był ostatni zabrała mi coś z życia ;)

0

@El Plutoninho niby tak ale kontuzje na pewno miały znaczenie dzisiaj kończyliśmy z Fortem oraz Balde i Christensenem co są po kontuzji także linia obrony niecodzienna

1

@Andi18 *sędzią

16

Ale z jednym się z wami nie zgadzam - sędzia mylił się w obie strony.

Raz na korzyść realu, raz na naszą niekorzyść

0

@bezalkoholowy tej zewniakiem co poszła nad

0

Ale Yamal co zagrał zawody chłopak. Posyłał piły raz za razem. Tej do Rafy najbardziej szkoda

2

Ale ja myślę że jednak komitet sędziowski wyciągnie wnioski.

Na derby Barcelony wleci Soto grado xd

9

A z Atletico zmiana posiadania oznaczała że var nie może cofnąć gola niesamowite rzeczy w tej lidze

2

Z jednej strony fajnie że wygraliśmy a z drugiej zajebiście

3

Hansi Flick pierwszym trenerem z wygranymi czterema klasykami w jednym sezonie

0

A więc Oficjalnie: wielka nadzieja europejskiej piłki Arda Guler wyłączony kompletnie przez Gerarda Martina co zdaniem większości nie jest na poziomie Barcelony

3

A jak tam panowie od sprzedawania Rafy do Arabii? Żyjecie?

0

Najgorszy piłkarz realu i czemu HH?

1

A gdyby tak wszystkie mecze grać z realem xd

2

Ale to jednak chamsko ze strony Carlo, że nie wystawił tego Gulera xd

1

Jakoś komentatorzy mało jadą po obronie realu w stosunku do naszej nie sądzicie?

1

Obrona?
A komu to potrzebne?

0

Ma ktoś linka na priv żeby działał za granicą?

0

@jacobFCB whiskey neat

6

I "Drewniak" Sorloth ma więcej bramek od supergwiazdy Alvareza wartego 200 milionów xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?