2

@Michael24 bywało się już na piwie z bardzo osobliwymi przypadkami

8

Ciekawe jak tam u tych co mówili że Trzasku będzie błagał wyborców mentzena o głosy xd

2

mbappe dwa gole, porażka w LM, espanyol prowadzi - dobrze że chociaż ten lech wygrał

2

@Kgorecki2500 w końcu coś mądrego

1

Może byłoby mniej polityki tu gdyby komentarze do artykułów działały xd

1

@Jakchcesz też przez moment pomyślałem, że będzie o Sikorskim xd

3

@Jakchcesz Tak to jest jak się łyka taki syf. Ja tam energetyków nigdy nie ruszam, zresztą po fecie i tak są bez smaku

1

@Jakchcesz że najładniejsze kobiety?

4

@AlphaNumeric generalnie oglądam piłkę dla ładnej gry, a wiele można powiedzieć o interze ale nie że grają ładnie
Plus Luis Enrique zasługuje mocno

1

Tylko żeby stadion wytrzymał w Neapolu

1

@Criss18Barca batyr - 21.37

1

@Sysia11 albo źli trenerzy, to samo Elanga przecież czy Rashford, w zasadzie tylko Sancho wszędzie wypada blado

4

Ludzie śmieją się z tych postów w social mediach że każdy kandydat wygrał debatę, ale tutaj przecież jest dokładnie to samo. Obok siebie komentarze jak to obaj byli lepsi xd

1

@DragonxNF strzelił gola potężnej kadrze Nawałki to trzeba było go brać

0

@Andi18 ja też nie wiem czemu (choć się domyślam) ale ma swoich zwolenników

0

Mistrzostwo przegrane z Napoli bez kadry, kompromitacje z Milanem w lidze, pucharze i superpucharze, ale złota piłka dla lautaro xd

0

@Kgorecki2500 zawsze mnie bawi to wyrażenie, prawie niezależnie od kontekstu można odpowiedzieć że wystarczy poćwiczyć wyobraźnię

0

Pan Jerzy lepszy w chowaniu od Jaworka xd

0

@FcPortoFan1999 a nawet tragiczny jeśli chodzi o europejskie puchary

1

Conte udowodnia co znaczy trener dla składu, a amorin z artetą dalej będą prosić o miliardy

1

@kuz tylko że on sam się tak nazwał

7

@mekston od usunięcia poprzedniego

3

@Popitek12 andrzej duda hot16

0

Z united to może i probierzówka by wygrała

1

@Vurt za kogutami bo i tak znając ich nie wygrają, a kompromitacja amorina po odpuszczeniu ligi byłaby przezabawna

1

0

@OskP jedyne co to klopp zazwyczaj potrzebuje czasu na rozpędzenie się a z Xabim zmiana może przyjść szybciej

0

@IamBeauty widocznie zapomniał akurat o rafale jak o swoich postulatach zabierania 800+ itd. dlatego ostatni

1

@agaFCB Madrid, cabron saluda el campeon

1

@13th ale nie rozumiesz uśmiechnięci kłamią, a nasi tylko "żartują"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?