MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Michael24 bywało się już na piwie z bardzo osobliwymi przypadkami
8
Ciekawe jak tam u tych co mówili że Trzasku będzie błagał wyborców mentzena o głosy xd
2
mbappe dwa gole, porażka w LM, espanyol prowadzi - dobrze że chociaż ten lech wygrał
2
@Kgorecki2500 w końcu coś mądrego
1
Może byłoby mniej polityki tu gdyby komentarze do artykułów działały xd
1
@Jakchcesz też przez moment pomyślałem, że będzie o Sikorskim xd
3
@Jakchcesz Tak to jest jak się łyka taki syf. Ja tam energetyków nigdy nie ruszam, zresztą po fecie i tak są bez smaku
1
@Jakchcesz że najładniejsze kobiety?
4
@AlphaNumeric generalnie oglądam piłkę dla ładnej gry, a wiele można powiedzieć o interze ale nie że grają ładnie
Plus Luis Enrique zasługuje mocno
1
Tylko żeby stadion wytrzymał w Neapolu
1
@Criss18Barca batyr - 21.37
1
@Sysia11 albo źli trenerzy, to samo Elanga przecież czy Rashford, w zasadzie tylko Sancho wszędzie wypada blado
4
Ludzie śmieją się z tych postów w social mediach że każdy kandydat wygrał debatę, ale tutaj przecież jest dokładnie to samo. Obok siebie komentarze jak to obaj byli lepsi xd
1
@DragonxNF strzelił gola potężnej kadrze Nawałki to trzeba było go brać
0
@Andi18 ja też nie wiem czemu (choć się domyślam) ale ma swoich zwolenników
0
Mistrzostwo przegrane z Napoli bez kadry, kompromitacje z Milanem w lidze, pucharze i superpucharze, ale złota piłka dla lautaro xd
0
@Kgorecki2500 zawsze mnie bawi to wyrażenie, prawie niezależnie od kontekstu można odpowiedzieć że wystarczy poćwiczyć wyobraźnię
0
Pan Jerzy lepszy w chowaniu od Jaworka xd
0
@FcPortoFan1999 a nawet tragiczny jeśli chodzi o europejskie puchary
1
Conte udowodnia co znaczy trener dla składu, a amorin z artetą dalej będą prosić o miliardy
1
@kuz tylko że on sam się tak nazwał
7
@mekston od usunięcia poprzedniego
3
@Popitek12 andrzej duda hot16
0
Z united to może i probierzówka by wygrała
1
@Vurt za kogutami bo i tak znając ich nie wygrają, a kompromitacja amorina po odpuszczeniu ligi byłaby przezabawna
1
@Stinger_ @Popitek12
0
@OskP jedyne co to klopp zazwyczaj potrzebuje czasu na rozpędzenie się a z Xabim zmiana może przyjść szybciej
0
@IamBeauty widocznie zapomniał akurat o rafale jak o swoich postulatach zabierania 800+ itd. dlatego ostatni
1
@agaFCB Madrid, cabron saluda el campeon
1
@13th ale nie rozumiesz uśmiechnięci kłamią, a nasi tylko "żartują"