0

I jeszcze Gavi na podostrzenie

10

"5:1 Co jest chłopaki gracie dalej?"
"Yamal oni mają po trzydzieści lat"

2

@Peniu zbić cenę xd

2

Niby dobry ten Yamal, ale jutro mu Turbogrosik pokaże co to znaczy skrzydłowy

1

Żółw wrócił do formy z jesieni

1

Świątek nie chciała po prostu grać przeciwko Francuzce w finale xd

1

Ciekawe co tam w domu jednego legionisty

1

@Kamiloza91 Rice jest kozakiem ale nie wiem czy aż top3

4

I znów Marek dobrze

0

@kuz wodę piją zwierzęta

3

I takiego Mareczka można oglądać

6

Co oni dziś spalonych nie gwizdają xd

3

Sędziowanie prawie jak w Korei w 2002

1

@Kgorecki2500 to jeszcze nic, jakby posłuchać ludzi w II RP przeoranych przez zabory i przed likwidacją analfabetyzmu w PRL to dopiero można się zdziwić

0

@wojopancer żaden. Uwielbiam oglądać najlepsze produkcje kolejny raz, zawsze coś nowego przyjdzie do refleksji.

5

Mam wrażenie, że o tym Garcii to już dziesiąty raz czytam info o tym jak bardzo blisko klubu xd

3

@directedbyfcb curry czy to ty?

2

@Popitek12 żebyś z mateckim latał pijany po dachu?

0

2

@July_6_BcN przeczytałem co najmniej cztery konstytucje rp (nie wiem czy liczyć "małą" np.) i płakałem ze zrozumieniem

0

@directedbyfcb jest co najmniej sześć różnych określeń odnoszących się do zdolności kognitywnych ludzi także takie proste szeregowanie inteligencja=wykształcenie=moje poglądy donikąd nie prowadzi

0

@PatrychoO tzn. trzasku wygrał u tych co nie głosowali w pierwszej turze

1

@LOPEZ16 przynajmniej na razie żadnych ataków przemocy nie uskutecznia

3

@Dari0G przynajmniej można popatrzeć na Pana Piłkarza Pedriego za parę dni

3

A tak chciał człowiek doświadczyć tego komunizmu Platformy Obywatelskiej

0

@gumaz przecież z trumpem to prawicy wystarczyło że jedno zdanie o płciach powiedział, także dla nich poprzeczka nie jest zawieszona wysoko (co dziwi przy takich atakach na po za niespełnianie obietnic z tych samych środowisk)

1

@Michael24 messi nie uchwala budżetu twojego państwa

1

@Rewolucja123 tylko wiek jest wymogiem

0

@Rewolucja123 Ajax bardziej widowiskowo przegrał majstra ale Inter przewalił trzy puchary w takim stylu

0

@Michael24 to też, ale dla mnie najgorsza część to występy w derbach Mediolanu w tym sezonie i to z tak słabym Milanem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?