La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1147 Culés

11

Sawicki i te całe towarzystwo z PSLu to zwykłe pajacyki, tyle wycia z ich strony o zmianie premiera a tu cyk grzecznie głosujemy za swoim panem Donaldem ;D

@Kgorecki2500 @michal26

1

@Kondziubarca stołki same się nie utrzymają

5

@Kondziubarca ja tam mam nadzieję, że w 2027 nikt ich nie wpuści na listy. Powodzenia im życzę w wyborach samodzielnych xD
Nie dostaną nawet 4%

0

@MessiForeverTheBest Otóż to ;d

@michal26 Dokładnie, mam nadzieję ze uda sie w koncu zakopać ten PSL.

1

@Kondziubarca moim takim mini marzeniem jest taki układ (pozostawiany w aspektach realizmu):

PiS 28%
KO 27%
Konfa 21%
Razem 7%
KKP 6%
---
PSL 4%
Nowa Lewica 4%
Polska 2050 2%
Inni 1%

Super byłby to parlament xD

Głos lewicy (razem) i prawicy (Braun) dobrze by był słyszalny, by nagłaśniali tematy.
Choć jak patrzę jak Braun nagłaśnia, to...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?