MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Słuchaj Marek głupia sprawa...
0
@Herato Torres fernando
0
@MaziFCB szkoda tylko, że jak w rzeczywistości często mają rację (Mbappe ostatnio np.)
0
@Dieselzor 1. Potężny Norweg
2. Isak
3. Boniface
8
Z jednej strony fajnie, że getafe przegrało. Z drugiej szkoda, że espanyol wygrał
0
@Herato cancelo
7
"Jeżeli są ze mną szczerzy, to mówią mi prawdę."
Trudno się nie zgodzić xd
0
@Pawlak1992 tak mimo że nie użył bym słowa sort bo jednak brzmi negatywnie dla mnie
1
@Astad dogrywka jeszcze daje dodatkowy efekt także raczej tak
1
@FcPortoFan1999 plus pieśni wielkopostne > reszta pieśni katolickich
1
@LOPEZ16 pamiętam jak graliśmy z City w 14/15 i naszych nawet było słychać, generalnie chyba tylko fani Liverpoolu trzymają zawsze poziom
0
@Kgorecki2500 lepiej uważaj, taki jeden co był TOP oszukał potem 40 milionów Polaków
0
@VamoSBarca88 @jowita
1
@SelloutCrowd poza tym mowa nienawiści jest obecnie karana w ramach polskiego prawa, chodziło o roszerzenie jej zakresu
1
@lithotripter a na drugim miejscu gejowski seks
0
Ciekawe czy na tym turnieju ma Carlitos z kim przegrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
@tomek8756 i dzień długi
0
@Piotrek1993 bardzo dobry, raz w zasadzie się pomylił przy okazji endricka a tak to świetnie
0
@gumaz Przed bierzmowaniem
0
@Destroyer_of_Worlds No chyba nie ma innej opcji niż 1 mecz u siebie
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@karolszymek od zawsze powtarzam, że powinniśmy łagodniej traktować sezonowców
8
Ale podziwiam real Madryt za konsekwencję, chcieli mieć 72h przerwy więc sobie ją załatwili odpadając
1
Tak słaby real ostatni raz widziałem z alaves xd
3
Ależ bramka realu po świetnej akcji.
Nie powiedział nikt nigdy...
0
Zawsze lubiłem Sake
0
Ale ten atak kroczem na nogę Rudigera bandycki. Gdzie jest reakcja sędziów w tej lidze Negreiry?
3
Czyżby lm miała w tym sezonie dołączyć do grona nieistotnych rozgrywek?
1
real niby taki słaby, ale w buractwie i kopaniu rywali na pewno prowadzi xd
0
Tak to jeszcze raz oglądam no i ewidentnie jednak go trzyma i uniemożliwia atak, także dla mnie karny i błąd sędziego.
Aż dziwne że sam Lewy bardziej nie protestował...
6
@Destroyer_of_Worlds Tak wprowadźmy jowy, to na pewno przełamie POPiS xd