4

Może i Raphinia po gwizdku zachował się jak Argentyńczyk, ale przynajmniej było to na boisku więc wszystko w porządku. Co innego jakby w wywiadzie powiedział że zniszczą betis to jak wiadomo gorsze od ludobójstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@KamQiX nie no ale jak o De Jongu nie można pisać żeby go sprzedać jak nic nie dawał przez tyle czasu to o nikim nie można xd

1

@analitykTaktyki *tę profanację
Chociaż do mowy ojczystej miej trochę szacunku, jak do ludzi których nie lubisz nie masz. POzdrawiam

15

0

@Elvisek xdddddddddddddddddd

0

@KmN ja oglądałem mecz i nie wiem o czym mowa xd

2

@wojopancer 50 procent
Albo wygramy albo nie

0

@ElKamil przecież pierwsza połowa z materacami była kapitalna

0

Trochę ten występ niepokoi przed potencjalnym starciem z Interem, który też uwielbia grać nisko

0

Ja bym wrzucił takiego drugiego Gaviego do składu

1

@Who_you_mam ja tam piję tylko w dwóch przypadkach

Jak jest okazja i jak nie ma okazji

0

Jedna zaleta, że real jest tak długo we wszystkich rozgrywkach, że może carlo "nie rozmawia o sędziach" Ancelotti zostanie

1

Ależ ̶M̶e̶n̶t̶a̶l̶ szczęście miała Valencia
( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Ale cieszę się że w ramach sprawiedliwości za karny z d*py piłkarze realu kryli powietrze przy tym rożnym.

1

@Mankind Przynajmniej CPK zawsze popierał
A nie czekaj...

4

@Mankind przecież on żartował
( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@esem91 czytaniem gorących z la bamby

1

@Bulbazaur17 "brzydkie" słowa są niestety blisko szczytu listy zakazów pana elementa

3

@blakkudium czyli w grudniu może będą

6

Tomasz Komenda za 18 lat niesłusznie spędzone za kratami dostał 13 milionów odszkodowania. Moim zdaniem zupełnie niesłusznie bo to bardzo rzadki przypadek, a jak wiadomo takimi nie ma co się prawnie zajmować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Bulbazaur17 tak jak @misterio zauważył takie postawienie sprawy nie uwzględnia opcji bycia ukaranym za wiarę w nie to bóstwo. Natomiast osobiście zakwestionował bym też czy faktycznie nic się nie traci jeśli swoje życie na Ziemi układa się pod nakazy które okazują się być nieprawdą. Wtedy w wariancie braku życia wiecznego dodatkowo tracimy wolność życia ziemskiego w mojej opinii.

4

Komentarz usunięty

0

@gumaz tych co spamują tylko

18

@Roobo Araujo zagrał dobrze moim zdaniem (wiele w powietrzu wygrał np.) a co do reszty to kto miał wejść przy naszej ławce?

0

Ale szczerze to faktycznie jestem pod wrażeniem gry Alvareza. Tak ciągnąć za koszulkę to mało kto potrafi, a potem jeszcze magiczna sztuczka ze znikaniem na resztę spotkania.

5

De Jong tylko zmienił imię na Frankie i od razu dużo lepszy piłkarz plus pełne zaangażowanie z tyłu

1

Jednak się człowiek trochę zna na tej piłce
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15472609#comment-15472609

0

Ale pamiętajcie że nie można ich pouczać bo wygrali mistrzostwo świata

5

Człowiek patrzy na ławkę widzi Simeone, patrzy na boisko a tam bordalas

6

Ale strach pomyśleć jakby to wyglądało, gdyby Atletico wyszło defensywnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?