MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Widzę że chyba za dużo ludzi obejrzało tutaj tamtą debatę i też lecą jak katarynka z tymi tekstami o złotej piłce w głowach piłkarzy i zimnym prysznicu/lekcji pokory xd
0
Donnaruma na angielskiej ziemi to jednak inny poziom tak patrząc na skrót meczu z Villą
0
Ale na klasyk na tej lewej trzeba coś kombinować bo Martin tego nie udźwignie
2
Teraz nie dostać tego interu
0
@Terapuls to może nie ale tak z 80% naszej pomocy
0
A w powołaniach nic redakcja nie pisała że own goal wrócił do kadry
3
Trzeci gol BVB w tym meczu także nie wiem co się tak cieszycie
3
Pedri mocny casus Rodriego czyli jak go nie ma to tym bardziej widać jego jakość. Dlatego jeśli weźmiemy lm moim zdaniem dla tego Pana powinna być złota piłka
0
Gra do przodu dzisiaj tragedia. Jak można ryzykować to grają do tyłu a jak nie można to nagle próbują
0
A mógł zabić xd
3
Panie Fliczku skracanie kar jest dla realu madryt. Dla Pana jest zawieszenie za machnięcie ręką xd
1
A jakby wyprostowaną nogą pogłaskać nos rywala to jaka kara? 30 meczów czy -1?
0
@Kubsoleon zależy od przebiegu lm i kmś
1
@July_6_BcN Tam był efekt nowości. Dzisiaj doszło trochę świeżej krwi, ale jednak za mało
4
Wspaniała to była debata, nie zapomnę jej nigdy
0
Raz zawalił to teraz się nauczył strzelać te karne po tamtym błędzie
0
@QuaReL poglądowo może nawet nie aż tak bardzo, ale powiązania towarzysko-biznesowe robią swoje
1
A argentyńskie atletico w między czasie remis z najgorszą drużyną ligi
0
@Popitek12 już mieliśmy prezydenta alkoholika
4
Rekwizyty, przebrania jeszcze i mamy pełen kabaret
3
@PatrychoO żeby nawrocki mógł w ramach odpowiedzi zaatakować nieobecnych
1
@Danny Gaucho Wiadomo są różne opinie ale dla mnie to głupie gdyby rodzaj absencji decydował czy przyznać trofeum. Dlatego praktycznie są to dla mnie dwa pytania i za obecność w kadrze moim zdaniem na pewno powinno się liczyć a za bycie w klubie jednak też, no ale tu jak najbardziej rozumiem jak ktoś uważa że nie.
0
@July_6_BcN *oni mówią że to deszcz vs ci co mówią że to splunięcie
Tak czy siak w obu sytuacjach jestem opluty a tylko jedna ma perspektywy na poprawę. Dlatego ważne są konsekwencje czynów a nie szczerość sama w sobie.
4
@escarabajo Ja myślałem że to świetny ruch i w ogóle. Gość mimo wieku wszedł nieźle i ładował kolejne gole. A potem przyszedł mecz z atletico i brak podania do Raphiniy...
0
@July_6_BcN Cóż jako wielki fan nieszczerości ciężko mi znaleźć opinię z którą nie zgadzam się bardziej niż z tą.
1
@Safrani nie no albo bez rodzynek albo sernik, używajmy poprawnej polszczyzny
0
@reloaded to chyba było w miesiącach liczone
1
@Zoker Cóż lepsze to niż strach i nienawiść
1
@BorzyKrzys "нередко"?
5
@maroon to mamy na la bambie sporo masochistów patrząc ile tu o wypowiedziach trzaska