4

Widzę że chyba za dużo ludzi obejrzało tutaj tamtą debatę i też lecą jak katarynka z tymi tekstami o złotej piłce w głowach piłkarzy i zimnym prysznicu/lekcji pokory xd

0

Donnaruma na angielskiej ziemi to jednak inny poziom tak patrząc na skrót meczu z Villą

0

Ale na klasyk na tej lewej trzeba coś kombinować bo Martin tego nie udźwignie

2

Teraz nie dostać tego interu

0

@Terapuls to może nie ale tak z 80% naszej pomocy

0

A w powołaniach nic redakcja nie pisała że own goal wrócił do kadry

3

Trzeci gol BVB w tym meczu także nie wiem co się tak cieszycie

3

Pedri mocny casus Rodriego czyli jak go nie ma to tym bardziej widać jego jakość. Dlatego jeśli weźmiemy lm moim zdaniem dla tego Pana powinna być złota piłka

0

Gra do przodu dzisiaj tragedia. Jak można ryzykować to grają do tyłu a jak nie można to nagle próbują

0

A mógł zabić xd

3

Panie Fliczku skracanie kar jest dla realu madryt. Dla Pana jest zawieszenie za machnięcie ręką xd

1

A jakby wyprostowaną nogą pogłaskać nos rywala to jaka kara? 30 meczów czy -1?

0

@Kubsoleon zależy od przebiegu lm i kmś

1

@July_6_BcN Tam był efekt nowości. Dzisiaj doszło trochę świeżej krwi, ale jednak za mało

4

Wspaniała to była debata, nie zapomnę jej nigdy

0

Raz zawalił to teraz się nauczył strzelać te karne po tamtym błędzie

0

@QuaReL poglądowo może nawet nie aż tak bardzo, ale powiązania towarzysko-biznesowe robią swoje

1

A argentyńskie atletico w między czasie remis z najgorszą drużyną ligi

0

@Popitek12 już mieliśmy prezydenta alkoholika

4

Rekwizyty, przebrania jeszcze i mamy pełen kabaret

3

@PatrychoO żeby nawrocki mógł w ramach odpowiedzi zaatakować nieobecnych

1

@Danny Gaucho Wiadomo są różne opinie ale dla mnie to głupie gdyby rodzaj absencji decydował czy przyznać trofeum. Dlatego praktycznie są to dla mnie dwa pytania i za obecność w kadrze moim zdaniem na pewno powinno się liczyć a za bycie w klubie jednak też, no ale tu jak najbardziej rozumiem jak ktoś uważa że nie.

0

@July_6_BcN *oni mówią że to deszcz vs ci co mówią że to splunięcie
Tak czy siak w obu sytuacjach jestem opluty a tylko jedna ma perspektywy na poprawę. Dlatego ważne są konsekwencje czynów a nie szczerość sama w sobie.

4

@escarabajo Ja myślałem że to świetny ruch i w ogóle. Gość mimo wieku wszedł nieźle i ładował kolejne gole. A potem przyszedł mecz z atletico i brak podania do Raphiniy...

0

@July_6_BcN Cóż jako wielki fan nieszczerości ciężko mi znaleźć opinię z którą nie zgadzam się bardziej niż z tą.

1

@Safrani nie no albo bez rodzynek albo sernik, używajmy poprawnej polszczyzny

0

@reloaded to chyba było w miesiącach liczone

1

@Zoker Cóż lepsze to niż strach i nienawiść

1

@BorzyKrzys "нередко"?

5

@maroon to mamy na la bambie sporo masochistów patrząc ile tu o wypowiedziach trzaska

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?