MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rzadka sytuacja, że to rekin sieka rzeźników
20
Ja myślę że Lewy obejrzał wypowiedź (Pana) Borka i poprosił o odpoczynek by być gotowym na 90 minut z Mołdawią
5
Skoro real wczoraj 4:4 to znaczy że my dziś 1:0 na wyjeździe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Deathwing112 bo w drugiej turze masz tylko takie opcje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Rastafarnianin ale spadek przyrostu naturalnego i kryzys demograficzny wraz z bogaceniem się społeczeństwa są praktycznie uniwersalne dla całej Ziemi
2
@Kengo przecież to nawet nie stało obok najbardziej niepokojących badań
1
@Popitek12 niezgłoszone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@ObiwanKenobi przecież chociażby w USA też mianuje się politycznie sędziów SN i oni również mogą wykluczyć kandydatów
1
@Kengo faktycznie jeśli byłoby tak tragiczne to majstra by spokojnie wydrukowali xd
2
Jeśli pogon w finale to zwycięzcę pucharu poznamy już po 1/2 xd
0
@Azazel_Pazuzu słynny cyrograf nadal w mocy, także w Hansim nadzieja
1
@Donnie_Darko nie no jak musiał na raty to może wychodził mając z 20/21
3
@ViscaelBarca2007 niewinne chłopaki oglądają świat zza krat
8
Wrzuciłbym żart o tym, że kończę liceum w tym roku ale widzę, iż zostałem uprzedzony
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Popitek12 chyba z 90% słuchanej przeze mnie muzyki tworzą kobiety także nawet z tylko tego jednego powodu nie
2
Jak nie lubię modricia to nawet on widzi jaki cyrk robią
1
@GeneralXavi seneszyn Bartosiewicz w drugiej
4
@don'T.R.I.P.e jak tylko była mowa o alkoholu to wiadomo że stąd
0
Patrząc na tę sytuację z gorących (jeśli to nie bait) to może jednak lepiej być kucharkiem xd
0
@Damian11 ewentualnie Torre za Gaviego ale inaczej to raczej nie ma opcji
4
@Rewolucja123 Musiałby odpaść i real i psg
4
Świetny jest Lewy w tym sezonie, co tylko skłania do myślenia jak dobry byłby Aubameyang
0
Potężny Norweg 30 gol w tym sezonie
0
Następnym razem to trzeba chyba profilaktycznie narzekać na Lewego bo wtedy zawsze dowozi
0
Dwie rzeczy które niepokoją po tym meczu to popisy sędziowskie i araujowskie
6
Z Maltańczykami mu się nie chciało a tutaj 90 minut przy ustalonym wyniku. Tu trzeba chyba komentarza (Pana) Borka @Kondziubarca
5
92 minuta 4:1 i podwójny pressing na bramkarzu. Ale Hansi stworzył potwora
1
Jak człowiek pomyśli co mogliśmy mieć z takim De Jongiem wcześniej
0
Mekambe who ? .