0

Rzadka sytuacja, że to rekin sieka rzeźników

20

Ja myślę że Lewy obejrzał wypowiedź (Pana) Borka i poprosił o odpoczynek by być gotowym na 90 minut z Mołdawią

5

Skoro real wczoraj 4:4 to znaczy że my dziś 1:0 na wyjeździe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Deathwing112 bo w drugiej turze masz tylko takie opcje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Rastafarnianin ale spadek przyrostu naturalnego i kryzys demograficzny wraz z bogaceniem się społeczeństwa są praktycznie uniwersalne dla całej Ziemi

2

@Kengo przecież to nawet nie stało obok najbardziej niepokojących badań

1

@Popitek12 niezgłoszone ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@ObiwanKenobi przecież chociażby w USA też mianuje się politycznie sędziów SN i oni również mogą wykluczyć kandydatów

1

@Kengo faktycznie jeśli byłoby tak tragiczne to majstra by spokojnie wydrukowali xd

2

Jeśli pogon w finale to zwycięzcę pucharu poznamy już po 1/2 xd

0

@Azazel_Pazuzu słynny cyrograf nadal w mocy, także w Hansim nadzieja

1

@Donnie_Darko nie no jak musiał na raty to może wychodził mając z 20/21

3

@ViscaelBarca2007 niewinne chłopaki oglądają świat zza krat

8

Wrzuciłbym żart o tym, że kończę liceum w tym roku ale widzę, iż zostałem uprzedzony
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Popitek12 chyba z 90% słuchanej przeze mnie muzyki tworzą kobiety także nawet z tylko tego jednego powodu nie

2

Jak nie lubię modricia to nawet on widzi jaki cyrk robią

1

@GeneralXavi seneszyn Bartosiewicz w drugiej

4

@don'T.R.I.P.e jak tylko była mowa o alkoholu to wiadomo że stąd

0

Patrząc na tę sytuację z gorących (jeśli to nie bait) to może jednak lepiej być kucharkiem xd

0

@Damian11 ewentualnie Torre za Gaviego ale inaczej to raczej nie ma opcji

4

@Rewolucja123 Musiałby odpaść i real i psg

4

Świetny jest Lewy w tym sezonie, co tylko skłania do myślenia jak dobry byłby Aubameyang

0

Potężny Norweg 30 gol w tym sezonie

0

Następnym razem to trzeba chyba profilaktycznie narzekać na Lewego bo wtedy zawsze dowozi

0

Dwie rzeczy które niepokoją po tym meczu to popisy sędziowskie i araujowskie

6

Z Maltańczykami mu się nie chciało a tutaj 90 minut przy ustalonym wyniku. Tu trzeba chyba komentarza (Pana) Borka @Kondziubarca

5

92 minuta 4:1 i podwójny pressing na bramkarzu. Ale Hansi stworzył potwora

1

Jak człowiek pomyśli co mogliśmy mieć z takim De Jongiem wcześniej

0

Mekambe who ? .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?