MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Popitek12 a gdzie Hubert Servebotacz?
8
Jak @Comentateiro zapowiada mecz to wiedz, że bayern będzie grał paździerz...
1
@MesQueUnClub96 jeszcze brakuje żeby uderzył sędziego na US Open ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@barcelonaLM *typowy Jugol
1
@okiemtypera_lucaxx95 cóż jak już nam trump odeśle nielegalnych migrantów to nie za bardzo mamy inne opcje
0
@LOPEZ16 różnica taka że milan zbiera grosz do grosza na graczy z odzysku a man utd wywala 100 milionów na Antonyego
1
Ale pamiętajmy że djoka ma bilans 4-0 z Włochem
1
@barcelonaLM tak zwany klasyk
4
@robsesh ciekawa to jest cisza względem Carlo ze strony tych co mówili że Xavi na konfach jest odklejony
1
No ten theo chyba realowi pisany z taką inteligencją
8
Gdyby nie Var @VegetaPolska miałby dziewczynę, Dodi Bearmana, @okiemtypera_lucaxx95 szczęście do hazardu a @Luciano99 normalnych pracowników.
1
@tbas jego zdaniem karne powinna dostawać tylko jedna drużyna z Madrytu
0
Azarenka obraz gry jak City ostatnio z realem.
0
@Yoshi94 tym bardziej imponuje jak Neuer wziął trzecie miejsce
3
@Chaoss @ambasada
1
@Filipem "Dodał, że wszyscy podejrzani są obywatelami jednego z państw latynoamerykańskich, przebywają w Polsce legalnie, pracują i są w wieku od 20 do 30 lat." to niezła syryjska Afryka
10
Faktycznie w meczu z Atletico mieliśmy kontrowersję.
Otóż Bellingham powiedział "fuck you" do sędziego za co nawet zdaniem starego Włocha należy się czerwona kartka xd
0
@esem91 gdyby przeciwko nam takiego zagwizdali to byłoby słuszne oburzenie
0
@norbi77 przecież on zawsze tak podchodzi do konferencji
0
Ale chyba jednak przesadzacie z tym egoizmem Yamala. Przecież dzisiaj nie to było problemem a raczej jakość zagrań, bo wielokrotnie decydował się na podanie do partnera ale zazwyczaj mocno niecelnie
0
Pedri słusznie MVP, obok niego moim zdaniem Szczena i Balde
0
@F3DO napisz że szerzy woke content to może się uda
0
Inne pytanie po tej połowie to dla mnie też gdzie jest to legendarne wyprowadzenie piłki przez De Jonga, bo na razie to mocniejszy nacisk Rayo i mamy z tym duże problemy, chyba że nasi ŚO coś wyczarują
1
Spalony może trochę dyskusyjny ale jak przypomina mi się "spalony" Felixa bodajże z Osasuną, który zdaniem ekspertów był prawidłowy to ten jest nadal daleko od niego
1
@BezglutenowyPedri De Armas
3
Co powinni zrobić ci wszyscy z sucharami o bellinghamie?
Log OFF
0
@Messibestplayerintheworld wielki i Coutinho w jednym zdaniu
4
@Pawci023x pod żadnym pozorem nie bierz typów od gościa co sprawdza bilety
2
Opodatkowanie naiwności nie wiedziałem że było w programie wyborczym, no ale tak to jest jak chce się iść w ślady trumpa
https://next.gazeta.pl/inwestycje/7,187014,31696761,prezydent-argentyny-zamieszany-w-skandal-kryptowalutowy-wstyd.html
1
@okiemtypera_lucaxx95 ja bym składał reklamację do dilera