0

@Popitek12 a gdzie Hubert Servebotacz?

8

Jak @Comentateiro zapowiada mecz to wiedz, że bayern będzie grał paździerz...

1

@MesQueUnClub96 jeszcze brakuje żeby uderzył sędziego na US Open ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@barcelonaLM *typowy Jugol

1

@okiemtypera_lucaxx95 cóż jak już nam trump odeśle nielegalnych migrantów to nie za bardzo mamy inne opcje

0

@LOPEZ16 różnica taka że milan zbiera grosz do grosza na graczy z odzysku a man utd wywala 100 milionów na Antonyego

1

Ale pamiętajmy że djoka ma bilans 4-0 z Włochem

1

@barcelonaLM tak zwany klasyk

4

@robsesh ciekawa to jest cisza względem Carlo ze strony tych co mówili że Xavi na konfach jest odklejony

1

No ten theo chyba realowi pisany z taką inteligencją

8

Gdyby nie Var @VegetaPolska miałby dziewczynę, Dodi Bearmana, @okiemtypera_lucaxx95 szczęście do hazardu a @Luciano99 normalnych pracowników.

1

@tbas jego zdaniem karne powinna dostawać tylko jedna drużyna z Madrytu

0

Azarenka obraz gry jak City ostatnio z realem.

0

@Yoshi94 tym bardziej imponuje jak Neuer wziął trzecie miejsce

3

@Chaoss @ambasada

1

@Filipem "Dodał, że wszyscy podejrzani są obywatelami jednego z państw latynoamerykańskich, przebywają w Polsce legalnie, pracują i są w wieku od 20 do 30 lat." to niezła syryjska Afryka

10

Faktycznie w meczu z Atletico mieliśmy kontrowersję.

Otóż Bellingham powiedział "fuck you" do sędziego za co nawet zdaniem starego Włocha należy się czerwona kartka xd

0

@esem91 gdyby przeciwko nam takiego zagwizdali to byłoby słuszne oburzenie

0

@norbi77 przecież on zawsze tak podchodzi do konferencji

0

Ale chyba jednak przesadzacie z tym egoizmem Yamala. Przecież dzisiaj nie to było problemem a raczej jakość zagrań, bo wielokrotnie decydował się na podanie do partnera ale zazwyczaj mocno niecelnie

0

Pedri słusznie MVP, obok niego moim zdaniem Szczena i Balde

0

@F3DO napisz że szerzy woke content to może się uda

0

Inne pytanie po tej połowie to dla mnie też gdzie jest to legendarne wyprowadzenie piłki przez De Jonga, bo na razie to mocniejszy nacisk Rayo i mamy z tym duże problemy, chyba że nasi ŚO coś wyczarują

1

Spalony może trochę dyskusyjny ale jak przypomina mi się "spalony" Felixa bodajże z Osasuną, który zdaniem ekspertów był prawidłowy to ten jest nadal daleko od niego

1

3

Co powinni zrobić ci wszyscy z sucharami o bellinghamie?

Log OFF

0

@Messibestplayerintheworld wielki i Coutinho w jednym zdaniu

4

@Pawci023x pod żadnym pozorem nie bierz typów od gościa co sprawdza bilety

2

Opodatkowanie naiwności nie wiedziałem że było w programie wyborczym, no ale tak to jest jak chce się iść w ślady trumpa
https://next.gazeta.pl/inwestycje/7,187014,31696761,prezydent-argentyny-zamieszany-w-skandal-kryptowalutowy-wstyd.html

1

@okiemtypera_lucaxx95 ja bym składał reklamację do dilera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?