0

@Encore Nawet bez złotej piłki miałby ogromne szanse. Gość jest fenomenem, gra jak nasz Busi plus ma uderzenie i ofensywne wejścia w pole karne. Oby tylko kontuzja go nie zatrzymała w drodze do wielkości.

0

@Kgorecki2500 nie no ale umówmy się te wszystkie gale bardziej są dla mediów niż piłkarzy, więc dla mnie normalne, że jak nie wygrywasz to szkoda sobie czas marnować

2

Jeśli faktycznie Rodri zgarnie nagrodę to moim zdaniem mimo wszystko praktycznie wszyscy zwycięscy z ostatnich lat się ładnie bronią. Jedyny duży skandal co do wygranej to odwołanie roku Lewego.

1

@Kgorecki2500 Plus samo uznanie, że to nie sport nie oznacza nic. Wiele wydarzeń rozrywkowych odbywa się na obiektach sportowych (chyba że ma się zakaz jak w Madrycie)

0

@DonCarletto to wiem ale mają trwać poszukiwania, a jak Ruud też nie odpali to trzeba je będzie zawęzić szybko do tych dostępnych

4

I teraz oby z deszczu pod rynnę np. ogłoszenie Southgate'a xd

0

@tomek8756 nagłówek absurdalny ale "argument" w tym twecie jeszcze głupszy

0

@okiemtypera_lucaxx95 trzeba jednak czasem wypić coś lepszego niż resztki z harnasia zostawionego w przedziale przez nastolatków

0

@MesQueUnClub96 nie do końca chyba, bo to też chodziło o rejestrację Olmo itd.

1

@Zoker jednak ostatnie euro dowieźli moim zdaniem

1

Ale Turcja ma pakę żeby straszyć na dużych turniejach

1

@Kidd to co powiedzieć o Norwegu z żółtej łodzi

1

No i to się chwali. Spójność przekonań z postawami zawsze w cenie.

79

Kounde pewnie nie mógł skandować bo był już na siłowni

0

@Masnymichael Serie a. Atletico bez formy a Betis tylko trochę lepiej

3

Jeszcze drugie pół miliarda funtów i może będzie łysy Holender w górnej połówce tabeli xd

0

@BorzyKrzys @pt9 opinia?

1

@Criss18Barca cóż to w końcu to ta sama osoba, która twierdzi(ła) że z Meksykiem zagraliśmy dobry futbol

1

I pomyśleć co gdyby grał u nas jakiś poważny skrzydłowy np. Vinicius, a nie ten "najbardziej przehypowany" Yamal

1

@Wasacz_ turniej zagadka przez to jak wyglądały ostatnie tygodnie całej ósemki

0

@sevs z jednej strony źle bo wszystkie owady jeszcze nie pozdychały, z drugiej oszczędności na ogrzewaniu rosną

2

@Kapitan hawk to samo Inigo potem z wywalczeniem faulu po którym mógł wyrzucić Brazylijczyka

0

@Marian_Pazdzioch trwanie wojny leży w interesie USA jako największego przemysłu zbrojeniowego świata a on łączy obie partie co widać chociażby w postawie obu wobec izraela

0

@DonAndresFCB chwalić to ostatnio chwali, ale jestem ciekaw czy wspomni o arbitrze tego spotkania tak jak przy meczu z Valencią nagle wyskoczył

24

Ale Endrick z tym wybuchem formy to już przesadza

0

@DonAndresFCB City też było w stanie co pokazuje że jest to kwestia ambicji i nastawienia ofensywnego. Jak się cofa jak bvb to efekty są jakie są.

0

@Blanco16 generalnie spora część Europy jest słaba - Francja, Włochy Iberia właśnie, Polska jest wbrew pozorom wysoko w statystykach obok Niemiec, Skandynawii itp.

1

@Stinger_ wszystko pytanie o kwoty

0

Wie ktoś gdzie można obejrzeć wczorajszy mecz w całości?

12

@LewBarcelonski typa w żółtym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?