MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Nawet bez złotej piłki miałby ogromne szanse. Gość jest fenomenem, gra jak nasz Busi plus ma uderzenie i ofensywne wejścia w pole karne. Oby tylko kontuzja go nie zatrzymała w drodze do wielkości.
0
@Kgorecki2500 nie no ale umówmy się te wszystkie gale bardziej są dla mediów niż piłkarzy, więc dla mnie normalne, że jak nie wygrywasz to szkoda sobie czas marnować
2
Jeśli faktycznie Rodri zgarnie nagrodę to moim zdaniem mimo wszystko praktycznie wszyscy zwycięscy z ostatnich lat się ładnie bronią. Jedyny duży skandal co do wygranej to odwołanie roku Lewego.
1
@Kgorecki2500 Plus samo uznanie, że to nie sport nie oznacza nic. Wiele wydarzeń rozrywkowych odbywa się na obiektach sportowych (chyba że ma się zakaz jak w Madrycie)
0
@DonCarletto to wiem ale mają trwać poszukiwania, a jak Ruud też nie odpali to trzeba je będzie zawęzić szybko do tych dostępnych
4
I teraz oby z deszczu pod rynnę np. ogłoszenie Southgate'a xd
0
@tomek8756 nagłówek absurdalny ale "argument" w tym twecie jeszcze głupszy
0
@okiemtypera_lucaxx95 trzeba jednak czasem wypić coś lepszego niż resztki z harnasia zostawionego w przedziale przez nastolatków
0
@MesQueUnClub96 nie do końca chyba, bo to też chodziło o rejestrację Olmo itd.
1
@Zoker jednak ostatnie euro dowieźli moim zdaniem
1
Ale Turcja ma pakę żeby straszyć na dużych turniejach
1
@Kidd to co powiedzieć o Norwegu z żółtej łodzi
1
No i to się chwali. Spójność przekonań z postawami zawsze w cenie.
79
Kounde pewnie nie mógł skandować bo był już na siłowni
0
@Masnymichael Serie a. Atletico bez formy a Betis tylko trochę lepiej
3
Jeszcze drugie pół miliarda funtów i może będzie łysy Holender w górnej połówce tabeli xd
0
@BorzyKrzys @pt9 opinia?
1
@Criss18Barca cóż to w końcu to ta sama osoba, która twierdzi(ła) że z Meksykiem zagraliśmy dobry futbol
1
I pomyśleć co gdyby grał u nas jakiś poważny skrzydłowy np. Vinicius, a nie ten "najbardziej przehypowany" Yamal
1
@Wasacz_ turniej zagadka przez to jak wyglądały ostatnie tygodnie całej ósemki
0
@sevs z jednej strony źle bo wszystkie owady jeszcze nie pozdychały, z drugiej oszczędności na ogrzewaniu rosną
2
@Kapitan hawk to samo Inigo potem z wywalczeniem faulu po którym mógł wyrzucić Brazylijczyka
0
@Marian_Pazdzioch trwanie wojny leży w interesie USA jako największego przemysłu zbrojeniowego świata a on łączy obie partie co widać chociażby w postawie obu wobec izraela
0
@DonAndresFCB chwalić to ostatnio chwali, ale jestem ciekaw czy wspomni o arbitrze tego spotkania tak jak przy meczu z Valencią nagle wyskoczył
24
Ale Endrick z tym wybuchem formy to już przesadza
0
@DonAndresFCB City też było w stanie co pokazuje że jest to kwestia ambicji i nastawienia ofensywnego. Jak się cofa jak bvb to efekty są jakie są.
0
@Blanco16 generalnie spora część Europy jest słaba - Francja, Włochy Iberia właśnie, Polska jest wbrew pozorom wysoko w statystykach obok Niemiec, Skandynawii itp.
1
@Stinger_ wszystko pytanie o kwoty
0
Wie ktoś gdzie można obejrzeć wczorajszy mecz w całości?
12
@LewBarcelonski typa w żółtym