MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Betis słabiutko, jedynie ten z garbem coś tam grał jak wszedł. Może do Barcy go
15
@Katalończyk 99 Villa tak się wystraszyła polskich drużyn że dla pewności gra w lm by ich uniknąć
0
@Herato Pato. .
0
@Rewolucja123 top3 ulubionych sporów na la bambie (i nie tylko) w okresie jesienno-zimowym
6
@Marian_Pazdzioch coo? Przecież tutaj "śmieciem ludzkim" to nazywają ludzi dopuszczających się drobnych wykroczeń
2
@Bernard777 a ja dlatego że nie lubię legii
1
@Pawlak1992 Billie i Lisa
2
Ale trzeba przyznać że klasycznie przychodzi doliczony czas w lm i real zwiększa intensywność
Głównie protestów i upadków w polu karnym
0
@Sysia11 Benfica w lm to ma mniejsze szanse niż @Luciano99 u ciebie
7
Ale pomyślcie co by było gdyby Barca przegrała z drużyną z Francji jeszcze gorszą niż Monaco i to grając w 11. To dopiero byłaby wtopa
0
Cóż wygląda że wystarczy zatrudnić włoskiego trenera i wygrywasz 10 na 11
1
Znając bilans Emerego z Barcą szkoda że my nie gramy z Villą
0
Parafrazując Panią Kurdej-Szatan co tam się dzieje w Lipsku???
1
Camavinga klasycznie trzy próby żeby w końcu dostać żółtą. Nowy casemiro
0
Spokojnie. W drugiej rykoszet i penalti for madrid i znów 3 punkty dla mentalu realu
0
@reloaded to tylko dla dzieci
0
@mekston brakuje im jeszcze do rywalizacji Sinner-WADA
0
@messi33 uczucia są normalną częścią bycia człowiekiem, a zazdrość jest uczuciem
0
@DLFCB Lewy ma dwa razy więcej goli od Zlatana
0
A mógł Carlitos się rozmasować żelem
0
@Popitek12 coraz gorsze te fanficki
18
@kamiVeB zawsze uśmiechnięty i zawsze dawał z siebie sto procent
20
Ansu tym jednym podaniem do Rafy zrobił więcej niż Ferran przez całe spotkanie
9
Pan Trener Casado ponownie w wyjściowej i znów gra wygląda jak powinna
0
@maroon ale w ostatniej dekadzie to nieważne jaki kryzys to ludzie papier nagle masowo wykupują
4
@maroon i papieru
1
@Popitek12 zawsze bawi takie wymyślanie rekordów z d*py
0
@tbas rozumiem twój argument no ale dla płaczu madrycioków warto
1
@tomek8756 temperatury dokuczają człowiekowi czasem bardzo, no ale długość dnia dla mnie nokautuje inne pory roku
0
Samo podobieństwo w wyglądzie to raczej jeszcze za mało żeby zakazać.
Także nie wiem komu przeszkadza kotlet z soczewicy