0

Betis słabiutko, jedynie ten z garbem coś tam grał jak wszedł. Może do Barcy go

15

@Katalończyk 99 Villa tak się wystraszyła polskich drużyn że dla pewności gra w lm by ich uniknąć

0

@Herato Pato. .

0

@Rewolucja123 top3 ulubionych sporów na la bambie (i nie tylko) w okresie jesienno-zimowym

6

@Marian_Pazdzioch coo? Przecież tutaj "śmieciem ludzkim" to nazywają ludzi dopuszczających się drobnych wykroczeń

2

@Bernard777 a ja dlatego że nie lubię legii

1

@Pawlak1992 Billie i Lisa

2

Ale trzeba przyznać że klasycznie przychodzi doliczony czas w lm i real zwiększa intensywność


Głównie protestów i upadków w polu karnym

0

@Sysia11 Benfica w lm to ma mniejsze szanse niż @Luciano99 u ciebie

7

Ale pomyślcie co by było gdyby Barca przegrała z drużyną z Francji jeszcze gorszą niż Monaco i to grając w 11. To dopiero byłaby wtopa

0

Cóż wygląda że wystarczy zatrudnić włoskiego trenera i wygrywasz 10 na 11

1

Znając bilans Emerego z Barcą szkoda że my nie gramy z Villą

0

Parafrazując Panią Kurdej-Szatan co tam się dzieje w Lipsku???

1

Camavinga klasycznie trzy próby żeby w końcu dostać żółtą. Nowy casemiro

0

Spokojnie. W drugiej rykoszet i penalti for madrid i znów 3 punkty dla mentalu realu

0

@reloaded to tylko dla dzieci

0

@mekston brakuje im jeszcze do rywalizacji Sinner-WADA

0

@messi33 uczucia są normalną częścią bycia człowiekiem, a zazdrość jest uczuciem

0

@DLFCB Lewy ma dwa razy więcej goli od Zlatana

0

A mógł Carlitos się rozmasować żelem

0

@Popitek12 coraz gorsze te fanficki

18

@kamiVeB zawsze uśmiechnięty i zawsze dawał z siebie sto procent

20

Ansu tym jednym podaniem do Rafy zrobił więcej niż Ferran przez całe spotkanie

9

Pan Trener Casado ponownie w wyjściowej i znów gra wygląda jak powinna

0

@maroon ale w ostatniej dekadzie to nieważne jaki kryzys to ludzie papier nagle masowo wykupują

4

@maroon i papieru

1

@Popitek12 zawsze bawi takie wymyślanie rekordów z d*py

0

@tbas rozumiem twój argument no ale dla płaczu madrycioków warto

1

@tomek8756 temperatury dokuczają człowiekowi czasem bardzo, no ale długość dnia dla mnie nokautuje inne pory roku

0

Samo podobieństwo w wyglądzie to raczej jeszcze za mało żeby zakazać.


Także nie wiem komu przeszkadza kotlet z soczewicy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?