4

@Popitek12 Goat dostający asystę od Busquetsa w 2011 na bernabeu

0

@okiemtypera_lucaxx95 ty i te twoje typy

0

@Miszak cztery godziny za wcześnie

1

@Kgorecki2500 Nie no na pewno nie topka. Dynamiczny to ostatnie co o nim bym powiedział. Natomiast te propozycje od pana z flagą faktycznie jeszcze gorsze.

0

@chrissssty69 nie, nie zgodziłby się

9

WAŻNE INFO: Szczęsny już za rogiem!!! Finalizacja kontraktu w przyszłym tygodniu zaraz po konferencji Verattiego na której Nico Williams ogłosi podpisanie nowej umowy Barcelony z Nike.

0

I Cracovia jednak dalej swoje

0

No jeśli chodzi o jakość muzyki to na razie 2/4 jak dla mnie.

19

@Encore Oczywiście że nie. Teraz się zacznie nabijanie.

4

@AFA on nie wie bo u niego to tylko 0,7 albo cr7 w głowie

0

Wracając jeszcze do tej czerwonej (a raczej jej braku) to najbardziej mnie chyba zaskakuje że w bardzo podobnej sytuacji sędzia kiedyś wyrzucił z miejsca piłkarza rządowych (Isco kopiący Neymara w pamiętnym 4:0 na bernabeu).

0

@FcPortoFan1999 I w Krakowie. Południe i zachód kraju nie mają chwili oddechu ostatnio.

2

Pan Trener De Zerbi znowu gotuje

3

Marek zostaje jedynką w kadrze - zjeżdża z formą i zaraz łapie kontuzję. To trzeba chyba do Yaya Toure zadzwonić.

17

Ludzie różne głupie ambasady tu proponowali, a moim zdaniem to trzeba Ambasadę Casado założyć. Tylko Bernal wyleciał to co się chłop odpalił.

0

@Sapos93 patrząc jak grali po kościach to może dobrze zrobił akurat

0

@galix22 co ma jedno do drugiego? Ten magister był z filologii hiszpańskiej?

5

Już ten faul Baeny był pomarańczowy ale ten z końcówki to bez jaj że coś innego niż czerwona.

0

Pan Flick i jego mafia wiadomo co

9

Wojciech Szczęsny| Welcome to Barcelona | Saves & Skills | Danza kuduro remix

8

Trochę was za dużo, więc bez oznaczania pozdrawiam tych co mówili że powinien Mareczek wylecieć ze składu.

0

@daniel32778 Neto szczególnie solidny był

1

Wielkość Rodriego najłatwiej docenić jak go nie ma na boisku.

0

Czyżby koniec sezonu dla zdobywcy złotej piłki?

0

@Edoss piłkę podtyka bo nawet z monaco miał kontakty z nią, pytanie czy poprawi wreszcie wykończenie

0

Potężny Norweg znowu tylko z ogórkami...

1

@Pnog37 rabini znów niezdecydowani

12

@Luciano99 z dziewczyną @VegetaPolska bo lubie samotne wieczory

13

Powinna istnieć opcja tutaj wyciszenia wszystkich postów oponiarzy podczas weekendu z f1

0

@Luciano99 prezes loczek chyba lubi takich, od razu się Sa Pinto przypomina

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?