MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Popitek12 Goat dostający asystę od Busquetsa w 2011 na bernabeu
0
@okiemtypera_lucaxx95 ty i te twoje typy
0
@Miszak cztery godziny za wcześnie
1
@Kgorecki2500 Nie no na pewno nie topka. Dynamiczny to ostatnie co o nim bym powiedział. Natomiast te propozycje od pana z flagą faktycznie jeszcze gorsze.
0
@chrissssty69 nie, nie zgodziłby się
9
WAŻNE INFO: Szczęsny już za rogiem!!! Finalizacja kontraktu w przyszłym tygodniu zaraz po konferencji Verattiego na której Nico Williams ogłosi podpisanie nowej umowy Barcelony z Nike.
0
I Cracovia jednak dalej swoje
0
No jeśli chodzi o jakość muzyki to na razie 2/4 jak dla mnie.
19
@Encore Oczywiście że nie. Teraz się zacznie nabijanie.
4
@AFA on nie wie bo u niego to tylko 0,7 albo cr7 w głowie
0
Wracając jeszcze do tej czerwonej (a raczej jej braku) to najbardziej mnie chyba zaskakuje że w bardzo podobnej sytuacji sędzia kiedyś wyrzucił z miejsca piłkarza rządowych (Isco kopiący Neymara w pamiętnym 4:0 na bernabeu).
0
@FcPortoFan1999 I w Krakowie. Południe i zachód kraju nie mają chwili oddechu ostatnio.
2
Pan Trener De Zerbi znowu gotuje
3
Marek zostaje jedynką w kadrze - zjeżdża z formą i zaraz łapie kontuzję. To trzeba chyba do Yaya Toure zadzwonić.
17
Ludzie różne głupie ambasady tu proponowali, a moim zdaniem to trzeba Ambasadę Casado założyć. Tylko Bernal wyleciał to co się chłop odpalił.
0
@Sapos93 patrząc jak grali po kościach to może dobrze zrobił akurat
0
@galix22 co ma jedno do drugiego? Ten magister był z filologii hiszpańskiej?
5
Już ten faul Baeny był pomarańczowy ale ten z końcówki to bez jaj że coś innego niż czerwona.
0
Pan Flick i jego mafia wiadomo co
9
Wojciech Szczęsny| Welcome to Barcelona | Saves & Skills | Danza kuduro remix
8
Trochę was za dużo, więc bez oznaczania pozdrawiam tych co mówili że powinien Mareczek wylecieć ze składu.
0
@daniel32778 Neto szczególnie solidny był
1
Wielkość Rodriego najłatwiej docenić jak go nie ma na boisku.
0
Czyżby koniec sezonu dla zdobywcy złotej piłki?
0
@Edoss piłkę podtyka bo nawet z monaco miał kontakty z nią, pytanie czy poprawi wreszcie wykończenie
0
Potężny Norweg znowu tylko z ogórkami...
1
@Pnog37 rabini znów niezdecydowani
12
@Luciano99 z dziewczyną @VegetaPolska bo lubie samotne wieczory
13
Powinna istnieć opcja tutaj wyciszenia wszystkich postów oponiarzy podczas weekendu z f1
0
@Luciano99 prezes loczek chyba lubi takich, od razu się Sa Pinto przypomina