MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rafa, Balde, Lewy z Gironą. To muszą być gole.
1
@MichuZ44 I potem przez takich "mężczyzn" utwierdza się tylko stereotyp, że męska siła woli przeciw popędom praktycznie nie istnieje.
0
@Ojciec5tkidzieci dzięki wielkie, zastanawia mnie jednak jeszcze kwestia komunikacji, w jakim języku były rozmowy wymieniane przez ciebie?
1
@bartas97 Wreszcie w sporcie sprawca przemocy domowej dostaje realne konsekwencje. Szkoda że w przypadku piłkarzy nie ma prawie takich przypadków.
0
@partymaker hybryda Edersona i Dollarumy
1
@tomek8756 "dziennikarza"
5
Pomoc sędziów również nie pomogła i odrodzona legia zrównuje się punktami z Rakowem, w którym Papszun zalicza nieudany powrót.
0
Dobra dobra. Gdzie powtórka z rzekomym brakiem spalonego?
1
Raphinho Gaucho najlepszy w pierwszej połowie.
0
@Deviler no jak się ma smutne osobiste życie to pozostaje czerpać satysfakcję z identyfikacji grupowej, a to wymaga uznania innych grup (w tym wypadku według podziału wiekowego) za gorsze
0
Zmarzlik znów mistrzem świata. W sam raz na oglądanie trzeciej wygranej z rzędu dla potężnej guwniary.
0
@Popitek12 Panem Lusterko
0
@Bulbazaur17 tylko czekać jak z tego wyniknie kolejna tragedia
11
A ja tam uważam że piątek 13-tego faktycznie zawsze oznacza nieszczęście. Głównie nieszczęście słuchania pierd*lenia wszystkich fanów astrologii i innych zabobonów.
1
@NeroTFP1 a ja tam uważam że oglądanie kolejny raz najlepszych produkcji często jest nawet lepsze od pierwszego
0
@sen przynajmniej wiesz o czym będzie small talk w sklepie
2
@mordini123 ale potem mogą ci zabić żonę bez konsekwencji ;)
2
@Kgorecki2500 Tak coś czułem że w tę stronę to zmierza. Generalnie według obecnej wiedzy Spartanie raczej na pewno tego nie robili - jest to wspomniane w zaledwie jednej zachowanej relacji od późnego greckiego historyka, który nie był przychylny królestwu Sparty. Mamy natomiast wiele relacji o życiu kalekich obywateli spartańskich.
0
@Kgorecki2500 ale i tak skąd się tam Sparta wzięła?
0
@Kgorecki2500 o Sparcie?
1
@BorzyKrzys Nie no przecież napisałem że będzie tylko gorzej. POzdrawiam
2
@koziar to na pewno obczaje jak będę miał czas bo ostatni dobry rts to chyba u mnie jeszcze supreme commander 1 i 2, ale póki co grywam Total War Warhammer 3 namiętnie
1
@cchesterr43 Potwierdzam byłem tym szerszeniem.
2
@koziar SF strategie to sam też chętnie bym przygarnął bo faktycznie ta część rynku jest pusta według mnie, a europkę na pewno polecam choć koszt gry jest bardzo wysoki (wszystkich dlc itp.)
2
@koziar zdecydowanie produkcje paradoxu i zdecydowanie pierwsza z nich EuIV - ciężko mi zliczyć bo zmieniałem konta i platformy ale myślę że na pewno ponad 4000 godzin
0
@zodiak_10 już myślałem że dałeś mu powołanie do argentyńskiej bramki
0
@Sulimo Powinni zmienić nazwę jeśli zmieniają skład i kropka! Teraz idę słuchać AC/DC...
2
@BorzyKrzys spokojnie
Następne dekady będą tylko gorsze.
1
@Arden tacy "patriots" to może się uda że jedną zwrotkę hymnu znają i to w wersji "póki" zamiast "kiedy"
0
@Popitek12 chyba że skrytykujesz Emiliano "Dibu" Martineza