MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BorzyKrzys spokojnie
Następne dekady będą tylko gorsze.
1
@Arden tacy "patriots" to może się uda że jedną zwrotkę hymnu znają i to w wersji "póki" zamiast "kiedy"
0
@Popitek12 chyba że skrytykujesz Emiliano "Dibu" Martineza
0
@FcPortoFan1999 dzięki za ostrzeżenie będę uważał by nie włączyć przypadkiem
0
@koziar a to podobno lewica tylko o seksie
1
I teraz w nocy żadnego meczyku ani debaty i nie wiadomo co człowiek ma z sobą zrobić. Chyba się uda pierwsze 8 godzin snu od bardzo dawna.
1
@PW27 Reklamy na tej stronie są mocną udręką ale nigdy u mnie nie miały żadnych podobnych treści. Może ktoś ci internet kradnie.
0
@Roobo Istnieje wiele możliwych przyczyn i sytuacji ale niech będzie analgezja wrodzona jako pierwsza z brzegu. Twoje pytanie nie jest uczciwe bo porusza wiele dodatkowych kontekstów a nie tylko jeden.
0
@Roobo czy zabicie kilkuletniego dziecka, które nie czuje bólu jest czynem mniej haniebnym niż jego w pełni zdrowego rówieśnika?
9
@Peciak Prawica:
Płód na każdym etapie jest dzieckiem.
Też Prawica:
Późna aborcja jest czynem bardziej haniebnym niż wczesna.
0
@BorzyKrzys o który post chodzi?
0
@ACMaldini3 21, zresztą tak samo w każdy inny dzień
2
@Arden Moim zdaniem Al-Quida finansowana przez Arabię Saudyjską dokonała zamachów terrorystycznych na terytorium USA.
1
@Mitch_Atleta Najlepsza formacja to ta która najlepiej pasuje do twojej kadry. Natomiast gdyby transfery w prawdziwym życiu wyglądały jak w fmie to moim zdaniem najlepiej jest grać 4-2-3-1 z jednym defensywnym przechodzącym do bloku obrońców dla 5-4-1
0
@Lucyfffer gdybym ja był prezydentem USA to wywołał bym wojnę nuklearną i zakończył istnienie wszystkich ekspertów internetowych
0
Z tej debaty wyszła przede wszystkim jedna rzecz, której można się było spodziewać czyli, że republikanie nie mają żadnych solidnych argumentów po wymianie rywali.
0
@mmaciass Dobry polityk to taki który podziela moje poglądy. Gdybym uważał moje poglądy za złe to bym je zmienił.
0
Dziadek @Comentateiro wiedział co pisze o sąsiadach. Jednak lata doświadczenia robią swoje.
0
@Encore przynajmniej wtedy produkcja może być uniwersalnie krytykowana
0
@FcPortoFan1999 nie masters ani indian wells też nie wygra
0
@FcPortoFan1999 większych ode mnie nie bardzo (grałem w tenisa raz w życiu)
0
@michaleu nie. .
0
@Gall dominacja dominacją ale takiej irytacji jak gdy za Pepa wychodziliśmy z "kontrą" to przy ekipie Enrique nigdy nie czułem
0
@Marian_Pazdzioch nie
1
@Pawlak1992 parafrazując klasyka #MimoWszystkoHarris
0
@FcPortoFan1999 Przynajmniej perspektywa na solidną piłkarską reprezentację byłaby lepsza.
0
@MESSIah16 Wieloetniczna polska byłaby na pewno ciekawa.
1
@Pawlak1992 Rozumiem ale jednak często ludzie zadają dokładnie takie pytanie odnośnie najlepszej Barcy w historii zupełnie niesłusznie moim zdaniem pomijając tą naprawdę najlepszą.
2
@Pawlak1992 14/15 bo nauczyliśmy się grać szybkim atakiem plus MSN oczywiście
0
@Hosh Jest to też de facto dziecko jednak akurat ten termin został użyty. A drugie pytanie odnosi się do tego skoro kolega się nie interesuje i nie daje zarobić śledzącym dramę to skąd zna informacje ze sprawy.