MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cygan BRC sorry wyjątkowo zapomniałem o feminatywie co kolejny raz potwierdziło się mieć mega znaczenie, moja mama zajmuję się zawodowo pszczołami i w rozmach z nią nigdy nie kojarzę by mówiła o "umieraniu" w kontekście śmierci pszczół
1
@Cygan BRC to nie z pamięcią mam problem a uzasadnieniem
0
@Mitch_Atleta trzeba dwa tygodnie czekać na Flickball to się ludzie stresują
0
@Cygan BRC pszczoła miodna? Jako dziecko pszczelarza pierwsze słyszę. Plus co z Bogiem? Jezus "zdechł"?
0
@Michalekek cóż każda z tych cech z osobna dotyczy byłego zdobywcy złotej piłki także ludzie raczej wiedzą jak piłka wygląda.
0
@tristan87 jak to przecież powiedział kiedyś że Bayern to niepoważny klub, a przynajmniej takie tłumaczenie usłyszałem
2
@BorzyKrzys no nie wiem czy DeArmas podziela twoją opinię
0
@Kapitan_SW już niestety nie pamiętam przykładów ale jest więcej powiedzeń które w różnych językach mają różne wariacje narodowości szkockiej/angielskiej/irlandzkiej
0
@Cygan BRC Dwa?
1
@Trencaxarxes uważaj bo jeszcze kolega tego też może być fanem
2
@Lucyfffer To że Cr7 jest bucem nie zmienia faktu że jest drugim najlepszym piłkarzem w historii, patrząc tylko po tym jak nokautował konkurencję w swoich czasach, które jak ktoś ma wątpliwości są znacznie trudniejsze do grania w ataku co można stwierdzić chociażby tylko śledząc Twittera Bońka jak wstawia swoje najlepsze zagrania i patrzeć jak wyglądał przede wszystkim "pressing" w tamtych czasach.
0
@Kz1234 bez przesady, w samym City jest z pięciu lepszych
6
@Kapitan hawk niestety ci najbardziej zainteresowani słuchają językoznawców tylko jak ci w prywatnych opiniach uważają że umieranie psa należy nazywać "zdychaniem"
1
@LubiePiwo kolega z Wrocławia czy Kielc?
0
@Patrykl145 nie no ta wizyta magika z przebiciem ręki mu wyszła, także jakby powtarzał tylko tę akcję to będzie co oglądać
2
@Kgorecki2500 faszyści we Włoszech, faszyści w Niemczech, dobrze że Shinzo Abe już nie żyje bo byłby "klasyczny" hat trick
3
I teraz przejście z Maszyny Flicka na Maszynę Probierza to będzie jak zderzenie ze ścianą.
1
@Marian_Pazdzioch nie
1
@zygzakmaklini Raphinia nie 6? @Danny Gaucho
2
Trzeba przyznać ładnie to Casado poustawiał
0
No nad strzałami trzeba jeszcze popracować.
0
Jak już teraz pressing tak wygląda to co dopiero jak wróci Gavinho do grania.
14
A jakieś statystyki? Porównania okresowe? Co to ma być za artykuł.
0
@sen nie jestem fanem ekstraklasy ale osobiście odpalam byle jaki mecz piłkarski na profesjonalnym poziomie i bawię się lepiej niż na najważniejszym meczu w prawie każdym innym sporcie
1
@JBgomeS nienawiść w odniesieniu do sportu to zbyt mocne słowo dla mnie
0
@sen muzyka zdecydowanie, szczególnie w najgorszych sytuacjach
0
@sen atletico super klub, nikt nam nie kazał kupować Griezzmanna
2
Zheng to chyba obecnie najlepsza do oglądania tenisistka.
0
@Marian_Pazdzioch Luis Enrique
0
Sinner co taki rozbudzony jakby się czymś nasmarował...