0

@FcPortoFan1999 ja myślę że pójdzie jednak na agendę homofobia, transfobia i rasizm oczywiście co w sumie może być bronią obosieczną w przypadku tej pierwszej

4

@Jakchcesz obawiam się że i tak stawia cię to jako mocnego kandydata przy takich rywalach

0

@dv7wisnia czyli w seniorskich piłkarze z rodzicami migrantami są ok już dla ciebie?

0

@Ryoumen nie brali w prawyborach bo były one tylko u Republikanów a ona jest vice u urzędującego xd a mój oryginalny komentarz odnosił się do tego że trump tak "porobił" Clinton że więcej Amerykanów głosujących chciało ją na fotelu prezydenckim

0

Ale wybranie Kamali ciekawie przemebluje (obstawiam że dziwnie zamknie xd) debatę na temat wieku kandydatów...

0

@Kgorecki2500 gorzej chyba tylko jakby faktycznie sama clinton znów spróbowała

1

@dv7wisnia no ten Yamal to wstyd jednak

2

@Roobo akurat sporo "argumentów" im odpada - kamala nie jest stara, nie ma syna narkomana, a ma sporo zbieżnych poglądów

3

@Herato Republikanie musieliby znów całkowicie zmienić swoje poglądy i elektorat żeby się na zmianę zgodzić a tak to się nie uda

8

@tomek8756 "zrezygnował to zrezygnował, na c*uj drążyć temat, pora na uśmiechanie się"

3

Czyli Covid wyrzucił z wyścigu i Trumpa i Bidena. Większa skuteczność niż u tego strzelca

0

@Ryoumen i co to zmienia tamte wyniki?

0

@Herato oni mają dużo gorzej, istnieje wiele historycznych i systemowych barier dla zmiany

1

@FCB_dimiC a program jakiś?

0

@Popitek12 no śmieszy jest

4

@Arden odpowiedzialna za szereg represji ze strony policji także ideowo jedna z gorszych, co do szans to w 2020 w prawyborach poszło jej fatalnie więc nie wróżę sukcesu

2

@Yamal_Williams generalnie nie jestem fanem akceleracjonizmu ale jest to jakaś droga

2

@madl1l3nho co? Xddddddddd

1

No to jeszcze Kamala i pewnie z dziesięciu z top establishmentu partii i może się uda z jakimś Lewicowcem z krwi i kości

0

@Ryoumen ale wiesz że trump przegrał głosowanie powszechne w 2016?

1

@GeneralXavi polecam jednak prawdziwych ekspertów, ja na przykład odświeżam co chwila twittera Marcina Najmana

0

@RosjaninBut POzdrawiam wszystkich fanów reakcji carvahala wobec Pana Premiera Hiszpanii

2

@Kgorecki2500 ja bym skoczył albo bardzo daleko w przeszłość (do tej pierwszej rasy Rakata np) albo w przyszłość wymyślając coś zupełnie świeżego z bardzo delikatnym powiązaniem z tym co było dotychczas

0

@RosjaninBut Powiedzieć o psie że umarł to im nie przejdzie ale zwyzywać drugiego człowieka to już jak najbardziej. Trochę konsekwencji we własnych poglądach by się przydało.

1

@BorzyKrzys podstawy cywilizacji Zachodu - demokracja, praworządność i niesłuchanie disco polo xd

2

@AlexDark00 może by lewego wzięli oni lubią emerytów

5

@TR3YWAY zawistni to są ci co takie "informacje" śledzą

3

@Xaviball Oczywiście że tak. A jak chcesz mieć autostrady w kraju to idź po łopatę i do roboty.

0

@Katalończyk 99 tu już wchodzimy w głębsze tematy ale osobiście uważam że demokracja jest najlepszym ustrojem jaki wymyśliliśmy jako ludzkość pomimo tego że oczywiście wybory polityczne tak jak każde inne życiowe nie są podejmowane racjonalnie (i nigdy nie będą dopóki istnieje forma fizyczna człowieka). A skoro tak to ca za różnica czy do wyboru np. ziobro przekonał cię twój przyjaciel, piosenka Stonesów, Mbappe, jeden mem widziany na instagramie, profesor doktor habilitowany UJ, kolory Solidarnej Polski czy jesienna aura. Jesteśmy podatni na działania miliardów czynników zatem powinna istnieć niemal powszechna swoboda w aspekcie ich propagowania.

0

@4drian0 Robi sobie donald kampanię mocno na tym. Dlatego jak już chcesz robić zamach to musisz trafić by osiągnąć swoje cele.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?